sparta forever homepage
Jméno: heslo: ?
zaregistruj se hledej

reklama

Co se děje

Cyklodres 1893

Redakce 09.04.2017 07:29

Asi jste si už všimli, že chladné počasí stále více a více ustupuje slunečním paprkům a zahrádky restauračních zařízení se plní hosty, což je signál i pro začátek cyklistické sezóny. Na tu letošní jsme si pro vás připravili vskutku originální a nepřehlédnutelnou novinku na našem e-shopu. Je to sice záležitost pro fajnšmekry, ale věříme, že se bude CYKLODRES 1893 líbit co nejvíce z vás a obsadíme v něm české a třeba i zahraniční silnice a cyklostezky.

CYKLODRES 1893 připravený na míru všem sparťanům se dostává do prodeje právě teď, a to za sparťanskou cenu 1.893,- Kč. Tato cena je pouze za komplet sadu, je však možné zakoupit zvlášť pouze dres za cenu 1.000,- Kč anebo pouze cyklistické vypolstrované kalhoty za 1.100,- Kč (tato možnost je pouze v kamenné prodejně Stylsport). Pokud se vám zdá cena vysoká v porovnání s produkty podobného charakteru, ale vyráběné v masových počtech, pak vězte, že na nižší prodejní cenu (i když to číslo je prostě krásné!:) se stěží při počtu vyráběných kusů dá dostat. Tím se dostáváme i k informaci, že se jedná prozatím o skutečně limitovanou edici 100 kusů a dodělávka bude pouze v případě velkého zájmu. Neváhejte proto a objednejte si svůj CYKLODRES 1893 ve velikostech od M do XL na tomto odkazu: www.spartani.net/novinky/cyklisticky-dres-1893/
Snad se vám novinka bude líbit a pokud máte jakýkoli jiný nápad nebo přání, jak netradičně obzvláštnit zboží ve fanouškovském e-shopu, napište nám na fanousci@spartaforever.cz

SPARTA FOREVER!

Redakce

Diskuze k článku

Komentáře (1)

  Novinky na internetu
hrac

Plavsić Srdjan

známka:

7 0

zápasy: 1
góly: 1
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Dúbravka Martin

známka:

6 3

zápasy: 1
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Karavajev Vjačeslav

známka:

6 0

zápasy: 1
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Kaya Semih

známka:

5 9

zápasy: 1
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Šural Josef

známka:

5 8

zápasy: 1
góly: 3
ž. karty: 0
č. karty: 0

reklama
reklama
Facebook
Toto jsou stránky, které si tvoří samotní fanoušci fotbalové Sparty. Za jednotlivé příspěvky odpovídá jejich autor a nemusí vyjadřovat názory a stanovisko redakce.
Pokud chceš přispět i ty, neváhej a kontaktuj nás na fanousci@spartaforever.cz .
Zasláním jakéhokoli materiálu dává jeho odesílatel redakci automaticky svolení k jeho publikování na tomto webu a právo k případnému dalšímu využití.
Zároveň tím potvrzuje, že je jeho autorem. Jakékoliv užití obsahu těchto stránek včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, videí a fotografií je bez písemného souhlasu Sparta Forever zakázáno.
2004 - 2017 (c) Sparta Forever (fanousci@spartaforever.cz) Follow spartaforever on Twitter
reklama
reklama