sparta forever homepage
Jméno: heslo: ?
FB - Sparta ForeverTwitter: Sparta Forever (@spartaforever)Instagram: spartaforever_cz
zaregistruj se hledej

reklama

Komentáře k článku:

Našla už současná Sparta své dno?


Sobotní zápas Sparty v Uherském Hradišti byl pro mnohé tou poslední kapkou, kterou přetekl pohár trpělivosti. Je momentální situace už tím opravdovým dnem současné Sparty, nebo se můžeme nadít ještě dalších a temnějších hlubin?

<< zpět na článek

Diskuze k článku

Přidej nový komentář

Smutný, ale pravdivý čtení (komentář vložen 04.12.2018 07:28)

Přál bych si, aby se našel někdo, kdo by vytvořil sumarizaci všech Křetínského plánů, následných rozhodnutí a jejich dopadů. Prostě všechno od vyhazovu Straky, přes projekty SFS, GSM, Chelsea, Barcelona, nahrazování Otavy, kterej měl s fotbalem společnýho málo, člověkem, kterej nemá s fotbalem společnýho nic, kabelu, až po současnost. Byl by to neskutečný výčet a důkaz stupidity. Dal bych nevím co za to, mít možnost vidět, jak by reagoval Křetínský, kdyby ho s tím někdo konfrontoval. Paradox je, že že všech jeho plánů (tedy alespoň z těch veřejných), se mu při vší tý hrůze povedla ta nejnepravděpodobnější věc - na Spartu chodí víc lidí, než před jeho příchodem :) Díky Taboritovi za článek. Sparta!

reagovat

re: Smutný, ale pravdivý čtení (komentář vložen 04.12.2018 10:23)

Příčinu i následek dlouholetého marasmu Sparty známe a vidíme všichni. Konfrontace plánů nefotbalového zoufalce Křetínského s realitou snad ani není potřeba. Je třeba hledat východisko, jak z toho ven. Všem je dnes naprosto jasné, že ideální by bylo odstavit Dana od jeho hračky. To je ale dlouhodobě neproveditelné. Co tedy s tím? Nepomohly výměny trenérů, kolotoče příchozích a odchozích hráčů, nadějně se zatím nejeví ani instalace nového sportovního ředitele. Po dělnicku řečeno: „kurva, kam sáhnout dřív, když je to všude rozesraný“? Nevím. Alfou a omegou je podle mého názoru tlak na majitele. Ale jaký? Největší chybou Jardy Hřebíka nebyly jeho „kosočtverce, ale jeho veřejné prohlášení, že Křetínský fotbalu rozumí. A to už z hlavy tohoto sebestředného miliardáře asi nikdo nevyžene. Neplecha fanoušků? Pokuty nezabírají, uzavření stadionu určitě taky ne, Danovi je jedno, jestli budou lidi na Spartu chodit nebo ne. Možná paradoxně čím míň, tím menší pravděpodobnost projevů nespokojenosti a vzdoru. Zoufalá doba poskytuje živnou půdu pro zoufalé činy. A fanoušci, kteří mají Spartu hluboko v srdci vědí, že pasivní rezistence je snad to nejhorší, co se může stát, protože samo se nic nevyřeší. Takže zůstáváme u osoby majitele. Nutnost přesvědčit ho, aby postavil do čela člověka, který by vytvořil strukturu čitelné podřízenosti a nekompromisního jednání. Je třeba rozbít nezdravé „vztahy“ jednotlivců s hráčskými agenty, válku mezi Letnou a Strahovem, nařídit audit za účelem čistky desítek zbytečných zaměstnanců, kterým je Letná pouze dojnou krávou. Ten člověk musí mít takovou autoritu, aby každý příchozí trenér měl jistotu, že v případě nutných, nepopulárních zásahů nezůstane sám proti hráčům i kuřbuřtům majitele. Pro mě ideální osa typu Pelta-Lobanovskyj-Pepa Chovanec /na place/.:-) Ale SPARTA je kolos. Rybníček si může vypouštět klokan, nebo podobný provinční klubík. Tady je obrovská vzájemná propojenost lidí, jejichž prvotním cílem, není dostat Spartu na výsluní, ale urvat co můžu. Když budu chtít vyhodil třeba Dušana Svobodu, tak to nedokážu tak, jako proti jednoduchému Poborskému esemeskou, ale budu mu muset dát nabídku, kterou nebude moci odmítnout! A na to Dan z různých důvodů nemá. Podle mého názoru není řešením výměna Ščasného za Lavičku, Kangy za Dočkala, nebo Rosického za Kotalíka. To jsou kosmetické úpravy. Jediným smysluplným řešením je důkladná čistka. Jinak se budeme točit v bludném kruhu další desítky let a profitovat z toho budou pouze masmédia, pro které je Sparta vděčným tématem ať je na výsluní, nebo někde kanálu. Protože SPARTA je SPARTA.

reagovat

re: re: Smutný, ale pravdivý čtení (komentář vložen 10.12.2018 12:48)

Souhlas.

reagovat

Tvrdá pravda (komentář vložen 04.12.2018 11:41)

Pan kolega taborita 1 pojmenoval naprosto přesně, co se v současné Spartě děje. DK od roku 2004 dokázal poslat náš klub někam na roveň provinčních klubů. Kde je to dno od nějž se můžeme odrazit? Já si pokaždém mizerném výkonu řeknu, že to již nemůže být horší a zatím jsem se (bohužel) vždy spletl. Pod ZŠ v jakékoliv fci se neposuneme nikam - leda ještě níž. Je smutné, že to DK nevidí a nevadí mu sypat zbytečně peníze do toho marasmu.

reagovat

Tvrdá pravda 2 (komentář vložen 04.12.2018 12:36)

Myslím že se zbytečně vyhodily peníze na nesmyslné nákupy viz Kaya Plavsic kde jsou hráči z juniorky asi každý fanoušek by chtěl Českou Spartu a ne tohle to bylo by sa potrebi všechny vyhazet a dam tam trenéra který tomu dá spád hry a ne hrát alibysticky bez nápadů éra hráčů tipů Novotný Hašek atd je prič jak jako hráč Kaya mít 40 milionů ročně tedy jestli to je pravda prostě všechny vyhazet jediný Stanciu na to sám nestačí a další Rosický nebude tihle hráči nemají Sparťanský srdíčko a to je pravda tihle hráči si přišly jen prividelat a nic jiného a jako fanouška mě to dost mrzí.

reagovat

:-( (komentář vložen 04.12.2018 14:49)

Smutné a bohužel pravdivé. Já už věřím, že jediná možnost jak z toho ven, je změna majitele. Spousta lidí mi oponuje tím, že do toho valí prachy. Ale já se ptám, co z toho máme? Před jeho příchodem jsme získávali tituly jako na běžícím páse a hráli pravidelně ligu mistrů. A teď? To vidíme všichni... milionářu blbé, oběsila sa ti koza!

reagovat

re: :-( (komentář vložen 04.12.2018 16:37)

DK dává peníze, ale ty jsou neúčelně vyházené za "posily", přičemž po všech klubech u nás hrají odchovanci z nichž by se dalo složit mužstvo rozhodně lepší než ne které se musíme týden co týden koukat...

reagovat

Diky! (komentář vložen 05.12.2018 00:06)

Diky za nejlepsi shrnuti toho, kde se nachazime.. kez by si to precetl Cupr..a jeste lip Kretinsky..

reagovat

re: Diky! (komentář vložen 08.12.2018 08:27)

Taborita to opět trefil, má přesná tvrzení, umí tomu dát i formu a vždycky si jeho příspěvek rád přečtu. Byť si říkám, že je někdy až moc nad věcí :-)))). Nicméně shrnutí přesné, smutné a bohužel myslím i bezvýchodné. CG, I kdyby si to přečetli, bude jim to u zadele. Klub notabene fanoušci je nezajímají...bohužel

reagovat

Dnes (komentář vložen 09.12.2018 20:17)

Byla potvrzena pravdivost Taboritova příspěvku. Sparta je opravdu jen hračkou,v rukou majitele a současně hrobaře Sparty. Už jsem dospěl do stadia,kdy si přeji změnu majitele. Hůře snad už být nemůže.

reagovat

re: Dnes (komentář vložen 09.12.2018 21:20)

Vítej v klubu...

reagovat

Přidej nový komentář

  Novinky na internetu
hrac

Moberg Karlsson David

známka:

6 3

zápasy: 5
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

12. hráč

známka:

6 1

zápasy: 5
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Kotal Václav

známka:

6 1

zápasy: 6
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Hancko David

známka:

5 8

zápasy: 7
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Drchal Václav

známka:

5 4

zápasy: 1
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

1.  Kiri  Kiri  186

2.  recchi  recchi  178

3.  Morn  Morn  172

4.  Skříň  Skříň  169

5.  lukas01.lukas  lukas01.lukas  165

6.  spartak5  spartak5  162

7.  BFG  BFG  159

8.  vapno23  vapno23  157

8.  bbs  bbs  157

8.  steve17  steve17  157

11.  ajosek  ajosek  156

reklama
reklama
Facebook
Toto jsou stránky, které si tvoří samotní fanoušci fotbalové Sparty. Za jednotlivé příspěvky odpovídá jejich autor a nemusí vyjadřovat názory a stanovisko redakce.
Pokud chceš přispět i ty, neváhej a kontaktuj nás na fanousci@spartaforever.cz .
Zasláním jakéhokoli materiálu dává jeho odesílatel redakci automaticky svolení k jeho publikování na tomto webu a právo k případnému dalšímu využití.
Zároveň tím potvrzuje, že je jeho autorem. Jakékoliv užití obsahu těchto stránek včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, videí a fotografií je bez písemného souhlasu Sparta Forever zakázáno.
2004 - 2020 (c) Sparta Forever (fanousci@spartaforever.cz) Follow spartaforever on Twitter
reklama
reklama