sparta forever homepage
Jméno: heslo: ?
zaregistruj se hledej

reklama

Co se děje

V neděli s Baníkem poklidný protest

Redakce 28.10.2017 16:24

Vzhledem k okolnostem a dlouhodobému dění v klubu vyhlašuje Ultras Sparta bojkot ve svém sektoru. Zároveň tak vyzývají i ostatní sparťanské fanoušky, aby je podpořili klidným protestem a od 30. minuty do konce I. poločasu opustili svá místa. Nikdo nikoho k ničemu nenutí, je to svobodné rozhodnutí každého z vás, zda se k tomu připojí.

Dáte tím tak najevo, že situace v klubu je již neúnosná a přihlížet, jak Spartu pomalu ničí amatérské vedení v čele s generálním ředitelem, už nejde. Sektor domácích Ultras (kotel) bude zavřený a budou v něm transparenty.


I my si myslíme, že situace ve Spartě je dlouhodobě špatná, zejména co se týče směrování klubu, koncepce neexistuje, motáme se neustále v kruhu špatných rozhodnutí a alibistických prohlášení atd. A s tím ruku v ruce logicky přicházejí i neúspěchy na sportovním poli. Problémů je opravdu hodně a nějak nevidíme, že by ti zodpovědní (pokud se ve Spartě vůbec o nějaké odpovědnosti dá mluvit) byli schopni s tím něco dělat. A proto tuto formu poklidného protestu podporujeme. Jestli to něco změní? To nevíme, ale jen tak sedět a plácat se, jak to snad jednou možná někdy půjde, nejde do nekonečna.

Redakce

  Novinky na internetu
hrac

Rosický Tomáš

známka:

6 5

zápasy: 12
góly: 1
ž. karty: 1
č. karty: 0

hrac

Plavsić Srdjan

známka:

6 2

zápasy: 6
góly: 2
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Dúbravka Martin

známka:

5 4

zápasy: 14
góly: 0
ž. karty: 1
č. karty: 0

hrac

Sáček Michal

známka:

5 3

zápasy: 12
góly: 0
ž. karty: 4
č. karty: 0

hrac

Kadlec Václav

známka:

5 2

zápasy: 9
góly: 3
ž. karty: 1
č. karty: 0

1.  recchi  recchi  418

2.  *n*  *n*  402

3.  Sektor  Sektor  376

4.  DoktorBubus  DoktorBubus  366

5.  FVL  FVL  353

6.  Skříň  Skříň  351

7.  lvice  lvice  342

8.  Holous  Holous  336

9.  bruno_rossini  bruno_rossini  333

10.  Bobeš Mates  Bobeš Mates  332

11.  pepe.spartan  pepe.spartan  331

reklama
reklama
Facebook
Toto jsou stránky, které si tvoří samotní fanoušci fotbalové Sparty. Za jednotlivé příspěvky odpovídá jejich autor a nemusí vyjadřovat názory a stanovisko redakce.
Pokud chceš přispět i ty, neváhej a kontaktuj nás na fanousci@spartaforever.cz .
Zasláním jakéhokoli materiálu dává jeho odesílatel redakci automaticky svolení k jeho publikování na tomto webu a právo k případnému dalšímu využití.
Zároveň tím potvrzuje, že je jeho autorem. Jakékoliv užití obsahu těchto stránek včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, videí a fotografií je bez písemného souhlasu Sparta Forever zakázáno.
2004 - 2018 (c) Sparta Forever (fanousci@spartaforever.cz) Follow spartaforever on Twitter
reklama
reklama