sparta forever homepage
Jméno: heslo: ?
zaregistruj se hledej

reklama

Co se děje

Zápas století na Letné - vyberte nejpamátnější zápas Sparty

Redakce 17.02.2017 14:44

Před sto lety, přesně 13. května 1917, odehrála Sparta první utkání na stávajícím místě letenského stadionu. Od té doby zde byl sehráno nespočet zápasů, které se zapsaly nejen do sparťanské fotbalové historie.

Toto výročí si Sparta připomíná celou sezonu 2016/2017, kdy se na veškerých oficiálních materiálech klubu objevuje speciální logo a hashtag #100LETná. S tím jste se mohli seznámit již na permanentkách či vstupenkách, na webových stránkách a sociálních sítích Sparty, v inzercích, ale také na grafikách a speciálních jinglech na velkoplošných obrazovkách (více ZDE - #100LETná v zápasových animacích).

Oslavy sta let na Letné ale budou vrcholit na jaře. Kromě dalších aktivit, které bude klub představovat postupně, připravil i anketu o největší zápas, který se na místě nynější Generali Areny odehrál. O výsledcích a tedy o Zápasu století na Letné budete hlasovat vy, fanoušci Sparty. Vzhledem ke stovkám odehraných utkání během tak dlouhé doby se anketa rozdělila tak, aby zahrnula co možná největší časové rozmezí a aby bylo možné hlasování zjednodušit. Proto je nominace rozdělená na dvě části a počet zápasů v anketě omezen na 8.

První půlku nominace vytvořili sami bývalí hráči Sparty a historikové. Během prvních dvou domácích ligových utkání (proti Bohemians a Dukle) představíme vždy po dvou vybraných zápasech, o kterých budou moci fanoušci ve sparťanské mobilní aplikaci v dalších dnech hlasovat. Vítězné zápasy se dostanou do semifinále.

O nominaci dalších čtyř zápasů rozhodnete vy, fanoušci, sami. Svoje návrhy můžete sdělit prostřednictvím komentářů pod tímto článkem do 5. března. Zápasy s největším počtem nominačních hlasů představíme znovu vždy ve dvojici během zápasů proti Zlínu a Brnu. Analogicky pak budou fanoušci hlasovat o o dalších dvou zápasech pro semifinále.

Semifinálové hlasování zahájíme utkáním proti Plzni, finálové pak o dva týdny později při utkání proti Liberci. Proti sobě budou vždy nasazeny zápasy vybrané bývalými hráči a zápasy vybrané fanoušky, tím se tedy do finále dostane po jednom utkání z nominací obou skupin.

Vyhlášení Zápasu století proběhne ve „výročním“ utkání, v posledním domácím ligovém kole proti Hradci Králové.

Zapojte se tedy do velké ankety, piště své návrhy do komentářů a přidejte k největšímu sparťanovi Andreji Kvašňákovi také největší zápas Sparty na Letné.

Redakce

Diskuze k článku

Komentáře (53)

  Novinky na internetu

1.  THRASHER  THRASHER  30

2.  martanek  martanek  26

3.  miloš  miloš  25

3.  Vejvi  Vejvi  25

3.  riss  riss  25

6.  ffontan  ffontan  24

7.  FVL  FVL  23

7.  Pavel Bednar  Pavel Bednar  23

7.  doca  doca  23

7.  prso  prso  23

11.  manics  manics  22

reklama
reklama
Facebook
Toto jsou stránky, které si tvoří samotní fanoušci fotbalové Sparty. Za jednotlivé příspěvky odpovídá jejich autor a nemusí vyjadřovat názory a stanovisko redakce.
Pokud chceš přispět i ty, neváhej a kontaktuj nás na fanousci@spartaforever.cz .
Zasláním jakéhokoli materiálu dává jeho odesílatel redakci automaticky svolení k jeho publikování na tomto webu a právo k případnému dalšímu využití.
Zároveň tím potvrzuje, že je jeho autorem. Jakékoliv užití obsahu těchto stránek včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, videí a fotografií je bez písemného souhlasu Sparta Forever zakázáno.
2004 - 2018 (c) Sparta Forever (fanousci@spartaforever.cz) Follow spartaforever on Twitter
reklama
reklama