sparta forever homepage
Jméno: heslo: ?
zaregistruj se hledej

reklama

Navštívili jsme

Vydřená výhra v Hradci (Hradec Králové - SPARTA, 15. kolo I. ligy 2016/17)

roboACS 29.11.2016 01:19

V rámci patnáctého kola fotbalové ligy hrála Sparta v neděli 27.11.2016 od 13 hodin na stadionu pod Lízátky v Hradci Králové.

Náš tým stále ještě kosila série zraněných a po náročném utkání se Southamptonem musela zase hrát jedenáctka zbývajících zdravých fotbalistů, která to spolu táhne prakticky beze změn již několik týdnů, doplněná o talentované hráče z juniorských výběrů.

Bylo jasné, že tohle utkání bude hlavně o bojovnosti, o vůli a o vyčerpání posledních zbytků sil. Na druhou stranu, pokud chceme ještě myslet na titul, musíme po domácí výhře nad Karvinou porazit i druhého nováčka. A to se v neděli povedlo.

Začali jsme dobře, aktivně a hned první střela měla být gólová. Ovšem i mistr Lafata se někdy utne. Poprvé jsme se tedy radovali až ve 13 minutě, kdy Ottmara na dvakrát překonal Lukáš Juliš. Poté jsme ale vyklidili pole a až zbytečně moc jsme zalezli. Domácí zahrozili sérií rohů. Nejvíc nám ale zatrnulo na začátku druhé půle, kdy v blízkosti naší branky vznikla velmi nepříjemná trma vrma. Druhý gól Matěje Pulkraba přinesl uklidnění pouze na tři minuty, kdy se votroci zase přiblížili na rozdíl jednoho gólu. Dále Sparta hrozila z brejků. Domácí nás v závěru lehce přitlačili, ale vyrovnat již nestihli.

V premiéře Zdeňka Svobody jako oficiálního hlavního trenéra (ale utkání koučoval hlavně David Holoubek) jsme tak vyhráli pod lízátky 2:1. V mrazivém, ale i trochu slunečném odpoledni utkání sledovalo vyprodané hlediště. Přesný počet fandů se ale nikdy nedozvíme. Na dvaceti tisícovém stařičkém stadionu je pouze 4500 sedaček a to je v současné době oficiální povolená kapacita. Ta byla určitě překročena. Mohlo tam být tak 6000 lidí?

Sparťanů bylo v kotli a ve třech sektorech vedle tak tisíc, ale fandili tak sotva dvě stovky. Domácí kotel utkání bojkotoval. Hoši tam seděli v černém a drželi hubu. Atmosféra tedy stála pěkně za hovno. Až v závěru tomu náš kotel přidal trochu grády a kdyby se takhle fandilo celé utkání, byla by to paráda. Trochu jsme si přisvítili a ohřáli se v dýmovnicích :) Dobrá byla závěrečná děkovačka s hráči s blbnutím na plotě a házením dresů. Hodně nezvyklé bylo, že jsem byl doma z výjezdu ještě před večerníčkem.

Přestože prosinec již klepe na dveře můžeme si Spartu užít ještě ve třech soutěžních utkáních. Ve středu od 15 hodin se tým u19 pokusí na stadionu Viktorky Žižkov o zázrak v juniorské lize mistrů proti tureckým mladíkům. V sobotu ve stejný čas vyzve áčko v lize Teplice a po mikulášské nadílce se příští týden zajedeme podívat na nejen Italské bastardy do Milána.

roboACS


FC Hradec Králové - AC Sparta Praha 1:2 (0:1)

Branky: 59. Malinský - 13. Juliš, 56. Pulkrab

ŽK: Schwarz, Žondra - Michal Kadlec, Juliš, Koubek

Hradec Králové: Ottmar - Holeš, Chleboun, Polom, Plašil (85. Plašil) - Malinský, Janoušek, Vlkanova (74. Pázler), Schwarz, Martan - Černý P. (74. Žondra).

Sparta: Koubek - Karavaev, Kadlec Michal, Mazuch, Costa - Juliš, Mareček, Holek, Holzer (27. Dudl, 90. Mustedanagič) - Lafata, Pulkrab.

Rozhodčí: Houdek - Myška, Boček.

Fotogalerie

Hradec- ACS

První galerie fotek z dnešního tříbodového výletu do Hradce
 

Diskuze k článku

Komentáře (0)

  Novinky na internetu
hrac

Stanciu Nicolae

známka:

6 1

zápasy: 5
góly: 3
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Nita Florin

známka:

5 6

zápasy: 5
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Kanga Guélor

známka:

5 4

zápasy: 5
góly: 2
ž. karty: 1
č. karty: 0

hrac

Drchal Václav

známka:

5 3

zápasy: 2
góly: 30
ž. karty: 1
č. karty: 0

hrac

Frýdek Martin

známka:

5 3

zápasy: 4
góly: 3
ž. karty: 7
č. karty: 0

1.  zbarda  zbarda  123

2.  radamell  radamell  120

3.  DAPDO  DAPDO  112

4.  FVL  FVL  111

5.  recchi  recchi  109

5.  Wega  Wega  109

7.  mufety  mufety  104

8.  SpartanAdam  SpartanAdam  102

9.  alf1  alf1  100

9.  teddy  teddy  100

11.  vapno23  vapno23  99

reklama
reklama
Facebook
Toto jsou stránky, které si tvoří samotní fanoušci fotbalové Sparty. Za jednotlivé příspěvky odpovídá jejich autor a nemusí vyjadřovat názory a stanovisko redakce.
Pokud chceš přispět i ty, neváhej a kontaktuj nás na fanousci@spartaforever.cz .
Zasláním jakéhokoli materiálu dává jeho odesílatel redakci automaticky svolení k jeho publikování na tomto webu a právo k případnému dalšímu využití.
Zároveň tím potvrzuje, že je jeho autorem. Jakékoliv užití obsahu těchto stránek včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, videí a fotografií je bez písemného souhlasu Sparta Forever zakázáno.
2004 - 2018 (c) Sparta Forever (fanousci@spartaforever.cz) Follow spartaforever on Twitter
reklama
reklama