sparta forever homepage
Jméno: heslo: ?
zaregistruj se hledej

reklama

Komentáře

Už jsou to tři roky...ale stále jsi tu s námi, Seniore.

Redakce 02.10.2015 00:03

Letí to neuvěřitelně, už jsou to tři roky, co na nás shlíží ze sparťanského nebe náš kamarád, velký fanoušek Sparty, skvělý člověk, guru diskuzního fóra na Sparta Forever, zakladatel gerontokotle na Letné, sparťanský srdcař Vladimír Daňha, známy pod přezdívkou Senior.

Určitě ho tam nahoře spolu s dalšími kamarády v rudém nepotěšila nedělní prohra v derby, byl určitě moc zklamaný, protože jen málo ho dokázalo tak potěšit, jako když sešívaný soubor písní a tanců dostával od Spartičky na frak, ale jak s oblibou říkal „Milí fanoušci Sparty, nehysterčete a nebrečte jako vdovy na Olšanech druhého listopadu po každé porážce či klopýtnutí Sparty. Prohry k fotbalu patří a slabou chvilku si občas vybere každý klub (včetně Chelsea či Barcelony). Hlavy vzhůru…“ A my bychom si měli vzít jeho slova za svá. Hlavy nahoru, jede se dál, jsme Sparta!

A včera večer na Letné to vypadalo, jako by si jeho slova vzali za svá i samotní hráči. Soupeře z Kypru přejeli po velmi dobrém výkonu a Vláďa jistě spokojeně zapráskal knírem.

Jsou to tři roky, ale ty jsi pro nás vlastně nikdy neodešel, jsi tu s námi, sedíš vedle nás na svém místě v gerontokotli, popíjíš své oblíbené pivko na předzápasových soustředěních, chodíš s námi na tvůj oblíbený Český pohár atd., jen to fórum na SF trochu zanedbáváš, na to si dej pozor, ta anarchie tam by potřebovala někdy pořádně srovnat.

Tak si dej ještě jedno nebesky točený na dobrou noc, pohlaď Diega Armanda a dál na nás dávej pozor, víš jak umíme někdy zlobit.

Připomeňme si Seniora třeba i článkem Fanoušek týdne - Senior či malým "requimem" Hlavy vzhůru.

Sparta Forever!

Redakce

Diskuze k článku

Komentáře (0)

  Novinky na internetu
hrac

Rosický Tomáš

známka:

6 5

zápasy: 12
góly: 1
ž. karty: 1
č. karty: 0

hrac

Plavsić Srdjan

známka:

6 2

zápasy: 6
góly: 2
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Dúbravka Martin

známka:

5 4

zápasy: 14
góly: 0
ž. karty: 1
č. karty: 0

hrac

Sáček Michal

známka:

5 3

zápasy: 12
góly: 0
ž. karty: 4
č. karty: 0

hrac

Kadlec Václav

známka:

5 2

zápasy: 9
góly: 3
ž. karty: 1
č. karty: 0

1.  recchi  recchi  418

2.  *n*  *n*  402

3.  Sektor  Sektor  376

4.  DoktorBubus  DoktorBubus  366

5.  FVL  FVL  353

6.  Skříň  Skříň  351

7.  lvice  lvice  342

8.  Holous  Holous  336

9.  bruno_rossini  bruno_rossini  333

10.  Bobeš Mates  Bobeš Mates  332

11.  pepe.spartan  pepe.spartan  331

reklama
reklama
Facebook
Toto jsou stránky, které si tvoří samotní fanoušci fotbalové Sparty. Za jednotlivé příspěvky odpovídá jejich autor a nemusí vyjadřovat názory a stanovisko redakce.
Pokud chceš přispět i ty, neváhej a kontaktuj nás na fanousci@spartaforever.cz .
Zasláním jakéhokoli materiálu dává jeho odesílatel redakci automaticky svolení k jeho publikování na tomto webu a právo k případnému dalšímu využití.
Zároveň tím potvrzuje, že je jeho autorem. Jakékoliv užití obsahu těchto stránek včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, videí a fotografií je bez písemného souhlasu Sparta Forever zakázáno.
2004 - 2018 (c) Sparta Forever (fanousci@spartaforever.cz) Follow spartaforever on Twitter
reklama
reklama