sparta forever homepage
Jméno: heslo: ?
zaregistruj se hledej

reklama

Co se děje

Cyklodres 1893

Redakce 09.04.2017 07:29

Asi jste si už všimli, že chladné počasí stále více a více ustupuje slunečním paprkům a zahrádky restauračních zařízení se plní hosty, což je signál i pro začátek cyklistické sezóny. Na tu letošní jsme si pro vás připravili vskutku originální a nepřehlédnutelnou novinku na našem e-shopu. Je to sice záležitost pro fajnšmekry, ale věříme, že se bude CYKLODRES 1893 líbit co nejvíce z vás a obsadíme v něm české a třeba i zahraniční silnice a cyklostezky.

CYKLODRES 1893 připravený na míru všem sparťanům se dostává do prodeje právě teď, a to za sparťanskou cenu 1.893,- Kč. Tato cena je pouze za komplet sadu, je však možné zakoupit zvlášť pouze dres za cenu 1.000,- Kč anebo pouze cyklistické vypolstrované kalhoty za 1.100,- Kč (tato možnost je pouze v kamenné prodejně Stylsport). Pokud se vám zdá cena vysoká v porovnání s produkty podobného charakteru, ale vyráběné v masových počtech, pak vězte, že na nižší prodejní cenu (i když to číslo je prostě krásné!:) se stěží při počtu vyráběných kusů dá dostat. Tím se dostáváme i k informaci, že se jedná prozatím o skutečně limitovanou edici 100 kusů a dodělávka bude pouze v případě velkého zájmu. Neváhejte proto a objednejte si svůj CYKLODRES 1893 ve velikostech od M do XL na tomto odkazu: www.spartani.net/novinky/cyklisticky-dres-1893/
Snad se vám novinka bude líbit a pokud máte jakýkoli jiný nápad nebo přání, jak netradičně obzvláštnit zboží ve fanouškovském e-shopu, napište nám na fanousci@spartaforever.cz

SPARTA FOREVER!

Redakce

Diskuze k článku

Komentáře (1)

  Novinky na internetu

1.  THRASHER  THRASHER  30

2.  martanek  martanek  26

3.  riss  riss  25

3.  miloš  miloš  25

3.  Vejvi  Vejvi  25

6.  ffontan  ffontan  24

7.  prso  prso  23

7.  FVL  FVL  23

7.  Pavel Bednar  Pavel Bednar  23

7.  doca  doca  23

11.  manics  manics  22

reklama
reklama
Facebook
Toto jsou stránky, které si tvoří samotní fanoušci fotbalové Sparty. Za jednotlivé příspěvky odpovídá jejich autor a nemusí vyjadřovat názory a stanovisko redakce.
Pokud chceš přispět i ty, neváhej a kontaktuj nás na fanousci@spartaforever.cz .
Zasláním jakéhokoli materiálu dává jeho odesílatel redakci automaticky svolení k jeho publikování na tomto webu a právo k případnému dalšímu využití.
Zároveň tím potvrzuje, že je jeho autorem. Jakékoliv užití obsahu těchto stránek včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, videí a fotografií je bez písemného souhlasu Sparta Forever zakázáno.
2004 - 2018 (c) Sparta Forever (fanousci@spartaforever.cz) Follow spartaforever on Twitter
reklama
reklama