Redakce | 10.01.2010 12:17

Na tento klasický turnaj v halovém fotbálku se pochopitelně těšili všichni tradiční účastníci a přidalo se i několik nováčků. Počet týmů se tak na turnaji šampionů (nebo šampónů?:) v Lovosicich vyšplhal na sedm. Klání organizované již po 9. v řadě zastínil ve sparťanské obci i Fortunou pořádaný turnaj šampionů v Praze a tak zájem sparťanů byl v Lovosicích o poznání větší než v O2 Aréně. Po dvou prvních místech, jednom třetím a jednom druhém místě jsme byli zvědaví, jak se v Lovosice Aréna představí tým Sparta Forever. Ještě před začátkem turnaje nastaly komplikace v podobě sněhového počasí, které nedovolilo všem účastníkům dorazit včas. Tým SF byl na turnaji samozřejmě na vteřinu přesně:)

Hned první zápas však skončil pro SF porážkou od domácích v poměru 1:3. Brzo inkasovaný gól se již nepodařilo v 15 minutovém zápase odčinit a tak vstup do turnaje jako by symbolizoval celý letošní "úspěch". Podařilo se získat pouhých 10 bodů a vzhledem k horšímu skóre s FCS Poděvousy tak reprezentace SF obsadila až 4. místo. Ačkoli se tvrdí, že výsledky na takovýchto turnajích nejsou důležité, tak ani tradičně vynikající párečky a guláš v místní nálevně nezlepšily hráčům SF náladu. To pisatel tohoto článku jí měl dobrou, protože místo sledování zápasů, o kterých ani pochopitelně nemůže přinést bližší reportáž slavil 30 narozeniny svého kamaráda Ládi v místní hospůdce. K dobrým 12kám Gambrinus přispěchal na pomoc i strejda rum a tak bylo poměrně veselo:) Ještě před stavem špatné artikulace se mu však podařilo získat krátký rozhovor se špílmachrem v týmu SF s číslem 10.

Redaktor SF: Ahoj, s jakými plány jste přijeli do Lovosic?
Hvězdná 10ka: Samozřejmě s cílem jediným - VYHRÁT !

Redaktor SF: Pro tebe je to již pátá účast na turnaji, pamatuješ kolik jsi dal tady celkem gólů?
Hvězdná 10ka: Samozřejmě nepamatuji, protože jich bylo tolik, že by se to opravdu nedalo spočítat ani na prsech jedné ...prstech mnoha ruk.

Redaktor SF: Hrál jsi někdy velký fotbal?
Hvězdná 10ka: Já jo, ale jeden spoluhráč s číslem 8 ho asi vůbec nehrál...

Redaktor SF: Na co se nejvíce dnes těšíš?
Hvězdná 10ka: Na předávání cen a pusu od půvabné Mardži, miss Sparta Forever!!

Redaktor SF: Proč se vůbec tohoto turnaje účastníš?
Hvězdná 10ka: Protože ho organizátoři vždy skvěle zvládnou a zahraju si zde vždy dobrý fotbálek! Díky do Lovosic!

Po skončení turnaje přišlo na řadu slavnostní vyhlášení, které bylo doprovázeno velkým zájmem fotografů. Ne že by si nemohli vyfotit hráče při hře, ale na place se začala vyskytovat MARDŽA - MISS SPARTA FOREVER 2009. Za účasti předsedy fanclubu Neratovice, pana Obdržala, pak tato krásna předala všechny ceny pro hráče, kteří k ní vždy velmi dobrovolně přispěchali...v týmu SF se pro ceny za 4. místo museli vydat hned 3 hráči. Slavnostní okamžik byl občas zpestřen skandování místním hooliganem s šálou Chelsea Headhunters:)) Viz foto. V případě, že se zúčastní tento fanoušek příštího missáka SF, bude mít naději na čelní umístění. Jo a kdo vlastně turnaj v Lovosicích vyhrál...největší pohár si odnesli do Velkých Opatovic, následování místním FCS a dalším tradičním účastníkem, FCS Poděvousy.

Díky organizátorům! Za rok opět do Lovosic rádi přijedeme..pokud budeme s našimi výkony tedy vůbec pozváni!:)