Redakce | 04.06.2007 10:02

Utíká to jako voda a tak je další půlročník populární Tipovačky za námi. Tentokrát jsme díky předehrávaným kolům na podzim stačili odehrát jen 14. kol, což je méně než na podzim, ale i tak to byly zajímavé boje a v první desítce se nám to míchalo velice zajímavě až do posledního kola. I tentokrát jsme pro vás připravili zajímavé ceny, které vás snad potěší a inspirují pro účast v dalším připravovaném půlročníku, který odstartuje na sklonku léta a který bude okořeněný účastí Spartičky v evropských pohárech. Ale to je ještě daleko a tak je třeba teď dát prostor slávě těch, kteří se umístili na příčkách nejvyšších. Nebylo to jednoduché, neboť výběr zápasů byl tentokrát opravdu lahůdkový díky ochotě a pomoci toho, kdo tomu opravdu rozumí. Účast tentokrát nedosáhla hranice 500 hráčů, tipérů, ale věříme, že i tak jste se bavili. No a teď již k samotnému vyhlášení výsledků.

Tentokrát se prvních deset míst seřadilo tak, že každý si sám hřeje tu svou pozici a nemusí se s nikým o ní dělit, tak, jak tomu bylo v minulém půlročníku. Pojďme k samotným cenám!

1. místof: Roby

Roby byl tentokrát největším odborníkem, který vyhrál s velkým náskokem a získal úctyhodných 455 bodů. I proto si zaslouženě odnáší tyto ceny: