sparta forever homepage
Jméno: heslo: ?
FB - Sparta ForeverTwitter: Sparta Forever (@spartaforever)Instagram: spartaforever_cz
zaregistruj se hledej

reklama

Komentáře k článku:

Chátrající sparťanský svatostánek


Za poslední 3 roky jsem oslovil svými dopisy všechny významné činitele fotbalové Sparty včetně pana Křetínského k níže uvedenému obsahu s nadějí, že snad učiní vše pro to, aby Sparta byla nejen po sportovní stránce na výši, ale aby se prezentovala ve svém zázemí jako historicky nejúspěšnější klub republiky s 36 tituly.

<< zpět na článek

Diskuze k článku

Přidej nový komentář

Středoevropský pohár (komentář vložen 04.08.2020 10:06)

V roce 1934 bylo v plánu rozšířit tribuny tak, aby pojaly dokonce dvojnásobek návštěvníků. Pracovalo se ve dne v noci, aby se vše stihlo před nadcházejícími důležitými zápasy. Pak ale přišel 10. duben, jeden z nejčernějších dní v historii klubu. V útrobách hlavní dřevěné tribuny vypukl obrovský požár a zcela jí zničil. Nenávratně se ztratilo 180 pohárů, všechny klubové kroniky, dresy, kopačky, hráčské legitimace, restaurace i kanceláře.

reagovat

Stadion... (komentář vložen 08.08.2020 09:34)

Letos to bylo 7 let, co jsem sepsal článek o tehdejším stavu stadionu...https://www.spartaforever ... a zrovna před týdnem jsem si ho pročítal a přemýšlel, co se vlastně změnilo. Jisté změny k lepšímu vidět zvenčí jsou, nicméně nelze se asi zbavit dojmu, že je to tak nějak v duchu "Zaflikujem to, aby to vypadala..." ! To, že je třeba razantnějšího zásahu a s tím spojené větší investice, je jasné každéme. Dříve se sedačky měnily celkem často, teď jsou vizuálně hodně omšelé a kolem výměny je ticho po pěšině. Trochu to asi koresponduje s tajemstvím kolem záměru majitele s výhledem do budoucna. Bude velká rekonstrukce? Zbourá se starý a postaví nový stadion? Bude se klub stěhovat jinam? Šušká se se o ledasčem, klub ale mlčí jako tajemný hrad v Karpatech. A nebo max zazní nejasná indýcie typu "možná, asi, pravděpodobně, nevíme". Pravdou ale je, že současná místnost, která by měla odrážet slávu a tradici klubu a její úspěchy, je spíš ostudou nehodnou jména Sparty a nemůže se pasovat ani s mnohými kluby okresního formátu.

reagovat

Přidej nový komentář

  Novinky na internetu
hrac

Hložek Adam

známka:

7 2

zápasy: 5
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Nita Florin

známka:

7 1

zápasy: 1
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Dočkal Bořek

známka:

6 5

zápasy: 5
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Čelůstka Ondřej

známka:

6 4

zápasy: 5
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Juliš Lukáš

známka:

6 4

zápasy: 5
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

1.  Průcha  Průcha  137

2.  Richtric  Richtric  135

3.  tony68  tony68  131

4.  Vencano  Vencano  129

4.  BFG  BFG  129

6.  raks  raks  123

7.  Pacos  Pacos  122

8.  lubosdvorak77  lubosdvorak77  121

9.  haklos  haklos  118

9.  sigi 132  sigi 132  118

11.  inNatura  inNatura  117

reklama
reklama
Facebook
Toto jsou stránky, které si tvoří samotní fanoušci fotbalové Sparty. Za jednotlivé příspěvky odpovídá jejich autor a nemusí vyjadřovat názory a stanovisko redakce.
Pokud chceš přispět i ty, neváhej a kontaktuj nás na fanousci@spartaforever.cz .
Zasláním jakéhokoli materiálu dává jeho odesílatel redakci automaticky svolení k jeho publikování na tomto webu a právo k případnému dalšímu využití.
Zároveň tím potvrzuje, že je jeho autorem. Jakékoliv užití obsahu těchto stránek včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, videí a fotografií je bez písemného souhlasu Sparta Forever zakázáno.
2004 - 2020 (c) Sparta Forever (fanousci@spartaforever.cz) Follow spartaforever on Twitter
reklama
reklama