sparta forever homepage
Jméno: heslo: ?
FB - Sparta ForeverTwitter: Sparta Forever (@spartaforever)Instagram: spartaforever_cz
zaregistruj se hledej

reklama

Co se děje

II. ročník Seniorova memoriálu – mistrovský pochod do Mladé Boleslavi, letos trasa i pro odvážné

Ondra 20.05.2014 16:42

Na Letnou se po čtyřech letech vrátil mistrovský titul, po šesti letech domácí pohár a do přírody se zase po studených týdnech vrátilo jaro. Všechno je jak má být a tak nezbývá, než si užívat poslední dny úžasné fotbalové sezóny a vyrazit za Spartou na poslední venkovní zápas do Mladé Boleslavi.

Schválně jsem nepoužil slovo výjezd, protože pro několik z nás to opět bude výšlap, z čehož se stala krásná tradice a někdo už si zápas v Mladé Boleslavi bez pár desítek kilometrů ve svých nohách neumí ani představit.

Můžeme si připomenout, kolik pochodníků už za Spartou do Boleslavi v minulosti šlo

27.8.2006 – 3 pochodníci (jedním z nich byl Senior) – 5. ligové kolo
21.3.2012 – 1 pochodník - čtvrtfinále Poháru České pošty
22.4.2012 – 18 pochodníků - 26.ligové kolo
3.11.2012 – 26 pochodníků (1. Seniorův memoriál) – 13. ligové kolo
1.5.2013 – 10 pochodníků – semifinále Poháru České pošty
25.5.2014 - ?

Jak název pochodu napovídá, stejně jako v loňské sezóně bychom chtěli tímto výšlapem na ligový zápas připomenout památku našeho kamaráda, Vladimíra Daňhy alias Seniora, guru diskusního fóra tohoto webu, který měl pro pochody za Spartou velkou slabost a který je teď někde nahoře nad námi určitě nadmíru spokojený, že má Sparta dvě kola před koncem ligy náskok na Slavii neskutečných 44 bodů…

Vzhledem k tomu, že oba týmy si letos již své cíle splnily, měl by se hrát pohodovější zápas, než tomu bývalo v Mladé Boleslavi v minulosti, a o to víc si můžeme vychutnat naši túru za Spartou. Abychom však hráčům vzkázali, že je pořád o co hrát, je tu možnost udělat absolutní ligový rekord v bodovém zisku, i my jsme si nasadili laťku vysoko a letos poprvé zařadili trasu opravdu až z Prahy. Ti, kteří se rozhodnou vyzkoušet své síly, mají čtyři možnosti – vybrat si jednu ze tří navržených tras nebo si udělat svou vlastní, fantazii se meze nekladou.

Trasy II. Seniorova memoriálu:

Seniorova trasa – 22 km z Benátek nad Jizerou
Trasa, kterou šel v srpnu 2006 Senior, jemuž je tento pochod věnován.

Frantova trasa – 42 km ze Staré Boleslavi
Trasa pojmenována po Frantovi Prücknerovi, autoru knihy 50 let v hledišti Sparty a zakladateli tohoto pochodu, který aktuálně brázdí po svých trasy ve Španělsku a který by se jinak pochodu rád opět zúčastnil.

Leónidova trasa – 52 km z Prahy
Dosud nevyzkoušená nejdelší trasa věnována spartskému králi, který se svým hrdinským odporem proti perské přesile stal vzorem pro většinu sparťanů. Díky němu máme ve svých srdcích víru, že můžeme my a Sparta dokázat zdánlivě nemožné, nezdolná vůle je jedním z vlastností Sparty a zřejmě ji budou potřebovat i účastníci této trasy.

Nejkratší trasa nebude vzhledem k časové náročnosti Leónidovy trasy nijak organizována, u zbylých dvou předpokládám, že půjdeme nějak společně.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Každopádně, kdo by se chtěl pochodu zůčastnit, tak pro veškeré informace a podrobnosti pište na mail ondra@spartaforever.cz, kde se dozvíte vše potřebné.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolik statečných sparťanů se najde letos?

Zápas se hraje v neděli 25.5. v 18:00, předpokládaný start pochodu v brzkých ranních hodinách, abychom do Mladé Boleslavi dorazili bez nějakého časového tlaku.

Na účastníky čeká i překvapení v podobě unikátního suvenýru!

Ondra


Reportáže z minulých pochodů:

Za Spartou pěšky do města automobilů (Mladá Boleslav - SPARTA, čtvrtfinále Česká pošta Cupu 2011/2012)

Chůze není zločin - report z I.Seniorova memoriálu

Když pěkný holky, tak Češky, když do Boleslavi, tak pěšky....(reportáž z pochodu na utkání Mladá Boleslav - SPARTA, 26. kolo Gambrinus ligy 2011/2012)

Diskuze k článku

Komentáře (5)

Sdílej na FBSdílej článek na Twitter


  Novinky na internetu
hrac

Hložek Adam

známka:

7 1

zápasy: 7
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Nita Florin

známka:

7 0

zápasy: 1
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Čelůstka Ondřej

známka:

6 4

zápasy: 6
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Štetina Lukáš

známka:

6 3

zápasy: 2
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Pavelka David

známka:

6 3

zápasy: 1
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

1.  Průcha  Průcha  172

2.  Richtric  Richtric  168

3.  haklos  haklos  165

3.  BFG  BFG  165

5.  sigi 132  sigi 132  163

6.  Vencano  Vencano  162

7.  Rudej  Rudej  158

8.  vráťa  vráťa  155

8.  Fanda Fotbalu  Fanda Fotbalu  155

10.  vlada  vlada  153

11.  bbs  bbs  152

reklama
reklama
Facebook
Toto jsou stránky, které si tvoří samotní fanoušci fotbalové Sparty. Za jednotlivé příspěvky odpovídá jejich autor a nemusí vyjadřovat názory a stanovisko redakce.
Pokud chceš přispět i ty, neváhej a kontaktuj nás na fanousci@spartaforever.cz .
Zasláním jakéhokoli materiálu dává jeho odesílatel redakci automaticky svolení k jeho publikování na tomto webu a právo k případnému dalšímu využití.
Zároveň tím potvrzuje, že je jeho autorem. Jakékoliv užití obsahu těchto stránek včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, videí a fotografií je bez písemného souhlasu Sparta Forever zakázáno.
2004 - 2020 (c) Sparta Forever (fanousci@spartaforever.cz) Follow spartaforever on Twitter
reklama
reklama