to jste všichni chcípli vedrem?
Chápal bych uškvařenou ústřici Horsta, ale co seveřan Tommy, spilkový Bunda, Ghosst Leoš" z Berouna?
dexicek 08:50 > aspoň vidíš jaké s toho plyne ponaučení malo trenuješ
Herman 08:46 > včera jsem zkusil zdolat vrchol Riegrových sadů směrem od Vinohradské. Ďábelské převýšení 22 m.
Šel jsme alpským stylem, navíc mne hnala motivace tankového piva na vrcholu.
A stejně jsem musel v půlce bivakovat a pomoci si 1. výškovým táborem
Herman 08:46 > já myslel druhou před cílem jako Alpe d'Huez :D ....jojo na tu dvojku jsem přemýšlel že bysme jeli ...
seagull já myslel tu 4 etapu co končí ve Foix že bych šel na ten kopec Col de Montsegur(2)
Telka to jistí :D
ACS-4Ever 08:32 > Visinsky musí dostat minuty. To byl rozkaz od šéfa:D. Komedie ta naše repre.
Koubek je prostě jen další curacek co plní rozkazy
Herman 08:39 > to mám přes celou Francii :D
seagull 08:35 > asi bych šel na tu poslední 2 před cílem to vypadá zajimavě
Tady na jihu je vegetace už tak nějak zvyklá, ale v Bretani je teď taky 40, a tam je to prý mazec ...
Herman 08:28 > vedra nedávám. Ale na TdF se těším. Konec jedný etapy je ve Foix, což mám 20 minut, asi si najdeme nějaký mírný kopeček a půjdeme se mrknout
dexicek 08:23 > dneska je tu ten nejteplejší den, pak by to mělo jít dolů. No dolů....na 30. Včera 39, v práci bylo tak 45 ... ještě musíme mít kvůli ochraně kalhoty a dlouhej rukáv, chuťovka. Dneska už v 7 ráno mi bylo vedro ...
A jestli ma byt v zakladu Doudera a Visinsky, tak nevim co od toho cekame.
Já na ty naše nechtěl ani koukat a ničit si biorytmus. Bohužel budu v práci tak asi nebude nic lepšího co dělat.
Jako dnes a v neděli mám službu. Na hradě není v těchto dnech zrovna příjemně. I v noci je cítit jak dlažba sala horkem. A vůbec nechápu starý lidi který napadne jít tomhle počasí po památkách.
seagull 06:25 > tak jak si nachytaný na zvladnutí veder a TDF
Vazne verime ze mame proti Mexiku nejakou vetsi sanci. Ja bych nam dal tak 20-30 % max. A to sem jeste optimista mozna.
Horste na Radiožurnálu opět téma vedra Francie. Paříž 42, 40 utonulých, prý 11 stupňů nad dlouhodobým průměrem.
No my o víkendu ale zažijeme něco podobného.
Hlavně si nezapomenout připravit do ledničky minimálně dvoje Tchibo coffees
Tak dneska je ten slavný den, kdy legendární český reprezentační mančaft zavře svým kritikům hubu
A nebo taky ne
Teplota vody v bazénu 28°C. No nevlezl tam...
seagull 06:24 > proto se těším na auty v naší lize... Tak inspirativní a kreativní. Akrobaté typu Doudera jsou oživením. Na to se těšíš.
ACS-4Ever 05:44 > proto pískají MS a ne kaprligu... A museli předložit papíry od oftalmologa...
seagull 06:24 > reklamni bloky je doufam jen specialita tohohle MS a Fifa. Fakt bych to nechtel videt treba v zapasech LM nebo u nas. Jinak bych u nas zavedl vsechny ty pravidla co zrychlujou hru. To se naopak fakt povedlo. A kdyz si u nas vsichni stezuji na pocet minut odehrane hry, tak by s tim nemel byt problem a od dalsi sezony at to bezi.
Ale dost už skupin, už se těším na vyřazovací část...
ACS-4Ever 05:44 > až na ty dementní reklamní bloky i plynulost hry. Odpadlo válení. Často i ten tým co má hráče na zemi pokračuje ve hře a kupodivu? Hráč po chvíli vstane ... asi to tak horké nebylo že. To samý auty. Ubylo to stupidní předávání míčů, jak kdyby byl v týmu jen jeden co to umí hodit, ubylo to posouvání, kdy z místa kde míč opustil hřiště se posunul vhazující klidně o 10 metrů a více
Konec zacal byt zajimavy. Libi se mi ze rozhodci si na MS vic veri a nespolihaji tolik na VAR jako v chance lize.
To jste fakt srdcaři vstávat na tohle !
Héj rup!
jdeme na to, Doktoři z Konga!
Tak to je Anglii vždycky.
Jeden povedený zápas nějaký takový neslany nemastny postup do play off a pak až na jednu výjimku konec čtvrtfinále Max.. v lepším případě na penalty
ACS-fan včera 23:54 > Jo, dneska návrat ke klasice. Ani už nevypadali tak fotbalově.
Anglie trošku návrat k tomu, co hráli dřív.
Zda se to jenom me, ze ten rozhodci nepiska evidentni fauly?
Bohužel to je přesně ten zápas kde je vidět nevýhoda štědrého postupového systému.
Oba týmy s prstem v zadku berou bod, cokoliv navíc je bonus, cokoliv méně je lehká komplikace. Tak kam se hnát
Pánové,v Neděli má být 40°....to by ani psa nevyhnal :)