Martas007

22:08

dexicek 21:50 > Radsi sestrih na Nova Sport. Ale budu tu ve ctvrtek, zitra si pospim :)


dexicek

22:07

ghosttt 22:06 > no proto. Jinak bez piva kámo ;)


ghosttt

22:06

Ich auch.


Tolnerian

21:59

Ve čtvrtek ráno tady budu


dexicek

21:50

Sem zvědav s kolika "odborníky" se tu potkám zitra ve 3 ráno.. možná většině bude stačit 7min sestřih na ct sport


seagull 17:08 > Horste, že zrovna ty budeš takhle dnešní :D To je Rosova klasika, ode zdi ke zdi... viz jeho výběry trenérů i hráčů do pole.


dexicek

21:07

Skoro bych řekl že naše postavení na světovém žebříčku odpovídá tomu co v kontextu ostatních týmů hrajeme

Hele mně to taky nebaví.. ale kdo čekal krevety tak byl na drogách nebo nikdy fotbal nehrál..
Jak by řekl zdejší ex klasik


Slavičín

21:02

Jsou tam horší mančafty,blbý je,že mi soupeříme o to,nebýt nejhorší.Ne naopak.


dexicek

20:54

Jak říkám .. hrajeme hovno ale jsou i horsi tymy

Vše ostatní jsou kecy


omega13

20:37

Ronaldo je takový jaký je. Sebestředný, zahleděný sám na sebe, zkrátka narcis který nemá sobě rovného. Jenže kdyby takový nebyl tak už se dívá z gauče.


seagull

19:39

Hroznej pozér ale


ghosttt

19:32

Skoda


seagull

19:30

To jim odvolá, ten Portugalec se tam málem rozbrečel


dexicek

19:30

Mno jsou tam i horší tymy nez my


ACS-4Ever

19:30

wow


seagull

19:29

Mlask


omega13

19:27

ACS-4Ever 19:20 >.. Souhlasím nikdy to nebyl hráč který by uchvátil moje srdce. Nechci ho ale vidět na kolenou a vysmívaného.


ACS-4Ever

19:26

První hráč fotbalové historie, který dal gól na 6 různých mistrovství světa.


omega13

19:23

seagull 19:17 > kterej cvok by tohle čekal. Ronaldo dal asi tak miliontej gól a vidíš na něm jak je hladový.


ACS-OloFan

19:21

To musí být parádní zážitek čumět na fotbal skrz telefon a pak skákat radostí když dáš gól :-)


ACS-4Ever

19:20

omega13 19:11 > ja mu to taky preju. Ale ten jeho downfall bylo posledni dobu obcas tezky pozorovat.


seagull

19:17

Teď dobře Portugalci přechcali celej svět :D


crazytea

19:15

Penxa uz gól za zbrojovku.


seagull

19:13

Uzbekistán ten je taky na tom MS z leknutí


omega13

19:11

Možná už není tím hráčem jaký byl ale strašně mu to přeju a to nejsem tým Ronaldo.


ACS-4Ever

19:08

Tak Kristyna se dockala golu konecne. Aspon ze na to mam vsazeno.


dexicek

18:38

Slušný exodus od klokana hlavně vepředu


brychtal

18:37

Tak z Drchala se stal z klokana perníkářem... Zajímavé.


seagull

18:34

Tommy. 18:11 > nebezpečně nenápadná věc long island, to si tak cumláš limonádku a za chvíli ji máš jak z praku :D


Tommy.

18:11

disi 17:56 > vůbec, v době příspěvku čistá hlava ve stínu. Teď už mám 3. Long Island, tak raději odložím mobil :DDD


Tommy.

18:10

grass 17:29 > to jsou jen takový chlácholivý kecy pro fans.


Tommy.

18:09

seagull 17:08 > plán? Rosova cesta :DDD


disi

17:56

Tommy. 17:05
Úpal ? :)
Slunce je sviňa..


seagull

17:51

dexicek 17:10 > prej tam mají dědka už plný zuby :D


ACS-4Ever

17:37

Ja se tesim na noveho utocnika, ktery snad prijde. Kdyby nastalo zmrtvýchvstání Vojty, tak se nebudu zlobit. Tesim se na Huga, kdyz se nejak nezasekne, tak to muze byt hrac ktery konecne pujde za nejakou zajimavou castku ven.