sparta forever homepage
Jméno: heslo: ?
zaregistruj se hledej

reklama

Navštívili jsme

Vedení Sparty je banda č*ráků II. (Sparta - Zlín, 21. kolo I. ligy 2016/17)

roboACS 20.03.2017 08:17

Dnes jsem doma úplně náhodně objevil vydání deníku Sport s datem 3.2.2017 kde se na titulní stránce píše: Holoubek může zůstat i bez titulu. Je tam velký dvojstránkový rozhovor se šéfem Sparty Adamem Kotalíkem, kde mimo jiné říká: "Není to striktně stanovené nebude titul - nebude trenér. Nebylo by to vůči němu ani fér, protože s týmem nestartoval od nuly, převzal ho ve specifické situaci, kterou zvládl velmi dobře." A dnes už víme, že je zase všechno tak trochu jinak.

Po prohře v Mladé Boleslavi byli David Holoubek a Tomáš Požár od áčka odvoláni. Na jejich místo překvapivě neusedl Vrba, ale již skoro zapomenutý Petr Rada. Ten si premiéru na lavičce áčka odbil v pátek 17.3.2017 kdy jsme od 20:15 hostili doma Zlín. V sestavě udělal dvě změny. Do základu se vrátili Lukáš Vácha a Néstor Albiach. Kapitánskou pásku místo zraněného Davida Lafaty převzal Michal Kadlec.

Na Letné se sešlo necelých 8 tisíc diváků, kteří viděli v podání domácích velkou fotbalovou bídu. Zlín hrál aktivně, nebál se a kdybychom po půli prohrávali 0:2 nikdo by nemohl říct ani popel. Naštěstí při nás tentokrát stálo štěstí a podržel nás i brankář Tomáš Koubek. Kotel hnal Spartu za gólem, ale hra byla naprosto marná a tak fotbalisty do šaten vyprovodil pískot tribun. Ve druhé půli Sparta převzala aktivitu. Hosté se naštěstí spokojili s remízou. Ovšem kdybychom zase dali nějaký šťastný gól nedalo by se mluvit o zlepšení hry, ale jen o výhře silou vůle a s podporou paní štěstěny. Žádnou vyloženou gólovku jsme totiž po celý zápas neměli. Bylo tam pár náznaků střel z dálky, hlavně od Pepíka Šurala, ale celkově hra zase působila chaoticky, jako by se hráči poprvé viděli až pár minut před zápasem. Nevyužili jsme ani skoro dvaceti minutovou přesilovku po vyloučení Matějova.

Jestliže v první půli se ještě fandilo převážně pozitivně po pauze už to bylo vyloženě o negativní atmosféře. Neodvolával se trenér Rada. To je človíček, kterému prostě přišla nabídka a on jí vzal, protože jak sám řekl, tak Sparta je jedna z adres, která se neodmítá. Je to prostě job. Ovšem ta nabídka mu vůbec neměla přijít. Tohle je jen další krátkodobý a nekoncepční krok vedení klub. A tak právě vedení klubu to z tribun schytalo nejvíce. Vedení demisi, jediné řešení - obměna vedení (pozor neplést se slovem odměna) a vedení Sparty je banda čuráků (pokřik který nerozjel kotel, ale horní část protilehlé tribuny) a bohužel jediný pokřik ke kterému se připojil celý stadion. V 73 minutě celý kotel protestně opustil stadion. S takovým to protestem lze souhlasit, protože takhle už to dál nejde. S čím nesouhlasím je házení "bomb" na hrací plochu nebo mezi ostatní fanoušky. To je zase pastva pro média a jejich články o bez mozcích. Tohle ničemu nepomůže.

Co bude dál? Na titul už můžeme definitivně zapomenout. Hlavně musíme udržet třetí místo, abychom vůbec v příští sezoně hráli v pohárové Evropě. V tomto nám výsledky 21 kola ligy hrají do karet.

Teď je před námi zápas jara. Derby prostě musíme vyhrát a vrátit sešívkám podzimní potupu z Letné.

roboACS


Pozn. redakce: Stalo se, co se stává tak maximálně dvakrát za deset let a to, že se nám sešly dva reporty ze zápasu se shodným názvem a jelikož bychom těžko hledali jiný a výstižnější, rozhodli jsme se i u toho druhého ho ponechat a jen přidat číslovku. I tato situace vypovídá o náladě, pocitech a většinové shodě ve sparťanském fanouškovském táboře.


AC Sparta Praha - FC Fastav Zlín 0:0 (0:0)

ŽK: Vácha, Mazuch, M. Kadlec, Karavaev - Matejov, Dostál

ČK: Matejov

Sparta: Koubek - Karavaev, Mazuch, M. Kadlec, Hybš - Šural, Vácha, Mareček (76. Holek), Čermák (68. Holzer), Néstor - V. Kadlec.

Zlín: Dostál - Pazdera, Jugas (89. Beauguel), Gajič (56. Janíček), Matejov - Vukadinović, Živulič, Traoré, Kopečný - Fantiš (72. Diop), Holík.

Rozhodčí: Příhoda - Moláček, Hájek.

Diváci: 7842.

Fotogalerie

ACS - Zlín

0:0

 

Diskuze k článku

Komentáře (0)

  Novinky na internetu
hrac

Stanciu Nicolae

známka:

6 1

zápasy: 9
góly: 5
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Plavsić Srdjan

známka:

6 0

zápasy: 8
góly: 4
ž. karty: 2
č. karty: 0

hrac

Nita Florin

známka:

5 9

zápasy: 9
góly: 0
ž. karty: 1
č. karty: 0

hrac

Šural Josef

známka:

5 6

zápasy: 4
góly: 14
ž. karty: 3
č. karty: 0

hrac

Kanga Guélor

známka:

5 4

zápasy: 9
góly: 2
ž. karty: 2
č. karty: 0

1.  zbarda  zbarda  228

2.  MrSpartan  MrSpartan  212

3.  Wafi10  Wafi10  205

4.  FVL  FVL  202

4.  radamell  radamell  202

6.  Rudej  Rudej  199

7.  Průcha  Průcha  198

7.  teddy  teddy  198

9.  spartanekk  spartanekk  196

10.  bendys77  bendys77  194

11.  Wega  Wega  191

reklama
reklama
Facebook
Toto jsou stránky, které si tvoří samotní fanoušci fotbalové Sparty. Za jednotlivé příspěvky odpovídá jejich autor a nemusí vyjadřovat názory a stanovisko redakce.
Pokud chceš přispět i ty, neváhej a kontaktuj nás na fanousci@spartaforever.cz .
Zasláním jakéhokoli materiálu dává jeho odesílatel redakci automaticky svolení k jeho publikování na tomto webu a právo k případnému dalšímu využití.
Zároveň tím potvrzuje, že je jeho autorem. Jakékoliv užití obsahu těchto stránek včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, videí a fotografií je bez písemného souhlasu Sparta Forever zakázáno.
2004 - 2018 (c) Sparta Forever (fanousci@spartaforever.cz) Follow spartaforever on Twitter
reklama
reklama