Střípky z domácí premiéry, aneb co jste možná neviděli (SPARTA – FCB, 2. kolo Synot ligy 2015/2016

<< Zpět na článek

Diskuze k článku

Přidej nový komentář
Janina
A tečku...

02.08.2015 13:51

A vtipnou tečku po příjedu domů dodal moderátor O2 televize při rozhovoru se Steinhoferem.. :D :D

sin34
Opakování jmen...

02.08.2015 14:55

Problém byl hlavně v tom, že vypadla velká část reprodebeden. Na podélné naproti hlavní například nebylo slyšet skoro nic. Proto nikdo ani neopakoval.

Czerw
Věštba

02.08.2015 15:14

Me taky jedna věštba vyšla ... V 79. Minutě rikam kamosovi: Kdyz do dvou minut vyrovname tak to otocime ... V 80. Dává gól Lafi a po dalších 2 minutách mi bylo úplne jasny ze to otocime, Banik to totálně položilo ... Jinak po 8 sezonách v kotli to byl můj prvni zapas dole na protilehly a splnily se obě moje nejhorší predtuchy: ze se tam bude málo fandit a ze tam bude minimalne jeden zaostalej jedinec, kterej ma chut svoje názory neustale veřejně prezentovat ... A ano, byly to názory veskrze negativní a urážející snad všechny Sparťany jak na hřišti i mimo nej ... Dávám tomu tak 2-3 zápasy nez se neudrzim a budu muset od plic tomuhle jedinci vynadat ...