sparta forever homepage
Jméno: heslo: ?
zaregistruj se hledej

reklama

Fórum


pavel.procházka - 00:14

vojpo - 19:27 postoupit se nemohlo, protože ta nabídka byla dle řádů možná snad jen pro první 4 a my byli 6. A navíc nakonec ten postup proti všem předpokladům vzal první Kolín.

Pking - včera 23:23

Milan Minář - 21:32 - Tak Brno tam má týpka, na kterýho nedaj dopustit. Nepamatuju si jméno, nicméně s ním byl na podzim zajímavej rozhovor na idnesu. Ale nevysvětluje to, proč má Sparta třetí třetiny dlouhodobě statisticky nejslabší. :)

VšeProSpartu? - včera 23:01

czert85 - 16:02
Omlouvám se, moje chyba, vůbec nechápu, proč jsem si ty dvě jména zaměnil.

Milan Minář - včera 21:32

Pking - 20:04: Úplně stejně dneska od půlky zápasu přestával stíhat i Hradec. Třeba je tajemství v nějakém brněnském speedečku :).

luznas16 - včera 21:15

stary_pes - 19:53
Tak jsi tady pobavil plebs a už toho prosím nechej...

Jakal - včera 21:13

20:14 Pokud si předtim několik let nechyběl, pak už snad víš, jak to řeší..

dexicek - včera 20:39

Hokejova trenerska rosada ne nepodobna tem pseudozmenam v ACS

DanK - včera 20:35

stary_pes 19:53

Mě už i napadlo, jestli na Holka (a možná i další hráče stávajícího kádru) nebere Sparta dotace, něco na způsob invalidů zaměstnaných v chráněné dílně ...

kubri - včera 20:14

Ahoj lidi. Byl jsem týden pryč a dneska koukám, že se konečně (a čumím, že slušnou formou), rozhodly tábory fans vytvořit nátlak na ten zmetek, co máme v manažmentu Spartičky. Je tu někdo schopný napsat krátkou rekapitulaci, co se stalo a případně, jak to Spartička řeší? Díky za každé slovo mi věnované ;-)

Pking - včera 20:04

ffontan - 19:17 - Zajímalo, kdo je v HC Sparta zodpovědný za fyzickou kondici hráčů. Ten by měl letět především. Sparta měla v celé sezóně naprosto tragickou bilanci posledních třetin, v play-off to vygradovalo a v podstatě jsme byli konkurenceschopní dokonce už jen v prvních třetinách.

stary_pes - včera 19:53

Tak se po dlouhých výzkumech konečně podařilo rozřešit i na tomto fóru často probíranou otázku "Proč je kuwa ve Spartě držen Mario Holek??".
Vědecký tým podrobil osobnost stálice naší obrany komplexní analýze. Brněnský původ nemá takovou váhu, jak se myslelo, protože hráč, který se neorientuje ani ve vlastním vápně, vůbec netuší, co a kde je Brno. Zvěsti o tom, že si jej naši skauti spletli s Romáriem, se rovněž ukázaly nepravdivé. Realita je mnohem více šokující.
Ve skutečnosti si fotbalový diletant, ale ekonomický génius Křetínský uvědomil, že příjem z Champions League je krajně nejistý, ale pokud bude mít v týmu proslulého Ohmatávače, jemuž předhodí co zápas objekty zájmu v podobě urostlých útočníků soupeře, hravě vše zafinancuje z našich i evropských grantů pro potírání homofobie.
Zbytek mužstva je pouhá stafáž, která má odvést pozornost od Ušatého Ďábla, který svým ohmatávačstvím Spartu živí...

Milan Minář - včera 19:36

stavitel - 19:05: Pravda. Dokonce jsem slyšel, že se jednání protáhlo z důvodu šoku na straně činovníků Slovanu. Líce krvavé od štípání, jestli to Sparta opravdu může myslet vážně.

vojpo - včera 19:27

ještě k "B" tymu - tym postoupit do druhé ligy mohl, protože všechny tymy, ktere byly nad nama, postupne postup odmitly. Bcko se zrusilo myslim dva dny před tim, nez mu byl nabidnut postup...

ffontan - včera 19:17

http://www.hcsparta.cz/cl ...
No jasně, asistenty a uklízečky od hokejek vyhoděj a džůdekalous tam zůstane...

stavitel - včera 19:05

Pauscheka že nechtěl Slovan pustit ? To je k smíchu,v tu dobu měl 2 slovy dva lepší pravé beky !

czert85 - včera 17:23

dexicek: tak to tehdy bylo prezentovaný, že o tom nechtěli ani slyšet a proto tam jel ten Dan a vyjednával s tim šéfem Slovanu s nimž se znal z nějakých svých dřívějších obchodů

dexicek - včera 17:16

"dost možná Spartu lákalo přesně to že ho Slovan nechtěl pustit"
ty jo, to je docela dobrá teorie..

czert85 - včera 17:13

o tom rozhodovalo víc lidí, netrouf bych si říct, že zrovna za Pauschekem stál Otava. Kromě toho Pauschek měl v té době docela zajímavý životopis a dost možná Spartu lákalo přesně to že ho Slovan nechtěl pustit

luznas16 - včera 17:02

Pauscheka doopravdy přivedl přímo Dan...Otava přestupy dojednával, nevymýšlel je, i když to tady většina tvrdila. Že to po jeho odchodu není lepší, což logicky mělo, ale poněkud horší(viz. Nový s Budínským), je toho bohužel důkázem...

Polin - včera 17:00

czert85, to že jednal Křetinský je vzhledem k J&T pochopitelné. Jinak to byla typická otavovina.

acs29 - včera 16:48

kalič - 15:58 - to ale neni pravda. Trpišovský neřekl že nechce trenovat Spartu. On řekl za jakých podmínek trenovat Spartu pujde a za jakých ne. Proto také jednal přímo s Křetinskym. Samozřejmě že se jednalo o personalni otazku jak už realizačního týmu tak i vazeb A mužstva na vedení klubu. Např chtěl mít, když už si ne vybrat posilu sám, právo veta při výběru hráču. atd.
Tzn že Trpišovský by pro Spartu byl přínosem už jen tim že by přišel. I když jsem přesvědčen, že je třeba mnohem razantnějšího zásahu do vedení Sparty. A dnes i když jsem to roky odmítal, jsem si jist ,že musí jít i Hřebík.

czert85 - včera 16:47

Polin: Otava? O Pauschekovi jednal přímo Dan s šéfem Slovanu. Nějak se mi nechce vařit tomu, že by Ottawa určil kdo se má koupit a Dan jel vyjednávat

kverda - včera 16:41

Prochazka: To ano. Ale Daniel tu panuje uz 12 let a system vedeni je stejny nebo dochazi ke zmenam typu " z blata do louze". Takze jaka je sance, ze se neco radikalne zmeni behem jednoho leta?

Polin - včera 16:38

Tak pokud jde o Víťu Lavičku, tak ten hlavně dojel na vedení, které mu nebylo schopné přivést potřebné hráče. Co mohl dělat, když chtěl útočníka a Otava mu místo toho přivedl pravého obránce Pauscheka za 12 mega.

kverda - včera 16:36

Problem je, ze nekdo z ciziny nebo trener-nepopsanej list po zkusenosti s Holubem sanci nedostane. Tim padaji sance Trpise nebo Guly. Asi se vse upne k ukecani Vrby. Pokud to neveme, tak se rozjede kolovratek Lavicka, Chovanec, M.Hasek, Kotal nebo zustane Rada. Ze by doslo k velkym zmenam ve vedeni, tomu moc neverim.

leonardis - včera 16:36

Ještě bych ale neodepisoval Radu. Hodně hráčů u nás potřebuje velkem bič a malej dvorek. Je otázka, zda to po "lampasácku" u nás půjde, ale bylo by to zapotřebí jako soli.

leonardis - včera 16:34

Pokud jde o Lavičku, tak jeho závěr nebyl slavný a nakonec ani na tu nudnou hru se nedalo moc dívat. Byl to ale nebetyčný rozdíl proti tomu, když si kluci za Pepeho nedokázali ani 4x přihrát, prý italský styl. Fakt je, že Lavička ke konci měl nůž na krku a nedokázal se s tím srovnat, ani změnit hru, zapracovat nové hráče. Hra byla lehce předvídatelná. Ty výbuchy v kvalifikaci jsou k nezapomenutí. Na druhou stranu i on zase získal zkušenosti a třeba Hřebíka využíval k rozborům soupeřů. Tak, že vyjít umí asi s každým. Prostředí zná a pokud by byl ochoten, proč ne. Myslím, ale že by si měli hoši říci co chtějí a mohou vůbec hrát s tím kádrem a pak si plácnout. Já osobně bych uvítal i ta jeho mentální cvičení. Tak že Lavička, proč ne?

Polin - včera 16:32

V neděli jsem měl být v práci, ale jde vidět, že mě šéf zná... když zjistil, že je derby, či-li bych se nemohl soustředit na práci, tak řekl, že si máme přehodit směny. A pak, že to nejde. :-D :-D :-D

pavel.procházka - včera 16:24

kalič - 16:15 2. Nekonfliktní, vyjde s oběma názorovými proudy v klubu :-)
Ano vyjít s proudy to opravdu umí.

Pking - včera 16:24

schweinsteiger - 16:20 - Taky mi přijde, že maj lidi krátkou paměť. Mistrovskej titul pod ním byl parádní, nicméně nesmíme zapomínat na to, že jsme ten rok nehráli poháry, což bych nerad ještě nekdy zažil. Poslední sezóna pod Lavičkou už byla vyloženě utrpením. Každej nás měl přečtený a my se herně zmohli v podstatě už jen na nahrávky stoperů na půlce, dokud si některej z nich nezpracoval balon nebo ho neposlal přímo na kopačky soupeře (což bylo zhruba tak do pěti přihrávek). Ale jak fakt by mě u našeho vedení nepřekvapilo, kdyby se pro Lavičku rozhodli i počtvrtý, že jako teď už to přece fakt vyjde. Někdo, kdo umožnil příchod Rady, už mě nemůže překvapit nikdy ničím...

schweinsteiger - včera 16:20

Už si nepamatuješ na tu holomajznu, kdy hrálo furt těch samejch 11, doma venku, ať se dařilo nebo ne? Každej venkovní zápas byl o prdel, i když to bylo kdejaký Ústí... A každý dva tejdny nás soupeř překvapil bojovností a nasazením. Nemluvě o tom, jak to mazal v Evropě. Lavičku zase pár let ne, prosím.

kalič - včera 16:15

1. Je sparťan
2. Nekonfliktní, vyjde s oběma názorovými proudy v klubu
3, Umní s mladejma
4, Aktuálně se mu daří
5, Fanoušci ho respektují. Rozhodně se jedná o trenéra, jehož jméno bylo od dob Straky nejčastěji vyvolávaný davy

pavel.procházka - včera 16:15

kverda - 16:11 v tuto chvíli je vlastně skoro až to poslední důležitý, kdo bude sedět na lavici jako trenér. Prvotním a nejdůležitějším úkolem se jednoznačně jeví sestavit funkční + fotbalově erudovaný sportovní vedení klubu. Jak pravil už docela dávno tuším že tréňa Csaplár - dům se staví od základů, ty jsou důležitý, ne od střechy.

czert85 - včera 16:15

pavel.prochazka: jo tenhle. O něm jsem si chvíli myslel, že to je ten co u nás hrál. No ale furt jsme na tom s VPS lepší než Sparta která ani neví kam jí kdo z hráčů odešel

kverda - včera 16:11

Kalic: Jedinej duvod brat sem znovu trenera, ktery byl pred dvema lety vyhozen? I kdyz...pri soucasnem vedeni je to pravdepodobne.

  Novinky na internetu
hrac

Pulkrab Matěj

známka:

5 7

zápasy: 1
góly: 10
ž. karty: 6
č. karty: 0

hrac

Havelka Filip

známka:

5 3

zápasy: 1
góly: 2
ž. karty: 3
č. karty: 0

hrac

Sáček Michal

známka:

4 9

zápasy: 6
góly: 2
ž. karty: 1
č. karty: 0

hrac

Šural Josef

známka:

4 7

zápasy: 5
góly: 5
ž. karty: 2
č. karty: 0

hrac

Karavajev Vjačeslav

známka:

4 7

zápasy: 7
góly: 5
ž. karty: 3
č. karty: 0

1.  akcizur  akcizur  149

2.  milhaus9  milhaus9  144

3.  taborita1  taborita1  141

4.  Roby  Roby  140

4.  Gaginek  Gaginek  140

6.  soty66  soty66  138

7.  Sektor  Sektor  136

8.  Průcha  Průcha  134

9.  Holous  Holous  133

9.  Fotr  Fotr  133

9.  spartak5  spartak5  133

9.  k196  k196  133

13.  kordis  kordis  132

reklama
reklama
Facebook
Toto jsou stránky, které si tvoří samotní fanoušci fotbalové Sparty. Za jednotlivé příspěvky odpovídá jejich autor a nemusí vyjadřovat názory a stanovisko redakce.
Pokud chceš přispět i ty, neváhej a kontaktuj nás na fanousci@spartaforever.cz .
Zasláním jakéhokoli materiálu dává jeho odesílatel redakci automaticky svolení k jeho publikování na tomto webu a právo k případnému dalšímu využití.
Zároveň tím potvrzuje, že je jeho autorem. Jakékoliv užití obsahu těchto stránek včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, videí a fotografií je bez písemného souhlasu Sparta Forever zakázáno.
2004 - 2017 (c) Sparta Forever (fanousci@spartaforever.cz) Follow spartaforever on Twitter
reklama
reklama