acskncl | 24.11.2008 08:53

Rubrika fanoušek týdne opět pokračuje a po dvou "mužských" příspěvcích vás nyní čeká opět jedna z fanynek našeho nej klubu z Letné. Která dívka je to tentokrát? Jedná se o sparťanskou slečnu pocházející z rodiště Tomáše Sivoka, která se jmenuje Barbora, vystupující na stránkách Sparta Forever pod nickem Bajda2. Čeká vás opět rozhovor zaměřující se primárně na naši Spartičku, ve kterém se budete moci dozvědět názory dotyčné slečny k jednotlivým sparťanským tématům. V článku se dozvíte mimo jiné to, na který zápas nejraději vzpomíná, co si myslí o venkovních žlutých dresech a i který hráč současného kádru je její nejoblíbenější. Samozřejmně nebudou scházet i nějaké fotečky představované slečny. Tolik počáteční představení a nyní se již můžete pustit do čtení. A nezpomeňte, pokud chcete sami být Fanouškem týdne, není nic jednoduššího než kontaktovat redakci a my vám pošleme otázky k vyplnění!

1/ Ahoj, vítej u rozhovoru pro Sparta Forever. Prozradíš nám odkud pocházíš a jak ses k fandění Spartě dostala, či kdo tě k tomu přivedl?
Ahoj, takže pocházím z Kamenice nad Lipou, to je takové malé město mezi Jindřichovým Hradcem a Pelhřimovem. Jinak Spartě fandím už od mala a asi kvůli taťkovi, on je taky Sparťan a vždycky se mi líbilo jak se u toho rozčiluje :-D

2/ Na který zápas Sparty nejvíc vzpomínáš?
Tak asi na svůj první zápas na Letné to bylo derby a hrálo se to 16.10.2004 a Sparta vyhrála 2:0 když dal oba góly Jirka Homola. A pak ještě ráda vzpomínám na další derby z 8.4.2006, když Sparta vyhrála 2:1 a góla dal Míra Slepička. Na tom utkání jsem byla, ale doma jsem si ho nahrávala a pak na něj pořád koukala a znám ho snad nazpaměť hlavně tu část když dá Míra góla :-)

3/ Kdo je tvůj nejoblíbenější hráč jak ze součastného kádru, tak i z minulosti?
Nejoblíbenější hráč ze současného kádru je Míra Slepička! A pak třeba Vacek, Voříšek…. Z nedávné minulosti to je Tomáš Jun, Zdeněk Pospěch! A z té větší minulosti Horst Siegl a Andrej Kvašňák!

4/ Fandíš jen Spartě , nebo máš i nějaký oblíbený zahraniční klub?
Fandím ještě Spartě Bé :-) A v zahraničí fandím Liverpoolu, Manchesteru United a Juventusu.

5/ Čemu se věnuješ ve volném čase krom fandění?
Tak teď mám sedmiměsíční štěně zlaťáka, takže se věnuju hlavně jemu! A pak ještě dalším dvoum psům, které mám! No pak ještě máme doma dvě kočky... Pak sleduji hokej. A takový ty normální věci, no :-D

6/ S jakým ligovým soupeřem zápasy nejvíc prožíváš a ke komu máš největší nenávist?
Tak asi jako každý Sparťan nejvíce prožívám zápasy se Slavií a Baníkem! Ale jinak docela dost prožívám všechna utkání Sparty :-) A ta nenávist zase ke Slavii s Baníkem, ale nemusím ani nějak Brno.

7/ Když vyrazíš na zápas Sparty, na jakou tribunu chodíváš?
Jak kdy, ale nejčastěji na H28.

8/ Fakt, že fandíš Spartě ti způsobilo někdy nějaké problémy?... , ve vztahu, škole, případně cestou na stadion?
No jééééééjéééééj:-D Tak třeba když sem byla na jednom fotbalovém turnaji, tak tam hrála i Slavie a tak tam měla nějaké fanoušky, a tak jsem něco řekla a ten jeden Slávista, mi chtěl dát evidentně do úst :-) Ale naštěstí šli kolem zrovna policisté :-) A toho by bylo :-)

9/ Věnuješ se aktivně nějakému sportu? !
Ne nevěnuji, dřív jsem hrála fotbal! Ale to běhaní se psy mi bohatě stačí. :-)

10/ Lákalo by tě setkání s některým hráčem Sparty či představitelem klubu ?
Asi ne, protože bych se před nimi styděla:-D

11/ Co vlastníš ze sparťanských suvenýrů, případně o jaký si napíšeš Ježíškovi, když se blíží ty vánoce?
Tak mám šály, hrnek, půllitr, kšiltovku……. A asi si o nic nenapíšu, páč Ježíšek prej neexistuje :-D

12/ Jaký máš názor na papírové choreografie a pyrotechniku na stadiónech?
Tak mě se to hodně líbí! Papírové choreografie jsou vždycky originální a pěkné, jen by jich mohlo být více :-) A pyrotechnika? Jsem pro, ale né když se to háže na hřiště nebo tak, i když pak nejde nic vidět (občas je to teda lepší), ale líbí se mi to! A k fotbalu to patří!

13/ V které evropské či světové lize se ti nejvíce líbí fanouškovská atmosféra?
Tak to jednoznačně v Anglii! A pak ještě v Itálii! Ale podle mě ani na Letné nejni špatná!

14/ Sparta hraje v letošní sezóně venkovní zápasy v žlutých dresech, jaký na ně máš názor?
Tak vypadaj zajímavě, ale prostě nehoděj se ke Spartě! Sparta má mít rudou! Nebo něco takového :-) Ale tak nejsou nejhorší! Koukněte na slávistický! Ty je musí mít sešité :-D

15/ Který zahraniční klub by si chtěla v evropském poháru vidět na Letný?
Tak asi Liverpool :-) I když bych nepohrdla ani nějakým slabším soupeřem, aby ho Sparta rozsekala :-)

16/ Sleduješ i utkání české reprezentace, nebo tě zájímá hlavně jen Sparta?
Reprezentaci nesleduji! Nemám jí ráda! Možná až tam přijde nějaký pořádný trenér! A hlavně si musím šetřit nervy na Spartu :-)

17/ Který klub má lize, dle tvého mínění, nejlepší fanoušky a který naopak nejhorší?
Tak nejlepší fanoušci jsou ty sparťanští to je bez debat :-) A nejhorší? Slavie!!!! :-D

18/ Chtěla by jsi na závěr rozhovoru něco vzkázat hráčům, případně vedení Sparty?
Hráčům, aby začali konečně hrát! A vyhrávat! Vždyť jsou ve Spartě! A vedení? To radši bez komentáře :-)

19/ Jak jsi se dozvěděla o stránkách www.spartaforever.cz co říkáš na jejich obsah a úroveň? Navštěvuješ i jiné fotbalové weby?
Tak to už si ani nepamatuju, jak jsem se o nich dozvěděla, ale patří k mým nejoblíbenějším stránkám! A jsou dost dobré! Jen tak dál! Nenaštěvuji, stačí mi tendle web :-)

Díky za rozhovor!

acskncl | 24.11.2008 08:53 Vstoupit do diskuze
4