sparta forever homepage
Jméno: heslo: ?
FB - Sparta ForeverTwitter: Sparta Forever (@spartaforever)Instagram: spartaforever_cz
zaregistruj se hledej

reklama

Komentáře k článku:

Legendy Sparty slavily s fanoušky své 50. narozeniny


V posledních letech se stává leden měsícem, kdy si dávají dostaveníčko sparťanští fanoušci s bývalými hráči Sparty, aby si nejen zavzpomínali na doby minulé, ale probrali i současnost, či budoucnost našeho klubu. Nejinak tomu bylo i letos, avšak toto setkání bylo tentokrát opravdu hodně výjimečné.

<< zpět na článek

Diskuze k článku

Přidej nový komentář

Díky za článek (komentář vložen 14.01.2019 13:59)

Děkuji redakci za skvělý článek, hlavně hodně zdraví oslavencům. Já teď napíšu takovou kontroverzní myšlenku, je to až skoro paralela se současnou Plzní. Ta naše generace POHROMADĚ byla skvělá, včetně úžasných utkání v evropských pohárech. Ale jako jednotlivci až na Nedvěda a Jirku Němce se vlastně vůbec neprosadili v zahraničí /snad jsem na nikoho nezapomněl/. Zrovna Kouba, Siegl a Frýdek vlastně jenom v zahraničí paběrkovali, to samé třeba Blažek a Jirka Novotný. A Pepík Chovanec taky díru do světa neudělal. Jakoby vytržení ze známého prostředí a styl našeho takového fotbalu ,,jeden za všechny, všichni za jednoho" v drsném individuálním západním fotbalovém světě vůbec neplatil. A někteří po návratu opět rozkvetli. Plzeň to samé. Jakmile je ta jejich banda pohromadě, hrajou dobře doma i v Evropě. Pokud jednotlivec až na vyjímky opustí /asi až na Daridu/ známé prostředí, je z něj neškodný fotbalista.

reagovat

reakce Bossy (komentář vložen 14.01.2019 16:59)

Ahoj! trochu ti to přiblížim. Honza Berger v Madridu dostal kufr na stul a podpis smlouvy k tomu. Bál se,že to odsere rodina a nezustal. Pepa Chovanec by přestoupil do zahraničí mnohem dříve,kdyby nežil ve zkurvený komunistický době. I tak na něj dodnes vzpomínají v PSV a má s nima dva tituly. Pro Feryho přijel OM po nultym ročníku! byl mladý a Sparta ho nepustila. Přišel tak o vítězství v LM. Petr Kouba měl smůlu. Přestoupil asi nejhůře jak mohl a Songo ho do brány prostě nepustil. Velká škoda!!!!! Frýdek měl smůlu,nevyšlo mu Euro a ikdyž pak šel do Leverkusenu,bylo už pozdě. Lumíra Mistra prý chtěl v 93 roce 1FCK. On mi to nepotvrdil že neví,ale tu informaci mám. Všechno se posralo díky jeho zranením. Přišel tak vlastně i o Euro. O Euro přišel i Jirka Novotný...

reagovat

re: reakce Bossy (komentář vložen 14.01.2019 17:20)

Ahoj, diky za Tvoji reakci. Pripad Honzy Bergera samozrejme znam, Real by ho bral hned, ale komunisticka svoloc by to nevydychala. Navic by se samozrejme jednalo o emigraci, musel by stat myslim 18 mesicu. To hokejisti to meli ,,lehčí". Na NHL totiz IIHF nedosahla. Co by meli rikat mistri Evropy z r.1976 ? Takovy Ondrus by z fleku hral stopera ve spickovym anglickym klubu. Nicmene stoojim si za svym, ze hraci u nas predvadeli daleko lepsi výkony, nez potom v zahranici. A na odchod meli po Listopadu idealni datum narozeni. Vzdyt jom bylo 20, kdyz padli komunisti. Takze zadne zabrany nebyly, ale jak jsem psal v prvnim prispevky, asi sila kolektivu jejich vykony umocnovala a kdyz byli z nej vytrzeni, tak treba neunesli konkurenci. Asi nejsme jako Chorvate, kteri diky svemu individualismu se prosadi vsude.

reagovat

Sparta (komentář vložen 25.01.2019 07:27)

Závidím každému, kdo mohl s klukama trávit alespoň chvílí času a zavzpomínat na zlaté časy při oslavě..Sparta 4ever!

reagovat

Přidej nový komentář

  Novinky na internetu
hrac

Hložek Adam

známka:

7 6

zápasy: 3
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Dočkal Bořek

známka:

7 1

zápasy: 3
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Juliš Lukáš

známka:

6 8

zápasy: 3
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Čelůstka Ondřej

známka:

6 8

zápasy: 3
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Krejčí Ladislav

známka:

6 5

zápasy: 1
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

1.  Vencano  Vencano  115

2.  BFG  BFG  110

3.  tony68  tony68  106

4.  Průcha  Průcha  104

4.  haklos  haklos  104

6.  tomf  tomf  102

7.  akcizur  akcizur  99

7.  sigi 132  sigi 132  99

9.  Skříň  Skříň  97

9.  Pacos  Pacos  97

9.  Fanda Fotbalu  Fanda Fotbalu  97

12.  Richtric  Richtric  96

reklama
reklama
Facebook
Toto jsou stránky, které si tvoří samotní fanoušci fotbalové Sparty. Za jednotlivé příspěvky odpovídá jejich autor a nemusí vyjadřovat názory a stanovisko redakce.
Pokud chceš přispět i ty, neváhej a kontaktuj nás na fanousci@spartaforever.cz .
Zasláním jakéhokoli materiálu dává jeho odesílatel redakci automaticky svolení k jeho publikování na tomto webu a právo k případnému dalšímu využití.
Zároveň tím potvrzuje, že je jeho autorem. Jakékoliv užití obsahu těchto stránek včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, videí a fotografií je bez písemného souhlasu Sparta Forever zakázáno.
2004 - 2020 (c) Sparta Forever (fanousci@spartaforever.cz) Follow spartaforever on Twitter
reklama
reklama