sparta forever homepage
Jméno: heslo: ?
zaregistruj se hledej

reklama

Co se děje

DERBY je tu! Společně do Edenu pro tři body!

Redakce 27.03.2017 12:33

Reprezentační pauza skončila a hned tu máme o víkendu zápas nejprestižnější, nejsledovanější, nejdůležitější, DERBY se slavií.

Sparta se momentálně zrovna nenachází v nejkomfortnější situaci, hráči nemají formu, kosí nás zranění, ztrácíme body, nehrajeme dobře, měnil se trenér, vztahy mezi vedením a fanoušky jsou všechno jen ne ideální, v samotném prostředí příznivců rudých barev to vře atd., ale to vše musíme teď hodit za hlavu a táhnout za jeden provaz, je tu zápas, kde mnohé prognózy neplatí, utkání kdy se může stát všechno a ve kterém jde více než o samotný fotbal. A zápas, který nás může opět nakopnout! Kdy, když už ne teď?!

Vzájemný zápas mezi pražskými "S" je vždy událost, o které se mluví a píše dlouho před zápasem a i po něm, v našich luzích a hájích není většího utkání. Tradici a rivalitu nejde ničím nahradit! Letošní jarní DERBY je v pořadí už 287. střetem nejslavnějších a nejúspěšnějších českých fotbalových klubů. Statistika je na naší straně, 133 vítězství - 66 remíz - 87 porážek - skóre: 517:422. Avšak na tu se nehraje, slavia je momentálně na koni, neprohrála už sedmnáct ligových utkání v řadě, dostala se na druhé místo tabulky, Sparta na ni ztrácí devět bodů, navíc se hraje u ní doma v Edenu, to vše by jí mělo hrát do karet. Ale při DERBY více než kdy jindy platí, že je míč kulatý a favorit častokrát nevyhrává a my chceme tohle rčení v neděli potvrdit. Nepojedeme do Edenu předem "posraní" odevzdat tři body, naopak ho chceme dobýt! Nemůže mít jiné cíle, jsme Sparta! A kdo to tak necítí, ať radši zůstane doma! Máme slavii co vracet, stačí si vzpomenout na tu podzimní ostudu a porážku na Letné. Jedeme si pro tři body! Hráči Sparty se budou moci jako vždy spolehnout na hlasivky svých fanoušků, zbytek je pak na nich, na trávníku.

Jelikož se tentokrát hraje na stadionu slavie, vyráží se na toto utkání do vršovického Edenu tradičně pochodem z Letné pod taktovkou Ultras Sparty. Sraz je, jako vždy, u letenského stadionu v neděli a zábava a program na místě začíná již v 11:00 hod. v podloubí, kde bude otevřen i ultras stánek a budeme se tak moci dovybavit různými suvenýry. Dorazme na něj v co největším počtu a ukažme, že za Spartou stojíme v dobrém i ve zlém. Utkání je vyprodáno, ale jako pokaždé se najde někdo, kdo má nějaký lístek navíc, či nějaký fanoušek nemůže atd. a tak přijďte i vy, na které vstupenka nezbyla, třeba ho na místě seženete. A kdyby náhodou ne, tak si uděláme společně aspoň pěknou procházku po Praze (navíc část fanoušků bez vstupenky se chystá fandit před samotným stadionem). Vyrážet se bude ve od Letné 13:30, dalším bodem, kde se budou moci fanoušci připojit k pochodu je stanice metra Muzeum (v cca 14:45), poté následuje přesun metrem na stanici Želivského, odkud se pak půjde v 15:30 pěšky do Edenu. Během samotného pochodu je třeba bezpodmínečně dodržovat pokyny hlavního speakera a organizátorů.

Dress - code je stejný jako při posledním zápase v Edenu a tak jednotně všichni v černém! Jistě máme každý doma v šatníku něco v této barvě. Ti co náhodou ne, si můžou pořídit speciální triko v této barvě udělané k příležitosti tohoto zápasu, které je k dostání na eshopu, v prodejně Stylsport a mělo by být k dispozici i ve stánku na místě nedělního srazu, více zde: Triko k derby - pořád vládci

A v Edenu pak nesedět, fandit, věřit, burcovat a hnát rudé koně za vítězstvím! Zbývá něco ještě dodávat? Snad jen SPARTA TEMPO!

Pražské 287. DERBY slavia - Sparta je na pořadu v neděli 2. dubna od 17:30 na stadionu Eden ve Vršovicích.

Aktuální info k pochodu a derby, včetně případných změn apod. pak sledujte na facebookovém účtu Ultras Sparta zde: FB - Ulras Sparta

Jedno město, jeden klub! Do boje Sparťané!

Redakce

Diskuze k článku

Komentáře (0)

  Novinky na internetu
hrac

Stanciu Nicolae

známka:

6 1

zápasy: 5
góly: 3
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Nita Florin

známka:

5 6

zápasy: 5
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Kanga Guélor

známka:

5 4

zápasy: 5
góly: 2
ž. karty: 1
č. karty: 0

hrac

Drchal Václav

známka:

5 3

zápasy: 2
góly: 30
ž. karty: 1
č. karty: 0

hrac

Frýdek Martin

známka:

5 3

zápasy: 4
góly: 3
ž. karty: 7
č. karty: 0

1.  zbarda  zbarda  124

2.  FVL  FVL  116

2.  radamell  radamell  116

4.  recchi  recchi  110

5.  DAPDO  DAPDO  108

5.  Wega  Wega  108

7.  mufety  mufety  105

8.  SpartanAdam  SpartanAdam  103

9.  teddy  teddy  101

9.  alf1  alf1  101

11.  vapno23  vapno23  100

reklama
reklama
Facebook
Toto jsou stránky, které si tvoří samotní fanoušci fotbalové Sparty. Za jednotlivé příspěvky odpovídá jejich autor a nemusí vyjadřovat názory a stanovisko redakce.
Pokud chceš přispět i ty, neváhej a kontaktuj nás na fanousci@spartaforever.cz .
Zasláním jakéhokoli materiálu dává jeho odesílatel redakci automaticky svolení k jeho publikování na tomto webu a právo k případnému dalšímu využití.
Zároveň tím potvrzuje, že je jeho autorem. Jakékoliv užití obsahu těchto stránek včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, videí a fotografií je bez písemného souhlasu Sparta Forever zakázáno.
2004 - 2018 (c) Sparta Forever (fanousci@spartaforever.cz) Follow spartaforever on Twitter
reklama
reklama