V sobotu do Převýšova - pojeďme podpořit naše béčko v boji nejen se soupeřem na trávníku

<< Zpět na článek

Diskuze k článku

Přidej nový komentář
czert85
rozhodčí

21.11.2012 09:34

tak jsem si zadal do goodlu "sudí Košan" a koukám, že tenhle rozhodčí se nestydí tomu pomoct když je třeba. Mimochodem pan google o tom Grimmovi co je v článku taky vypovídá zajímavý věci. V tý 3. lize to asi jede slušně. Možná by stálo za to aby si Sparta pořizovala záznam z takových zápasů.

pesfilipes
duben 2010

21.11.2012 09:44

V.Žižkov B - Jablonec B 1:1, V 88. minutě naběhl jeden z jabloneckých hráčů na záda našeho obránce, načež se teatrálně zřítil k zemi. Rozhodčí k šoku celého stadionu a snad i hostujících hráčů odpískal penaltu, kterou Valenta bezpečně proměnil. Poté během jedné minuty ukázal rozhodčí dvě nastavené minuty, načež utkání v čase cca 89:30 ukončil. Pana rozhodčího Martina Košana bohužel odvedli z hřiště dva chlapi z sekuritky, takže nemohl být na parkovišti zlynčován - škoda. Věřte mi, jsem zkušený třetiligový matador. Zažil jsem už ze strany rozhodčích ledacos - faul mimo vápno odměněný penaltou (Hlavice, Náchod), dvě vymyšlené penalty a utkání ukončené v 89. minutě (Písek), nesmyslné vyloučení stopera (Jablonec B), ožralou trojici rozhodčích (České Budějovice B), ale vymyšlení penalty v poslední minutě, která ovlivnila výsledek zápasu, to dokáže jen opravdový frajer, jako je například pan sudí Košan... A na závěr jeden vzkaz pro pana sudího Martina Košana: „Nezapomeň! Na každou svini se vaří voda!“ převzato z www.unieviktorie.estranky.cz/

Redakce SF
Aktualizace

21.11.2012 10:55

Po "zmedializování", na různých webech a diskuzních fórech, této drzosti s nasazováním plzeňských sudí v zápasech sparťanské rezervy, Berbr změnil delegaci k zápasu. Zápas bude pískat Makovička (Tábor), na lajnách Němec (Bernartice) a Vrzal (Tábor), všichni tedy z Jihočeského kraje. To však nemění nic na výše napsaných slovech a měli bychom dorazit do Převýšova podpořit kluky v co největším počtu.

czert85
re: Aktualizace

22.11.2012 15:20

řekl bych, že už jim to může bejt celkem jedno koho tam daj protože Spartička je odvařená z boje o postup a navíc ta medializace byla už celkem velká na to aby s náma mohli takhle dál vláčet.

21.11.2012 11:30

každej kdo váhá tak pojeďte kurva!!! když nás bude hodně tak si dobře zafandíme a kluci budou rádi!! p.s každej tunu pyra :)

Hoxik
Auto

21.11.2012 21:19

Nejedete někdo z Prahy autem a nemáte jedno nebo dvě místa? Peníze na benzín samozřejmost

Hejhou
Makovička se svými posluhovači nezklamali!!!

24.11.2012 17:31

Po shlédnutí snaživého utkání od našich mladíků, ikdyž se jim dnes moc nedařilo, černé s.... opět nezklamali. Změna delegace byla jen aby se neřeklo. Kluci neměli pořádnou šanci se dostat k domácí brance, byly jim pískány neexistující fauly a naopak mnohem jasnější zákroky ze strany domácích zůstaly bez povšimnutí Makoviny. Nad ofsajdy mávanými v druhé půli zůstával jen rozum stát. No prostě ZÁPADNÍ VÍTR JE MOCNÝ...