Chibitch | 27.05.2005 16:12

Zatímco většina lidí už byla dávno v práci, my se vypravili za naší milovanou Spartičkou do Uherského Hradiště. Že je to cesta dlouhá a náročná snad ani nemusím zdůrazňovat. Cestu jsme absolvovali docela v pohodě, měli jsme i čas na nákupy občerstvení na benzínkách, na odpočívadle jsme zahlédli i pana Peltu. Po obědě za velice příjemné ceny ( pro jiné sparťany před námi to bylo dokonce k nelibosti pana vrchního gratis) jsme dorazili konečně na místo činu.

Už z dálky k nám doléhalo ze sektoru hostí "Sparta Praha, mistr ligy(i)" a "Vládci Prahy" s úžasným moravským přízvukem. Do sektoru hostí se vměstnalo tak 80 věrných.

Tentokrát s týmem neodcestoval náš milovaný trenér, ale přesto na něj fanoušci nezapomněli a v podstatě celý zápas mu připomínali, že na něj myslí. Což ho určitě muselo potěšit.
Kolem 10. minuty proběhlo i choreo, které mělo mimo jiné také hráčům připomenout, kde všude fanoušci byli, aby je podpořili a do jakých prd*lí se rádi tahali, jenom proto,aby je právě podpořili.

Naši rudí koně nastoupili v podstatě nejsilnější sestavě, ve které chyběl pouze vykartovaný kapitán Karel Poborský.Samotný fotbal byl o něco lepší, než v minulých zápasech venku. Kolem 20. minuty odstoupil domácí Nezmar. Sparta během prvních 20. minut hrála docela pohledný fotbal, do šancí se dostávala sporadicky, ale bylo vidět, že se hráči snaží. Nejlépe bych hodnotil výkon mladého Kadlece. Zápas naopak moc nevyšel Medunovi, který neměl moc šancí se prosadit. Ale abychom se dostali k tomu důležitému a to je ke gólům. Sparta zase žádný nedala. Co dodat. Nastřelila sice tyč a břevno, ale na to se nehraje. Malár dal gól v podstatě do prázdné brány poté, co se nedomluvili Sivok s Johanou. Po vstřeleném gólu mírně provokoval Ordoš, když proběhl kolem našeho sektoru s rukou u ucha, jakože "slyším snad něco?", během 4-5 minut přidal Dostálek druhý a my se pakovali ze stadionu podruhé před konečným hvizdem. Což je velice smutná bilance, ale co je ještě smutnější je statistika.

Za poslední 3 zápasy venku má Sparta následující statistiku - 3 prohry s celkovým skóre 1:7!!! Za posledních 5 zápasů - 4 prohry, 1 remíza a celkové skóre 3:11!! Jediným slovem HNUS.