sparta forever homepage
Jméno: heslo: ?
zaregistruj se hledej

reklama

Komentáře k článku:

Hodně smutných pohledů (slavia - Sparta, 7. kolo I. ligy 2017/18)


V neděli 17.9.2017 se ve Vršovické Mao ce tung aréně hrálo 288 ligové derby. Pro sparťany to byl hodně smutný den.

<< zpět na článek

Diskuze k článku

Přidej nový komentář

Prase Bořil a (komentář vložen 21.09.2017 06:47)

Souhlasím snad se vším. Jen to sebebičování v podobě neuznanýho gólu mne štve a nechápu. Předcházel tomu červený faul na VK. Bořil měl jít ven a to snad 2x, co mu bylo dovoleno prasáren v zápase. On by se pak hrál zase jiný zápas a k tomu gólu nególu by vůbec nedošlo. Reakce Jílka po zápase byla "skvělá", on nic neviděl. To hovoří samo za sebe o tom, kdo měl režii zápasu v rukou (je to STbák Berbr).

reagovat

Koule (komentář vložen 21.09.2017 13:06)

Asi to chtělo koule napsat z derby report. Díky za něj. Vážně bychom měli hodit žabomyší války za sebe. Všechna čest všem, co jeli do Znojma, ale ani tam se to neobešlo bez demisování Kotalíků a bastardování Italů... Snad na Teplice budou lidi a bude se fandit, když na netu už se "vyblil" téměř každej...

reagovat

Nefňukat! (komentář vložen 21.09.2017 13:11)

na Bořila serem! nebudem jak slátanci co furt fňukaj že se proti nim spiknul celý vesmír! Sparta vystřelila jednou na bránu, to je problém! i včera u Znojma jsem docela úpěl... první půle jakž-takž, ale druhá? a to, že proti nám všechny ty brna a liberce podaj životní výkony nesmí být omluva! snad to chce ještě čas: nezbývá než tomu věřit a když to nejde podpořit, tak to aspoň nerozesírat dál. to, co předvádí kotel je podle mého špatná cesta.

reagovat

re: Nefňukat! (komentář vložen 22.09.2017 11:03)

Presne.Vykon nasich hracu byl k placi ,ale nefnukat. Spis mne hodne zarazilo co predvedlo par "priznivcu sparty"v kotly.Jestli maji male platy v zamestnani nebo neco jineho maleho,nebo jim pritelkyne pichaj nekde jinde nevim,ale vim urcite ze na stadion a mezi "sve"by tyhle problemi nemeli nosit. Jinak fandim porad a rad a to jezdim fandit SPARTE pravidelne ze svycarska(kam jsem se pred rokem odstehoval).A na tech par bambulu nejsem opravdu zvedavi.

reagovat

Přidej nový komentář

  Novinky na internetu

1.  StarejHomolka  StarejHomolka  0

1.  Fotr  Fotr  0

1.  Venca  Venca  0

1.  Tomie  Tomie  0

1.  k196  k196  0

1.  bruno_rossini  bruno_rossini  0

1.  Klerenc  Klerenc  0

1.  Průcha  Průcha  0

1.  Danysek  Danysek  0

1.  majk  majk  0

1.  HVK  HVK  0

1.  EasyRocker  EasyRocker  0

1.  n.ezn.amy  n.ezn.amy  0

1.  Gringo  Gringo  0

1.  prso  prso  0

1.  soty66  soty66  0

1.  ffontan  ffontan  0

1.  Vencano  Vencano  0

1.  mowen  mowen  0

1.  BRONA  BRONA  0

reklama
reklama
Facebook
Toto jsou stránky, které si tvoří samotní fanoušci fotbalové Sparty. Za jednotlivé příspěvky odpovídá jejich autor a nemusí vyjadřovat názory a stanovisko redakce.
Pokud chceš přispět i ty, neváhej a kontaktuj nás na fanousci@spartaforever.cz .
Zasláním jakéhokoli materiálu dává jeho odesílatel redakci automaticky svolení k jeho publikování na tomto webu a právo k případnému dalšímu využití.
Zároveň tím potvrzuje, že je jeho autorem. Jakékoliv užití obsahu těchto stránek včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, videí a fotografií je bez písemného souhlasu Sparta Forever zakázáno.
2004 - 2018 (c) Sparta Forever (fanousci@spartaforever.cz) Follow spartaforever on Twitter
reklama
reklama