Redakce | 11.09.2012 22:41

Ve spolupráci s E-shopem 1893 zde máme opět tipovací soutěž na tip na přesnou minutu kdy padne PRVNÍ GÓL, tentokráte v zápase Plzeň - SPARTA! Právě o tom je jednoduchá a zároveň obtížná tipovací soutěž, odhadnout v jaké minutě padne první branka zápasu. Tak tedy zkuste si tipnout minutu, ve které padne PRVNÍ GÓL ZÁPASU. Pro upřesnění je třeba uvést, že se započítávají všechny góly, tedy i případná skoro scifi situace, kdy by gól dal tým Plzně. Všechny podrobnosti níže v článku.

Do kdy tipovací soutěž probíhá?

Do 14:55 dne 15.9.2012, e-maily došlé po tomto času nebudou započítány.

Jak je možné se zůčastnit?

Pošlete e-mail na fanousci@spartaforever.cz a v něm uveďte minutu, kdy padne první gól zápasu. Můžete si mimo soutež samozřejmě tipnout i střelce.

Upřesnění: 1) Pokud by zápas skončil náhodou 0:0, nejblíže výhře budou ti, kteří uvedou buď 90. minuta nebo 94. minuta atd. Samozřejmě minuta, která se již neodehraje se nazapočítá (takže si vlastně skeptici mohou udělat minitipovačku o to kolik se bude nastavovat minut:) 2) Více tipů ze stejné IP adresy nebo stejné e-mailové adresy samozřejmě nebude započítáno a bude započítána jen první přijatá možnost!

Co vyhrajete?

Tři z vás, kteří si správně tipnou minutu prvního gólu nebo jí budou nejblíže obdrží věcné ceny z produkce E-shopu 1893:

1. místo: Ninja mikina Sparta
2. místo: Černá šála Sparta - Věrnost, tradice a čest
3. místo: Tričko ANTI SKS červené

SUPERCENA: Pokud by snad někdo tipnul správně minutu i střelce, obdrží od Redakce SF šálu 12. HRÁČE včetně běžně neprodejného kulichu 12. HRÁČE. Mezi více takovými případnými tipy budeme muset samozřejmě vylosovat pouze jednoho výherce:)

Pro předání cen budou výherci kontaktováni e-mailem.

Redakce

--------------------------------------------------------------------------------

Partner tipovačky:

Partnerem rychlotipovačky je E-shop 1893, kde můžete sehnat spoustu zajímavých sparťanských věcí na tomto odkazu:

Jakékoli věci z E-shopu 1893 je možné získat i osobně v prodejně STYLSPORT, Havanská 12, Praha 7.

Vyhlášení:

Na první gól v zápase Sparty s Plzní přišlo hodně tipů, nikdo však netipnul, že ho dá hráč se jmenovkou Matějek ve 40.minutě. Vlastně ano, jeden tipující nám zaslal po zápase zajímavý e-mail, který zveřejňujeme v autentickém znění: "Sorry, mala zmena tipu. Prvni gol padne ve 40.minute z penalty, kterou po nafilmovanym padu Limberskyho a ochotneho pisknuti "pana rozhodciho" promeni Sysel. Nasledne se pak oba akteri budou po zapase bezmezne radovat a prvni jmenovanej dokonce opakovane lhat! " :) Ale teď vážně, minutu 40. netrefil nikdo z vás, na minutu 39. přišly však tipy hned 4. I když bylo avizováno, že ceny jsou 3, přidáme jednu šálu 12.HRÁČE a odměníme všechny výherce takto (dle toho kdo poslal e-mail se skoro správným tipem nejdříve vyhrává lepší cenu):

1. místo: Ninja mikina Sparta - výherce safranekacs
2. místo: Černá šála Sparta - Věrnost, tradice a čest - výherce relak.blok
3. místo: Tričko ANTI SKS červené - výherce ambas
4. místo: Šála 12.HRÁČE - výherce MaskotKali

Všem gratulujeme a budete kontaktováni na e-mail s instrukcemi jako si ceny vyzvednout!

Redakce | 11.09.2012 22:41 Vstoupit do diskuze