sparta forever homepage
Jméno: heslo: ?
FB - Sparta ForeverTwitter: Sparta Forever (@spartaforever)Instagram: spartaforever_cz
zaregistruj se hledej

reklama

Komentáře k článku:

Hodnocení - brankáři


Po krátkém zhodnocení uplynulé sezony tu máme pohled na jednotlivé řady Sparty a začínáme brankáři.

<< zpět na článek

Diskuze k článku

Přidej nový komentář

Ostatní brankáři (komentář vložen 07.06.2021 09:45)

Heča jako dvojka mne taky nějak extra neuráží, ale jako frajer na odchodnou by mi dával větší smysl..... btw.než vyjdou další články, měl bych návrh zakomponovat i naše hráče na hostování. Sám nevím, který z těch Hugo Janů, Vorlů a Čtvrtečků je vlastně náš a když děláš odhad i na další sezonu, možná by stálo za to je do toho zakomponovat. Za mne je jednička jasná, jestli mu bude krýt záda Heča nebo Holec je mi celkem buřt a u mladejch bych hlavně chtěl, aby chytali. Možná není ani úplně blbý, aby jeden z nich chytal v béčku. To mi naopak pro Holce či Heču moc nedává smysl.....

reagovat

re: Ostatní brankáři (komentář vložen 07.06.2021 09:56)

Co vím já, respektive, co jsem si tak nějak odvodil z různých informací apod., tak Vorel má podepsaný hostování na další roky v Budějovicích, kde by měl po odchodu Drobného plnit roli jedničky, stejně tak Bačkovský nedávno podepsal tříleté hostování v Bohemce, kde nejspíš bude taky jedničkou, o Čtvrtečku stojí pořád Teplice, kde se loni celkem ukázal a kde už nejspíš moc nepočítají s Grigarem a je velká pravděpodobnost, že se mu tam hostování prodlouží. Takže tito tři by měli být v pravidelném zápřahu, snad. A do béčka se počítá jako s jedničkou s Kotkem, který taky nedávno prodloužil ve Spartě.

reagovat

re: re: Ostatní brankáři (komentář vložen 07.06.2021 10:10)

vidíš, dík. Na Kotka jsem úplně zapoměl. Proto si myslím ,že by měli bejt v přehledu i hostující hráči s možnou budoucností u nás :-)) k těm Teplicím, Grigara chtěj prodloužit, kvůli srdíčku. Nevim, jestli je ochotnej jim to tam odbičíkovat na dvojce aby pak dostal nějakou trafiku. On si víc vydělá za dva, tři zápasy v bráně.....

reagovat

re: re: re: Ostatní brankáři (komentář vložen 07.06.2021 10:23)

Grigarovi nabídli prodloužení na rok, což neznačí, že by s ním počítali na post jedničky, spíš aby mladým kryl záda a v případě nouze dokázal zaskočit. Otázkou je, jestli jim na to vůbec kývne. Teď čtu na stránkách Teplic, že je domluvené dvouleté hostování Čtvrtečky s následnou opcí na přestup.

reagovat

Přidej nový komentář

  Novinky na internetu

1.  koste  koste  26

2.  mystifik23  mystifik23  23

3.  tomf  tomf  22

4.  doca  doca  20

4.  predseda  predseda  20

4.  loudap  loudap  20

4.  Martas007  Martas007  20

4.  jižan  jižan  20

4.  lukas01.lukas  lukas01.lukas  20

10.  MrSpartan  MrSpartan  18

11.  mufety  mufety  17

reklama
reklama
Facebook
Toto jsou stránky, které si tvoří samotní fanoušci fotbalové Sparty. Za jednotlivé příspěvky odpovídá jejich autor a nemusí vyjadřovat názory a stanovisko redakce.
Pokud chceš přispět i ty, neváhej a kontaktuj nás na fanousci@spartaforever.cz .
Zasláním jakéhokoli materiálu dává jeho odesílatel redakci automaticky svolení k jeho publikování na tomto webu a právo k případnému dalšímu využití.
Zároveň tím potvrzuje, že je jeho autorem. Jakékoliv užití obsahu těchto stránek včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, videí a fotografií je bez písemného souhlasu Sparta Forever zakázáno.
2004 - 2021 (c) Sparta Forever (fanousci@spartaforever.cz) Follow spartaforever on Twitter
reklama
reklama