Redakce | 14.12.2010 17:20

Přinášíme vám po proběhnuvší soutěži o lístky rychlou tipovací soutěž, ve které můžete vyhrát ceny věnované E-shopem 1893. Již v 19:00 ve středu vyběhnou borci v rudých dresech proti soupeři s CSKA na posvátný pažit letenského stadionu. Jistě si všichni přejeme VÍTĚZSTVÍ, ale dokážeme také správně odhadnout kdy padne první gól zápasu? Právě o tom je dnešní jednoduchá a zároveň obtížná tipovací soutěž. Tak tedy zkuste si tipnout minutu, ve které padne PRVNÍ GÓL ZÁPASU. Pro upřesnění je třeba uvést, že se započítávají všechny góly, tedy i případná skoro scifi situace, kdy by gól dal tým v dresech CSKA. Jediný komu by se v naší tipovací soutěži gól nepočítal je nejmenovaný hráč v týmu CSKA (Necid:). Všechny podrobnosti níže v článku.

Do kdy tipovací soutěž probíhá?

Do 18:55 dne 15.12.2010, e-maily došlé po tomto času nebudou započítány.

Jak je možné se zůčastnit?

Pošlete e-mail na fanousci@spartaforever.cz a v něm uveďte minutu, kdy padne první gól zápasu. Můžete si mimo soutež samozřejmě tipnout i střelce.

Upřesnění: Jak již bylo řečeno, nepočítá se Necidův gól a dále pokud by zápas skončil náhodou 0:0, nejblíže výhře budou ti, kteří uvedou buď 90. minuta nebo 94. minuta atd. Samozřejmě minuta která se již neodehraje se nazapočítá (takže si vlastně skeptici mohou udělat minitipovačku o to kolik se bude nastavovat minut:)

Co vyhrajete?

Tři z vás, kteří si správně tipnou minutu prvního gólu nebo jí budou nejblíže obdrží věcné ceny z produkce E-shopu 1893, konkrétně šálu a klíčenku. Pro předání cen budete kontaktováni e-mailem.

Redakce

Partner rychlotipovačky:

Partnerem rychlotipovačky je E-shop 1893, kde můžete sehnat spoustu zajímavých sparťanských věcí na tomto odkazu:

Jakékoli věci z E-shopu 1893 je možné získat i osobně na zítřejším zápase Sparty s CSKA, a to na stáncích E-shopu, kdy jeden je umístěn v kotli a druhý na velké tribuně naproti hlavní pod sektorem H57, což je asi uprostřed na ochozu kolem stadionu kde jsou stánky s občerstvením. Dále je možnost zakoupení všeho zboží v Praze v Papé Baru na adrese Na Skalce 13, Praha 5, Smíchov.

Vyhlášení výherců:

Jak jste asi zaznamenali, první gól zápasu bohužel nikoli ze Sparťanské (a naštěstí ne z Necidovy) kopačky padl v 15. minutě. Tuto minutu netrefil NIKDO z řádně hlasujících. Proto jsme losovali mezi několika tipéry, kteří měli 14. a 16. minutu a vylosovali jsme tyto: David Maller, Michal Bébr a Vojta alias sparta.fan. Výhercům gratulujeme a byli obesláni e-mailem ohledně předání zasloužených cen.