Redakce | 07.04.2011 10:04

Po úspěchu soutěže na první gól v zápase s CSKA Moskva jsme se - opět ve spolupráci s E-shopem 1893 - rozhodli tuto tipovací soutěž zopakovat, protože nám přišlo opravdu hodně tipů. V pondělí 11.4.2011 od 20:00 vyběhnou borci v rudých dresech proti slavii, kterou jistě zostudí skvělou hrou a gólovou smrští:))Kdy asi tak padne první gól zápasu? Právě o tom je jednoduchá a zároveň obtížná tipovací soutěž. Tak tedy zkuste si tipnout minutu, ve které padne PRVNÍ GÓL ZÁPASU. Pro upřesnění je třeba uvést, že se započítávají všechny góly, tedy i případná skoro scifi situace, kdy by gól dal tým v dresech sešívaných. Všechny podrobnosti níže v článku.

Do kdy tipovací soutěž probíhá?

Do 19:55 dne 11.4.2011, e-maily došlé po tomto času nebudou započítány.

Jak je možné se zůčastnit?

Pošlete e-mail na fanousci@spartaforever.cz a v něm uveďte minutu, kdy padne první gól zápasu. Můžete si mimo soutež samozřejmě tipnout i střelce.

Upřesnění: 1) Pokud by zápas skončil náhodou 0:0, nejblíže výhře budou ti, kteří uvedou buď 90. minuta nebo 94. minuta atd. Samozřejmě minuta která se již neodehraje se nazapočítá (takže si vlastně skeptici mohou udělat minitipovačku o to kolik se bude nastavovat minut:) 2) Více tipů ze stejné IP adresy nebo stejné e-mailové adresy samozřejmě nebude započítáno a bude započítána jen první přijatá možnost!

Co vyhrajete?

Tři z vás, kteří si správně tipnou minutu prvního gólu nebo jí budou nejblíže obdrží věcné ceny z produkce E-shopu 1893:

1. místo: Ninja mikina Sparta + antislávistické ponožky
2. místo: Černá šála Sparta - Věrnost, tradice a čest + antislávistické ponožky
3. místo: Šála Vládci Prahy + antislávistické ponožky

SUPERCENA: Pokud by snad někdo tipnul správně minutu i střelce, obdrží od Redakce SF šálu 12. HRÁČE včetně běžně neprodejného kulichu 12. HRÁČE. Mezi více takovými případnými tipy budeme muset samozřejmě vylosovat pouze jednoho výherce:)

Pro předání cen budou výherci kontaktováni e-mailem.

Redakce

Partner tipovačky:

Partnerem rychlotipovačky je E-shop 1893, kde můžete sehnat spoustu zajímavých sparťanských věcí na tomto odkazu:

Jakékoli věci z E-shopu 1893 je možné získat i osobně na zápase Sparty se slavií, a to na stáncích E-shopu, kdy jeden je umístěn v kotli a druhý na velké tribuně naproti hlavní pod sektorem H57, což je asi uprostřed na ochozu kolem stadionu kde jsou stánky s občerstvením.

VYHLÁŠENÍ VÝHERCŮ: Soutěže se opět zúčastnilo mnoho z vás a tak rozhodně budeme i nadále podobné tipovací akce vypisovat. Nenašel se nikdo, kdo by trefil přesně minutu i střelce a tak kulich 12. HRÁČE s šálou 12. HRÁČE svého nového majitele nezíská. Našli se ale hned 4 úspěšní tipéři, kteří se trefili do 10. minuty zápasu, kdy padla první branka. Bylo by dost nespravedlivé vylosovat jen 3 z nich a tak jsme se rozhodli i čtvrtého výherce odměnit, a to právě neprodejným kulichem 12. HRÁČE. Poté co jsme vhodili 4 výherní jména do osudí, vylosovali jsme následující skladbu cen: Portland vyhrává: Ninja mikina Sparta + antislávistické ponožky, Francz1893 vyhrává: Černá šála Sparta - Věrnost, tradice a čest + antislávistické ponožky, Lukáš Kocourek vyhrává: Šála Vládci Prahy + antislávistické ponožky a Monísek Vaňková vyhrává neprodejný kulich 12. HRÁČE. VŠEM GRATULUJEME! Zároveň gratulujeme i hned 4 tipujícím, co byli hodně blízko a trefili by i střelce, tzn. 9., 11. a 12. minutu (tady to zvlášť naštve), ale holt na kdyby se nehraje a byli tady přesnější účastnící souteže:) Výherci budou kontaktováni e-mailem pro dohodnutí předání cen.

Redakce | 07.04.2011 10:04 Vstoupit do diskuze