sparta forever homepage
Jméno: heslo: ?
FB - Sparta ForeverTwitter: Sparta Forever (@spartaforever)Instagram: spartaforever_cz
zaregistruj se hledej

reklama

Komentáře k článku:

Promarněná šance, aneb jak ukázkově vyjebat s vlastními fanoušky


Po letech Liga mistrů na Letné (byť dost možná pouze její druhé předkolo), slušné jarní výkony s nejvíce vstřelenými góly v lize, letní (dosavadní) udržení blyštivých drahokamů Adamů Hložka a Karabce, ale především nové a velice povedené dresy a jak jsme se dozvěděli včera, tak i dokončení krásného zázemí v tréninkovém centru Sparty na Strahově.

<< zpět na článek

Diskuze k článku

Přidej nový komentář

Sparta testuje co vydržíme (komentář vložen 16.07.2021 18:48)

Zde je vidět jednoznačný trend, který poslední léta nabírá na obrátkách. Sparta už není jen o fandění, ale vedení z toho postupem dělá prostě jen „produkt“ západního střihu s cílem vytáhnout co nejvíc peněz (což ty peníze se dají chápat, v dnešní době to je normální věc). A ceny tady tomu odpovídají. Řada fanoušků koupí plnou permici (já teda ne, 50 Kč bylo až až), nový dres, sparta club .. a přijde první zápas a taková facka. Přes 500 s permicí na protilehlou (rodina za 2000 na 2. předkolo?), to teda nepamatuju – na předkolo a je to solidní úlet. Jasně, mám možnost jít/nejít … ale vztah klub x fanoušek dostává další ránu. Jasně, můžeme si říkat, že třeba i plná permice je za hubičku v porovnání s tím západem, všechno zdražuje atd. To jsou asi objektivní fakta. Ale lidem zdražuje všechno. Fanoušek se na to časem vysere, bude otrávenej, klub stojí za … ale pár diváků přijde stejně. A ty jsou pro klub důležitější. Od klubu je to jen a jen další test, co vydržíme.

reagovat

Poděkování (komentář vložen 16.07.2021 18:49)

Výborně jsi to napsal! V tomto duchu jsem to komentoval na fóru SF. Taky jsem napsal hned mail na pana Veselého z marketingu. A moc jsem vybíravý ve slovech nebyl. Kde jsou ty časy,kdy vedení a fanoušci byli za jedno. Nyní se zdá, že fanoušek vše zaplatí.

reagovat

Vyprodáno (komentář vložen 16.07.2021 19:25)

nebude ani na Rapid, ani na Olomouc .. plno nebylo ani na konci jara když stál lístek bůra a mohlo přijít něco kolem 3000 lidí

reagovat

Přidej nový komentář

  Novinky na internetu
hrac

Karabec Adam

známka:

8 3

zápasy: 1
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Panák Filip

známka:

8 2

zápasy: 1
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

12. hráč

známka:

7 0

zápasy: 3
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Sáček Michal

známka:

6 5

zápasy: 3
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Polidar Matěj

známka:

6 4

zápasy: 2
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

1.  dombas  dombas  53

2.  mufety  mufety  52

2.  inNatura  inNatura  52

4.  Ládínek  Ládínek  49

5.  Fíla10  Fíla10  47

5.  vladiček  vladiček  47

7.  CapaTom  CapaTom  46

8.  sel  sel  45

8.  Harry72  Harry72  45

8.  cobra3  cobra3  45

11.  Slavičín  Slavičín  44

reklama
reklama
Facebook
Toto jsou stránky, které si tvoří samotní fanoušci fotbalové Sparty. Za jednotlivé příspěvky odpovídá jejich autor a nemusí vyjadřovat názory a stanovisko redakce.
Pokud chceš přispět i ty, neváhej a kontaktuj nás na fanousci@spartaforever.cz .
Zasláním jakéhokoli materiálu dává jeho odesílatel redakci automaticky svolení k jeho publikování na tomto webu a právo k případnému dalšímu využití.
Zároveň tím potvrzuje, že je jeho autorem. Jakékoliv užití obsahu těchto stránek včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, videí a fotografií je bez písemného souhlasu Sparta Forever zakázáno.
2004 - 2021 (c) Sparta Forever (fanousci@spartaforever.cz) Follow spartaforever on Twitter
reklama
reklama