Tomie | 22.02.2005 09:46

Spartička si jako tradičně pozvala na poslední přípravu před začátkem ligové sezóny některý z třetiligových týmů, tentokráte z Náchoda, jehož tým přijeli povzbudit v "zápase roku" plné dva autobusy fanoušků..Nový vládce letenské lavičky Hřebík postavil stejnou zahajovací sestavu, která pravděpodobně vyběhne v rudém dresu v Opavě snad s vyjímkou Honzy Šimáka, kterého nahradí uzdravený Zelí. Většina očí ovšem směřovala především na dres s číslem 28 - Miroslava Matušoviče..

V pravdě "lidový čas" v pondělí od 15.00hod odpoledne (dle dostupných zdrojů rozhodl p.Křetínský, že se nebude svítit, a proto tak brzký začátek..), o atmosféru pro zbylých 500 diváků se staral známý neúnavný bubeník oblečený do sparťanských propriet a Sparta vlétla na soupeře, za chvíli to bylo o dvě branky, další šance zůstaly nevyužity, nicméně i soupeř překvapivě dvakrát překonal občas nejistou obranu Letenských a poločasové skóre 4:2 bylo trochu divoké.

Ve druhé půli ovšem již branka nepadla, zejména díky téměř postupně zcela obměněném týmu, kdy celý zápas odehrál snad jen Karel a Kováč..Na něm jakoby se podepsaly spekulace o jeho odchodu do Spartaku, protože jeho hra (i celé obrany) působila značně rozpačitě a to co dvakrát dokázal zahodil Paci se taky jentak nevidí..

Co se týká jednotlivých hráčů, tak nikdo vyloženě nezářil, logicky se těsně před ligou nikdo nechtěl zranit (jako se to stalo třeba teplickému Hunalovi), každopádně č.28 ukázalo, že bude platným hráčem, Jun dvakrát skóroval, bohužel neslaný nemastný výkon podal zejména Meduna, Šimák a Kováč..To ale není podstatné, důležité bylo, že jsme konečně po zimní přestávce viděli naše borce opět na trávníku a už netrpělivě odpočítáváme poslední dny..

Tak držme v pondělí palce, ať ze Slezska přivezou první tři body!!