sparta forever homepage
Jméno: heslo: ?
zaregistruj se hledej

reklama

Fórum


seagull - 00:39

Fotbalista roku je defenzivní záložník 11. celku Bundesligy ... to je chuťovka. A kterej že ten pohár ještě Hertha kope? Resp jaký budou hrát poháry příští rok? To už to radši měli dát znova tomu Čechovi

seagull - 00:34

no být to hokej, tak Zahustel hraje za tu přihrávku v příštím kole ve Zlatý helmě Deli Super ...

ajosek - včera 23:40

dodatečná specialní cena-PATLAL DESETILETÍ:Dan Křetínský!!(alespoň nějaké ocenění)

Letnak - včera 23:24

Bez ohledu,komu by to pomohlo,tak video kromě sporných gólů je píčovina! Hokej je mnohem rychlejší a používá se jen na sporné góly. Jako dělají chyby hráči,tak je dělají rozhodčí. Ale nechat někoho radovat,pak to zas vrátit,to už není fotbal,ale řízený film! Sporné góly, prosím....ale jinak tam bývá až šest rozhodčích.

lucifer.pekelny - včera 23:02

Druhej... A Husťa je talent roku :-)

dexicek - včera 22:52

Julda jakej?

V P - včera 22:36

Sesadili tankistu? Skandál!

schweinsteiger - včera 22:32

Fanoušci Cipra a pana Zděndy, toho času šiditele ve Spartě: dneska od 22:45 na ČT Sport pořad Dohráno mínus.

Alkatras - včera 21:11

CG: Jo, je to hlavně o hlavě, však je to vidět, vždyť připosraní šli už do té druhé půle, a to museli mít na začátku poločasu sil dost. A například proti Brnu, když to bylo třeba, tak sil bylo dost.

Alkatras - včera 21:08

Pking - 20:30: Jo, jako když o srovnám s těmi obvyklými žvanily ze Sportu jako Vízek, tak nebe a dudy. :-) Já si rád přečtu ten časopis Coach, který on spoluvytváří - dělá tam i rozhovory s trenéry a přijde mi, že oproti rozhovorům od Konečného a kol. je to jinde.

Celticgirl - včera 21:04

Alkatras: jen to potvrzuje, ze je to o hlave. Ale jak jsem uz napsala..nekteri to jako berlicku budou pouzivat dal. Zni to lip nez si priznat, ze mame nervove labilni muzstvo.

schweinsteiger - včera 20:35

Milan Minář - 20:24
Tak pracovitej nejsem :D

Pking - včera 20:30

Alkatras - 20:23 - On má fakt dobrý postřehy a názory.

Alkatras - včera 20:26

lu.pe, mě zarazilo, že tomu tak bylo proti Slovácku a Karviné, tam bych ty data fakt rád viděl. U Liberce a Brna tomu celkem věřím, potvrdilo mi to to, co jsem viděl. :-)

Pking - včera 20:24

Teda musím říct, že Jarda tu CEFC položil ještě rychlejc než jsem čekal. :)

Milan Minář - včera 20:24

schweinsteiger: Vietnamec? :)

Alkatras - včera 20:23

Pking - 17:41: "Typickým příkladem je právě fotbalová Sparta, kde určitě majitel Křetínský má tu nejlepší snahu vytvořit moderní evropský klub, ale prostě neví, jak na to."

Bezmála čtrnáct let je hodně dlouhá doba, za kterou by se na to mělo přijít... Ale musí být ochota učit se z chyb. Jenže ne, radši se dělají pořád ty samé zoufalé tahy dokola a dokola...

A s Haníkem jsem četl rozhovor zhruba před měsícem v Reflexu. Tohle sedlo jak prdle na hrnec:
"Co německého trenéra volejbalistek, který skončil u týmu po chvíli, zaskočilo?" "- Atmosféra v týmu. Ti trenéři cítili, že stojí proti týmu úplně osamoceni. Podcenili český fenomén prvotní nedůvěry a negativismu."

lucifer.pekelny - včera 20:22

Tam se počítaj i rozcvičující se hráči a marodi co v zázemi běhají na pásu,ne? :-)

Sparťan Jarda - včera 20:21

schweinsteiger - 18:53 Na koníčky až v srpnu do Brna ;-) Na hodně koníčků :-P

Alkatras - včera 20:14

K tématu fyzické připravenosti A-týmu:
Podle objektivních dat, které máme k dispozici, jsme v prvních čtyřech jarních zápasech (LBC, SLO, BRN, KAR) v druhých poločasech naběhali více kilometrů než soupeř (data z derby ještě nemám).

http://twitter.com/Ondrej ...

schweinsteiger - včera 20:01

Klidně povíme, protože i když se budu mejlit, furt budu spokojenej :))

schweinsteiger - včera 20:00

Dával jsem na neprohru, šéfe, tak moc nekřič :D

ACS-fan - včera 19:51

19:19: tak ať si je koupí třeba Kellner, je-li to pro tebe lepší příklad. Tou Sapou jsem chtěl jen naznačit, že je mi opravdu jedno, kdo si Slavii event. koupí. A ohledně té nevýhry, to si ještě povíme, jasnovidče :-)

Barney Gumble - včera 19:25

Tak snad bude tvoje předpověď stejně úspěšná, jako tvá sázka na žida :)

schweinsteiger - včera 19:19

Majitel Sapy... Vietnam a Čína, všechno to má šikmý oči, tak to hodíme do jednoho pytle. No potěš koště teda s tímhle přístupem. A na to, co tě zajímá ti odpovím už teď - nevyhraje. Třebaže může vyhrát první poločas, v zápase s největší pravděpodobností nevyhraje.

ACS-fan - včera 19:11

BG 17:13: jedná se zřejmě o zestátnění. Slyšel jsem, že podobné "investice" jako je ta do Slavie, se v Pekingu nelíbí, proto tento krok. Dá se čekat, že se CEFC Slavie bude muset zbavit. Je mi to šumafuk, ať si je koupí třeba majitel Sapy, mnohem víc mě zajímá, jestli Sparta vyhraje v Teplicích.

schweinsteiger - včera 18:53

Nebo na koníčky? :))

Sparťan Jarda - včera 18:38

Souhlas. Hurá do Teplic a fandit naplno !!!

Antonides7 - včera 18:08

už nemá cenu se zalamovat druhým poločasem, před námi je ješte dost a kol, je třeba porazit Teplice a začít hrát, jestli tam bude dále Zahustel, Kadlec, Lafata a nebo Štetina necháme na Hapalovi , ostatní celkem OK

Pking - včera 17:41

http://isport.blesk.cz/cl ...

Pohled Zdeňka Haníka, Sparta je nakousnuta jen okrajově a zmiňuje problém v konzervativnosti českého sportovního prostředí (zdaleka nejen ve fotbale).

Pking - včera 17:24

První půli jsme zvládli opravdu velmi dobře, ale výsledek udělal hlavně fenomální výkon Stanciua, kterej zařídil 4 fíky (když počítám i ten, co kvůli Štetinovi neplatil). Na dvou z těch gólů měl podíl brankář, nicméně Stanciu zjevně věděl, že jde o brankáře, kterej je hodně připravenej na výběhy a chození si pro centry. Měl Koláře přečtenýho a těžili jsme ze Standova mimořádného řešení situací. Kdyby Kolář nevybíhal, zase bychom třeba dali gól z Kangovy nahrávky za obranu na Kadlece, u kterýho byl Kolář o chvilku dřív. A k tomu Lafata netrefil prázdnou, takže těch šancí na góly zas tak málo nebylo. Každopádně tohle derby kvůli ostudný druhý půli řadím mezi nejhorší, co jsem zažil a ještě jsem si z něj asi odnesl zánět průdušek. Ten bych i skousnul, kdybychom vyhráli, takhle jsem na mančaft šíleně nasranej a ještě dlouho budu. :)

Barney Gumble - včera 17:13

"Do čínské skupiny CEFC Europe údajně vstoupil další akcionář. Téměř poloviční podíl v ní získá státem vlastněná čínská společnost CITIC Group." Rozumím tomu správně, že slavie se stane oficiálně čínským vládním klubem? :)

Novák - včera 16:19

VP souhlas: první půle dobrý výkon. debilní je, že se umí kousnout proti silným (Plzeň, slávie) a pak remizujou s nuzným Brnem... to asi ale není ode mně nic objevnýho, že? akorát mně to sr...

brychtal - včera 16:09

VP Kolář byl v sobotu díra. lezl z brány často. škoda. že to někdo z našich nezkusil z dálky. Např. Kanga mohl za stavu 3:3 z posledního utoku dát k přední tyči gol. místo toho centroval metr před Koláře.

seagull - včera 16:06

a seagull do třetice a nebo když už, tak pro ty co nemají v sobotu co dělat, a budou koukat na všechny fotbaly, tak Vanarama league vysílá jeden match BT Sport - v sobotu Tranmere - Eastleigh. tak ať k tomu mají alespoň tipovačku, když už se Vanarama vypisuje

  Novinky na internetu
hrac

Stanciu Nicolae

známka:

6 1

zápasy: 5
góly: 3
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Nita Florin

známka:

5 6

zápasy: 5
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Kanga Guélor

známka:

5 4

zápasy: 5
góly: 2
ž. karty: 1
č. karty: 0

hrac

Drchal Václav

známka:

5 3

zápasy: 2
góly: 30
ž. karty: 1
č. karty: 0

hrac

Frýdek Martin

známka:

5 3

zápasy: 4
góly: 3
ž. karty: 7
č. karty: 0

1.  zbarda  zbarda  124

2.  FVL  FVL  116

2.  radamell  radamell  116

4.  recchi  recchi  110

5.  DAPDO  DAPDO  108

5.  Wega  Wega  108

7.  mufety  mufety  105

8.  SpartanAdam  SpartanAdam  103

9.  teddy  teddy  101

9.  alf1  alf1  101

11.  vapno23  vapno23  100

reklama
reklama
Facebook
Toto jsou stránky, které si tvoří samotní fanoušci fotbalové Sparty. Za jednotlivé příspěvky odpovídá jejich autor a nemusí vyjadřovat názory a stanovisko redakce.
Pokud chceš přispět i ty, neváhej a kontaktuj nás na fanousci@spartaforever.cz .
Zasláním jakéhokoli materiálu dává jeho odesílatel redakci automaticky svolení k jeho publikování na tomto webu a právo k případnému dalšímu využití.
Zároveň tím potvrzuje, že je jeho autorem. Jakékoliv užití obsahu těchto stránek včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, videí a fotografií je bez písemného souhlasu Sparta Forever zakázáno.
2004 - 2018 (c) Sparta Forever (fanousci@spartaforever.cz) Follow spartaforever on Twitter
reklama
reklama