Ludva | 14.09.2010 21:27

Po delší odmlce opět přicházíme s dalším přírůstkem do rodiny fanoušků představených v rubrice Fanoušek týdne na tomto webu. Konkrétně se jedná o mladou fanynku, která má ale Spartičku v rodině a tak o "čistotě její rudé krve" :) nelze pochybovat. Verunka má permanentku do kotle Sparty a nechybí skoro na žádném zápase nejen na Letné, ale pravidelně jezdí i na výjezdy o čemž svědčí i úvodní fotka z výjezdu do Žiliny. O tom kdo je její oblíbený hráč, jak prožívá zápasy Sparty, jestli ji zajímá ženský fotbal a další zajímavosti se dočtete níže v článku. Děkujeme Verunce za rozhovor a těšíme se, že také pošle fotku do MISS SPARTA FOREVER 2010, jak slíbila v rozhovoru..no jen se připomínáme:) SPARTA FOREVER!


Ahoj, vítej při rozhovoru pro Sparta Forever. Kdy jsi vůbec byla na tomto webu úplně poprvé, jak často sem chodíš a co se ti na něm nejvíc líbí a co naopak nelíbí?

Ahoj, zdravím všechny fanoušky:)...Na webu jsem byla poprvé asi před rokem a půl, zahlídla jsem fotku myslím, že ze zápasu s Kladnem kde byl odkaz na spartaforever.cz tak jsem klikla a od té doby navštěvuji web každý den...Líbí se mi, že pokaždé najdu na webu spousty fotek z utkání Spartičky a nejen "Áčkového" týmu, další věc která se mi líbí jsou soutěže o většinou zajímavé ceny. Nelíbí?...Myslím že nic...Je to přeci Sparta!

Kdy jsi byla poprvé na Spartě a kdo tě k tomuto fandovství přivedl?

Poprvé na Spartě jsem byla s tátou před dvěma roky, byl to domácí zápas s Baníkem. K fandovství mě samozřejmě přivedl táta...:)

Kdy byl táta poprvé na Spartě ti vyprávěl? Nebojí se tě pouštět samotnou na zápasy?

Bohužel nevyprávěl (asi už je to hodně dlouho:)...Ale vždy když začíná něco vyprávět začíná slovy: "Když mi bylo asi jako tobě" takže to bude takových 20let zpět...Myslím že nebojí, samozřejmě jsem holka, ale důvěřujem si, ale když mě pouštěl do Ostravy moc to tak nevypadalo:-P

Co na to říká máma, když jedete spolu za Spartou?

Mamka nás v tom jen podporuje a my si to užíváme dokud to jde. Vzhledem k tomu, že čekáme další přírustek do naší sparťanské rodinky, mi začnou za pár měsíců i jiné povinnosti...

Kam vůbec na stadionu míří tvé kroky?Předpokládám, že nebudeš žádný usedlý a chladný VIPák z hlavní tribuny?

Tak to určitě NE! Těmhle místům se vyhýbám...Já preferuji jedině kotel...Člověk si užije ne jen fotbal, ale i atmosféru! A když se nás na Letné sejde pár tisíc, stojí to za to:)

Máš tedy permici? Jak často na Spartičku chodíš?

Ano mám permici, letos jsem si ji koupila s menším zpožděním, ale už je hezky v peněžence:) Snažím se chodit na každý zápas, zatím se mi to daří i na venkovní utkání.

Co tvůj přitel, toleruje ti fandění nebo by byl radši doma na gauči?

Můj přítel?....Neumím si ho představit jak fandí u telky. Vlastně jsme se díky Spartě poznali a dali dohromady:)

Chtěla by jsi mít za přítele/manžela fotbalistu Sparty? Kdo by to případně byl?

Tak to je docela složitá otázka. Chtěla i nechtěla. O fotbalistech je známo, že si své partnerky velice vybírají (nemyslím si že bych prošla výběrem:), ale když už tak by to byl Juraj Kucka...Na prvním místě by byl Tomáš Řepka, ale ten by mi mohl dělat tátu tak si nechám zajít "chuť":)

Tak rovnou přejděme k naší fanouškovské „práci“, k fandění. Jak jsi na tom s fanděním ty? Přidáváš se? Přidáváš se i jiným fanouškovským aktivitám?

Jak už jsem říkala, chodím do kotle, takže je jasné, že tam nechodim jen vypít pivo a kouknout na fotbal. K aktivitám, snažím se co nejvíce to jde. Občas prodáváme s kamarádkou samolepky SF, pomůžeme s choreem nebo malujeme děti:)

Co ti říkají věci jako samolepky, šály, trička, dresy a podobně… Jak jsi na tom? Kolik máš v šatníku a šuplíkách suvenýrů Sparty?

Tak ted jsi mě docela zaskočil, nikdy jsem to nepočítala...Šál bude kolem 5 a suvenýry jsou různé. Od hrníčků přes povlečení, kalkulačku, sešit, ručníky, propisky, klíčenky, samolepky, kalhotky, trika, mikiny až po podložku pod myš.

Myslíš si, že sortiment sparťanských věcí pro dívky je dostačující?

To je asi jediná věc která mi trošku vadí. Holky na Sparté mají podle mě hrozně malý výběr z oblečení. Chtělo by to trošku myslet i na nás:).

Zajímá tě ženský fotbal?

Zajímá bych to přímo neřekla, když je možnost a čas zajdu se ráda na naše sparťanský holky podívat. Naposledy jsem byla v Uhřiněvsi na vítězném derby Sparta-Slavia. Velice pěkná podívaná (na fotbal):)

Jaký zápas Spartičky Ti zůstal nejvíce v srdci a proč?

Každý zápas je něčím výjmečný, ale asi můj první zápas o kterém jsem se už zmiňovala. Líbil se mi ten ruch kolem toho, fandění a celkově to napětí. První zápas a hned Baník:) V té době jsem znala atmosféru na takových zápasech jen z vyprávění od táty a ten den jsem to zažila a bylo to jasný :)

Kdo je Tvůj nejoblíbenější hráč současného kádru a proč? Máš ráda radši bojovníky nebo technické typy?

Jasně vítězí Tomáš Řepka, je to prostě bojovník na kterém je při každém zápase vidět že chce vyhrát a udělá pro to cokoliv. Celkově mám ráda spíš bojovnější typy, ale i ty technické jsou potřeba. Ono kdyby v týmu byl každý jako Tom, bylo by to spíš rugby:)

Máš nějaký jiný oblíbený klub v jiné zemi? Je nějaký zápas "snů", který by jsi chtěla vidět?

U mě vede jasně Arsenal, můj sen je jet se podívat na jakékoliv aspon trochu zajímávé utkání, například Arsenal-Tottenham.

I když fandění a sledování našeho milovaného klubu zabere hodně času, předpokládám, že se najde čas i na něco jiného. Čemu se ve volném čase věnuješ?

Tak teď mi začla hlavní povinnost, která zabírá taky dost času - škola. Ale jinak, jsem ráda s přáteli někde at už venku nebo někde v teplíčku u pulitru...V létě ráda jezdím na vodu, baví mě i kolo, brusle...Mám hodně zajmů...Hlavně si při všem užívat života plnými doušky:)

Jednou z aktivit webu Sparta Forever je volba miss sparťanských fanoušků. Proč jsi se ještě nepřihlásila?

Chystám se na to každým dnem, jen pořád nevím jakou fotku vybrat a celkem se bojím konkurence která je letos opravdu silná. I když se s velkou částí soutěžících znám:)

Jak vidíš šance Sparty v Evropské lize a jak si myslíš že dopadne Spartička v probíhající ligové sezóně?

S rozlosováním jsem spokojená, i když to možná mohlo být malinko lepší. Každopádně se těším na výjezd do Palerma, naše šance vidím pozitivně ale kluci budou muset máknout....V lize, dobře nakročeno má letos Plzeň, ale začnou podle mě ztrácet a Spartička bude opět mistrem!(Jen škoda že už né, neporaženým:)

Děkujeme za rozhovor a SPARTA FOREVER!

Já taky děkuju! SPARTA:)

Redakce

Ludva | 14.09.2010 21:27 Vstoupit do diskuze
12