sparta forever homepage
Jméno: heslo: ?
zaregistruj se hledej

reklama

Názory

Ščasného ajntopf – od bolebřichu ke sra*ce

Kloudis 10.09.2016 21:33

Před měsícem a půl jsem se v článku "Ščasného „ajntopf“ vede k bolebřichu. Zatím?" zaměřil na herní projev týmu pod trenérem Ščasným. Co se od té doby změnilo?

Náš již tak nabušený kádr byl vyšperkovaný o hvězdné posily Rosický, Kadlec V. a Karavajev. V tuto chvíli máme jednoznačně nejlepší kádr za posledních minimálně 15 let. A obrovský hráčský i herní potenciál k tomu, abychom opět opanovali českou ligu a udělali i nějaký úspěch ve fotbalové Evropě.

Co se však nezměnilo je to, co náš tým předvádí na hřišti. Jeden velký zmatek a holomajzna. Hráči očividně nevědí co hrát, o nějakém herním stylu a tváři nemůže být ani řeč, fotbalisti rotují na nesmyslných postech, chybí bojovnost, odvaha, síla, touha..no prostě všechno. Někteří hráči dostávají po opakovaných velmi slabých výkonech stále a stále důvěru, jiní naopak stejně nesmyslně “dostávají kapky”. Dřívější bolebřich se bohužel prostě proměnil ve sra*ku.

Když Zdeněk Ščasný přícházel na post trenéra Sparty, bylo jeho hlavním úkolem vtisknout týmu další herní systém, aby nebyl pro soupeře tak čitelný. Pod jeho vedení však bohužel ztratil i ten první. Nicméně zadaný úkol vlastně splnil. Soupeři rozhodně nevědí, co bude Sparta hrát. Ona totiž není čitelná ani sama pro sebe.

Za třicet let v ochozech jsem se Spartou zažil již poměrně dost – spoustu krásného, ale pochopitelně i horší dny, které k fanouškovskému životu prostě patří. Nikdy jsem však neměl ani náznakem chuť vrátit permici a přestat na zápasy milovaného klubu chodit. Až nyní.

Zdeněk Ščasný dostal již hodně prostoru a důvěry od vedení klubu. A od fanoušků i nebývalé množství trpělivosti. Děkujeme, ale už to stačilo. I ve jménu toho, abychom využili obrovský potenciál týmu, který může pro klub vybojovat hodně vítězství i pohárů. Ale pouze s jiným trenérem.

Kloudis

Diskuze k článku

Komentáře (16)

  Novinky na internetu
hrac

Rosický Tomáš

známka:

6 5

zápasy: 12
góly: 1
ž. karty: 1
č. karty: 0

hrac

Plavsić Srdjan

známka:

6 2

zápasy: 6
góly: 2
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Dúbravka Martin

známka:

5 4

zápasy: 14
góly: 0
ž. karty: 1
č. karty: 0

hrac

Sáček Michal

známka:

5 3

zápasy: 12
góly: 0
ž. karty: 4
č. karty: 0

hrac

Kadlec Václav

známka:

5 2

zápasy: 9
góly: 3
ž. karty: 1
č. karty: 0

1.  recchi  recchi  418

2.  *n*  *n*  402

3.  Sektor  Sektor  376

4.  DoktorBubus  DoktorBubus  366

5.  FVL  FVL  353

6.  Skříň  Skříň  351

7.  lvice  lvice  342

8.  Holous  Holous  336

9.  bruno_rossini  bruno_rossini  333

10.  Bobeš Mates  Bobeš Mates  332

11.  pepe.spartan  pepe.spartan  331

reklama
reklama
Facebook
Toto jsou stránky, které si tvoří samotní fanoušci fotbalové Sparty. Za jednotlivé příspěvky odpovídá jejich autor a nemusí vyjadřovat názory a stanovisko redakce.
Pokud chceš přispět i ty, neváhej a kontaktuj nás na fanousci@spartaforever.cz .
Zasláním jakéhokoli materiálu dává jeho odesílatel redakci automaticky svolení k jeho publikování na tomto webu a právo k případnému dalšímu využití.
Zároveň tím potvrzuje, že je jeho autorem. Jakékoliv užití obsahu těchto stránek včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, videí a fotografií je bez písemného souhlasu Sparta Forever zakázáno.
2004 - 2018 (c) Sparta Forever (fanousci@spartaforever.cz) Follow spartaforever on Twitter
reklama
reklama