sparta forever homepage
Jméno: heslo: ?
zaregistruj se hledej

reklama

Fórum


Alkatras - 10:53

Si myslím, že zrovna on je z Milána zvyklý na větší divočiny, než je Váchova kolekce. :-)

Pking - 10:52

ffontan - 09:21 - To, že do LM nebude od sezóny 18/19 postupovat přímo mistr zemí z 11. a 12. žebříčkové pozice, jako to bylo dosud, se už každopádně ví teď. 11. země se tak dostala do stejné pozice jako je ještě v této sezóně naposledy 13. země. Je odkázána na výsledky vítěze LM v domácí soutěži.

czert85 - 10:46

spíš by moh Váchu jemně vytlemit za tu jeho módu

VšeProSpartu? - 10:12

Tepláky s culíkem? :)

Drake - 10:10

Jestli nezná Váchovu poslední kolekci, tak ho rada starších nikdy nepřijme.

ajosek - 10:10

Jestli neprivedem Jugase tak jsme neuskuteční nymandi.

vitalavicka - 10:00

No treba bude mit respekt u nasich starsich hracu kdyz bere vic nez oni. A mozna u nas udela poradek. Vira je dulezita ;))

bruno_rossini - 09:55

Rosa - včera 22:31: Ta cena je šílená. Nějaký smysl by to dávalo pouze v případě, že by Juliš s Pulkrabem odešli na hostovačku. Ale stejně, útočník je ten poslední post, který potřebujeme posilovat. Lafata, přestože toho neodehrál tolik jako v předchozích sezónách, nasázel 15 gólů, V. Kadlec, pokud by nebyl zraněný, by měl určitě taky lepší bilanci než 3 góly, může tam hrát i Šural, ... Jestli je DK opravdu ochotný dát po V. Kadlecovi za nějakého dalšího hráče takhle vysokou částku, tak ať raději po konzultaci se Stramaccionim přivede z Itálie pořádného stopera, který si v obraně udělá pořádek. Pak klidně pošlu Luftjardovi Jugase v dárkovém balení i s mašlí...

V P - 09:45

díky, tak to není zrovna skromný chlapec, jednou tolik než třeba v Udine, ted ještě jestli ten jeho plat u nás je pravda a jestli je i u nás myšlen čistý plat. No snad za ty prachy něco předvede a za rok v létě bude minimálně double.

Alkatras - 09:40

*Gazzetty, už píšu jak retard. :-)

Alkatras - 09:39

V P - 08:36 Čisté platy podle Gazetty v SA. :-) Jen tak pro orientaci.
http://imgur.com/834JJVh ...

VšeProSpartu? - 09:28

ffontan - 09:21
Koeficient - výsledky se vždycky dělí počtem mužstev, které byly do poháru vyslané. Takže když jsme loni hráli 3 týmy základní skupinu EL, přesto se dělily výsledky 5 (ještě žid a trapná bolehlav). Takže naopak, čím více týmů se prokouše až do skupin, tím lépe, protože dělit se bude pořád původním počtem týmů v pohárech (tedy v našem případě 5).

ffontan - 09:21

Jak to bude s těma koeficientama, to ví sám pánbu a svatej Václav - ono se to snad má měnit, že místo za pět let se to bude brát za deset a z klubových koeficientů se vyhážou ty podíly z národních. Nedávno o tom něco proběhlo na facebooku coenu. Jinak že možná budeme ve čtyřech v základních skupinách, nad tím bych zatím až tolik nejásal - teď to bylo ve třech a finální účtování je takové, že jsme to táhli hlavně my.

Beer_Jedi - 09:20

http://www.sport.cz/fotba ...

tak Vata chce u nás hrát spoustu let :)

ACS-fan - 09:19

Příchod avizovaného trenéra vnímám jako velké riziko. Nasadím-li si růžové brýle, tak jako pokus o radikální řez. Leč tento pokus činí management Sparty, o jehož kvalitách existují důvodné pochybnosti. Reálnější obraz si budeme moci udělat, až se začnou objevovat jména nového realizačního týmu a posil. Když se nebude dařit, nastupuje ve Spartě výměna trenéra a ani tohle nové koště nebude mít žádnou imunitu. Tak se nechme překvapit (a ve skrytu duše doufejme v zázrak).

Drake - 09:15

Až se mu pod nohama rozkmitá Blanka, tak končí. Kecama o good vibrations ho nepřesvědčíme.

kverda - 09:14

Pking: Aha, tak to je ok. Kretinsky vysoli dardu za plat trenera, za posledni dve prestupova okna zaplatime za hrace nejvic v lize a stejne musim cist blaboly o velke moci cinskych penez a neomezene pokladne sks

Rosa - 09:10

kverda - 09:05: Proč přeplácet aby šel sem? Nepřijde mi, že by česká liga byla o tolik horší než Řecká, vyjma Olympiakosu samozřejmě. S těma řekama jsme si předloni docela vytřeli řiť, Liberec letos se Soluní sice nic moc nezaválel, ale na to v jaký proti nim vždycky vyrukoval sestavě, to nebyl žádnej propadák...Stadiony tam taky nebudou vyjma Atén super a o životní úrovni mluvit asi ani nemusim...

Karlos - 09:10

Rosa - 07:59: naopak. kdyz nekam jdes do vedouci pozice tak cim hur tim lip. kdyz to vyhrabes ze sracek nahoru tak ses buh. kdyz to nepujde tak reknes, ze material nestal za moc.

Pking - 09:08

kverda - 09:05 - Já četl, že 1,6 mio EUR, takže naopak dal Spartě slevu :). Ale stejně si určitě novináři ty částky cucaj z prstu.

Pking - 09:07

A ještě jednou ke Stramákovi. Jednodušší věci na tréningu pochopí i jednodušší jedinci, na to složitější bude tlumočník. Zahraniční trenéři působí všude ve světě, funguje to, jen u nás si myslíme, že se musíme světu uzavřít. Někde jsem četl, že cizinec nepochopí "specifika českého fotbalu a kabiny". Já doufám, že pomůže k tomu, aby nás těchto "specifik" zbavil a v klubu konečně nastane hierarchie, která by tu měla být standardem. Hráči musí pochopit, že oni jsou z hlediska důležitosti až někde úplně dole (pod majitelem, sportovním ředitelem, trenérem i jeho asistentem) a jsou snadno nahraditelní, pokud se nehodlají chovat profesionálně a pokud mají pocit, že můžou kecat do tréningového procesu, sestavy či systému hry. Manažeři musí stát mimo klub a nijak nezasahovat do řízení klubu.

kverda - 09:05

Pking: A kolik bral v Pana Ateny? Cetl jsem nekde 18 mega v prepoctu? Jestli jo, tak ho DK slusne musel preplatit, aby ho sem dostal

Pking - 08:57

Btw. Stramaccioni je king. V Panathinaikosu vydržel mnohem dýl než jistý český trenér, který tu ještě nedávno působil. Když jsme přežili jeho, Stramáka přežijem tuplem. :)

HVK - 08:53

Stramaccioni = jen mezikrok k Di Canio do SPARTY !

Pking - 08:48

czert85 - 07:37 - Nechci kecat, ale mám za to, že ta změna v evropských pohárech se podle mě týká právě už ročníku 18/19 a úplně jistý postup do LM náš mistr nemá. Jsme na jedenáctém místě a potřebujeme, aby se vítěz LM zároveň kvalifikoval i z domácí soutěže, což je podmínka, která byla splněna za posledních 8 let snad vždy, takže ta šance je extrémně vysoká. Takže to imho není tak, jak píšeš ty. A nikde není psáno, že se nám 11. místo nepodaří udržet dál. Je úplně klidně možné, že letos budeme mít v základní skupině EL 4 týmy (Zlín díky MU, u Slavie a Plzně se musíme v EL modlit, protože tam hrozí i LM a u nás se vlastně v EL taky můžeme akorát tak modlit :)), takže ačkoliv se zejména Plzni (přes 15), ale i Spartě (přes 9) budou odepisovat velmi vysoké koeficienty, tak tentokrát na tvorbu může být více týmů.
Tommy. - 07:42 - Gula snad jednou taky do Sparty přijde, nicméně na zahraničního (neslovenského) trenéra už imho ve Spartě nazrál čas dávno. Jsme ve sračkách až na jednu ligovou sezónu (a to jsme byli pro změnu ve sračkách na mezinárodní scéně) už tak strašně dlouho, že je potřeba tuhle možnost vyzkoušet. Protože pokud už ani tohle nevyjde, pak už i Danovi dojde, že je problém někde jinde než v trenérech.

V P - 08:36

myslím že by mu D.K asi stejný peníze nedal. A těžku mu je dala i Plzínka takže Vrba ani nemusí litovat, jen si asi říká jestli tomu Křéťovi ddefinitivně nehráblo. Sice Italský trenér ale tak 3.garnitury a takovej nášup. Ví někdo kolik mají trenéři v průměrném italském klubu?

lucifer.pekelny - 08:29

* Vrbovi

lucifer.pekelny - 08:29

Jojo, měli bychom šířit, že ten samý plat byl DK pripravenej dát i Vrbová, ale ten jeho zájem byl takovej vlaznej, tak to neudělal :)

VšeProSpartu? - 08:20

Jen by mě zajímalo, když se všude píše o platu pro novýho trenéra okolo 40 mio v základu, co na to říká takovej kolenovrt Vrba :)

VšeProSpartu? - 08:11

DarkCook - 07:22
Bohužel ti nechci brát iluze, ale když prokoukneš ty omletý fráze "Ale jo, anglicky se domluvím, zařídím si všechno potřebný", což reálně znamená objednat si pizzu přes net s pomocí google translatoru, moc růžově to nevidím. Na O2 TV běží takovej šot s kopačkama v zahraničí (poslední, co jsem viděl, byl s Novákem z Dánska), tam ta jazyková nejistota na tebe úplně stříká :) Podobně jako výstup z rozhovoru se Schickem - jasně, jazykově nemá problém, ale nejlepší kámoš je nečekaně Slovák a o ostatních toho moc neví. To vypadá na výživný pokecy.

Musím říct, že tady bych si připlatil s Tommym za možnost vidět jazykovou show, jakou naši borci při seznamování s trenérským štábem předvedou :)

Rosa - 07:59

Ale nelze upřít, že má borec koule nebo alespoň silnej žaludek. Dle Zla ti jeho budoucí asistenti osobně viděli několik našich jarních zápasů a přesto do toho jde. I když peníze udělaji svý. Každopádně jestli viděl třeba zápasy v Příbrami, Jihlavě, s Brnem a jestli viděl při práci Mária, Míšu Kadlece nebo Mazucha, tak to asi coby Ital znalej italský defenzivní školy, musel myslet, že má vidiny :D

EasyRocker - 07:50

Pking 19:29: tak zatím to bohužel tak probíhá :)

czert85 - 07:46

hlavně jestli jsou články na isportu aspoň trochu reálný, tak bude mít stejnej plat jakej nabídl Juventus Schickovi

Tommy. - 07:42

tak si říkám, že kdyby nabídli jen polovinu toho, co nacpou Makarónovi, Gulovi ze Žiliny, tak už s kufrem stepuje v pět ráno před Letnou a máme pokoj.

Tommy. - 07:39

DC: souhlasím, že dneska by se měl domluvit každý, ovšem nalijme si čistého vína, řada chlapců nejsou zrovna teoretičtí fyzikové a svůj volný čas věnují zpravidla jiným aktivitám než-li studiu cizího jazyka :D

  Novinky na internetu
hrac

Vatajelu Bogdan

známka:

6 8

zápasy: 5
góly: 0
ž. karty: 1
č. karty: 0

hrac

Bičík David

známka:

6 3

zápasy: 5
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Šural Josef

známka:

5 8

zápasy: 12
góly: 9
ž. karty: 5
č. karty: 0

hrac

Sáček Michal

známka:

5 4

zápasy: 14
góly: 2
ž. karty: 2
č. karty: 0

hrac

Havelka Filip

známka:

5 3

zápasy: 1
góly: 4
ž. karty: 4
č. karty: 0

1.  Gaginek  Gaginek  282

2.  Vencano  Vencano  279

3.  kordis  kordis  274

4.  spartak5  spartak5  267

5.  Fotr  Fotr  263

6.  soty66  soty66  260

7.  vráťa  vráťa  259

8.  Tommy.  Tommy.  255

9.  akcizur  akcizur  246

10.  milhaus9  milhaus9  240

11.  Sektor  Sektor  239

reklama
reklama
Facebook
Toto jsou stránky, které si tvoří samotní fanoušci fotbalové Sparty. Za jednotlivé příspěvky odpovídá jejich autor a nemusí vyjadřovat názory a stanovisko redakce.
Pokud chceš přispět i ty, neváhej a kontaktuj nás na fanousci@spartaforever.cz .
Zasláním jakéhokoli materiálu dává jeho odesílatel redakci automaticky svolení k jeho publikování na tomto webu a právo k případnému dalšímu využití.
Zároveň tím potvrzuje, že je jeho autorem. Jakékoliv užití obsahu těchto stránek včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, videí a fotografií je bez písemného souhlasu Sparta Forever zakázáno.
2004 - 2017 (c) Sparta Forever (fanousci@spartaforever.cz) Follow spartaforever on Twitter
reklama
reklama