káně | 15.01.2014 02:19

Je sobota odpoledne, slušné jarní počasí, hraje Sparta, navíc v Praze. No a co, že se jedná o rezervu. Dravé mládí má před sebou doufejme velkou budoucnost a tak neváháme, a když je čas, vyrážíme na polední dýchánek na pražský Meteor. Rezerva ACS se tam utká v turnajovém utkání s týmem Českého Brodu.

Soupeř příliš respektu nebudil, nebo alespoň se nedalo očekávat, že naše borce výrazněji potrápí, přesto se nabízelo lákavé menu a nasnadě byla otázka, zda-li naši mladící zápas třeba tak trochu nepodcení a neodchodí. Důležitý poznatek – nestalo se tak! Skvělá zpráva na úvod.

Sparťané od začátku zápasu přišpendlí soupeře na jeho polovinu a pracují na plné obrátky a ve 25´ minutě vedeme 5:0. A ty branky, to byla paráda. Hlavičkou z vápna, lobem z 30 metrů, po pěkných akcích. Na to se dá koukat furt dokola.

Na druhý poločas se přesouváme na druhou stranu hřiště a sledujeme další koncert. Pravda, kvalita mírně opadla, ale … šance za šancí, i nějaká ta parádička. A když už se toho příliš neděje, rozesměje diváky alespoň Milan Švenger, který se zřejmě nudil a tak si alespoň podíval minimálně s rozhodčím :)

A když hráči předvedli maximum, tak pozadu nesmí zůstat i fanoušci. No ono v útulné kantýně při lidových cenách, to jde skoro samo … ale to už je zase jiná pohádka. Tak příště doraž i TY a ty a ty! Meteor je v Praze, dobrá dostupnost, kvalitní podívaná, stojíš hned u hřiště, vstup za dvacku, dobrá klobása + skvělé pivo a rum za fajn ceny … co víc si přát. SPARTA!

káně

SK Český Brod - AC Sparta Praha B 0:7 (0:5)

Branky: 7. Hájek, 10. a 14. Jakubov, 21. a 25. Hašek ml., 58. Skopec, 86. Záviška

Sparta B: Švenger – Macháč (46. Kadlec), Bederka, Matějka, Nový (46. Macháč) - Záviška, Miskovič, Hašek ml., Pešek (46. Nečas) – Hájek (65. Šíma), Jakubov (46. Skopec).

Informace o turnaji zde: Začíná tradiční Zimní turnaj Meteoru s účastí SPARTY B

káně | 15.01.2014 02:19 Vstoupit do diskuze