sparta forever homepage
Jméno: heslo: ?
zaregistruj se hledej

reklama

Co se děje

Sezóna ještě nekončí, stále je o co hrát. Tak si ještě pojďme před letní pauzou užít Spartu

Redakce 30.05.2017 08:31

I když sparťanské áčko svou letošní sezonu už zakončilo plichtou na Slovácku, nic ještě nekončí úplně, stále se něco děje, pořád je o co hrát. Tak si ještě pojďme před letní pauzou užít Spartu.

Nepovedená sezona prvního mužstva nám moc radosti nepřinesla, o to více bychom si měli užívat úspěchů dalších sparťanských týmů a oddílů. Už v sobotu získala titul sparťanská U17 v Horních Počernicích po výhře v derby nad slavii po penaltách a už nemůže být v tabulce předstižena. Trenér Erich Brabec se tak ve své první sezoně v roli hlavního kouče dočkal hned úspěchu. K podobnému sukcesu v sobotu na stejném místě důrazně nakročila i Sparta U16, když porazila sešívané 2:1 brankou Adama Hložka ve třetí minutě nastavení. Svěřenci trenéra Davida Holoubka, jež přišel k týmu v průběhu jara místo Petra Havlíčka, který odešel trénovat druholigovou Vlašim tak mají na svého soka ze slavie dvě kola před koncem náskok jednoho bodu a vše ve vlastních rukách. Obě poslední utkání navíc sehrají v domácím prostředí na Strahově a jistě udělají první a poslední pro to, aby tam titul už zůstal. A my bychom jim v tom měli pomoci.

První z těchto dvou utkání čeká naši šestnáctku už tuto středu 31. května od 14 hodin na Strahově s Meteorem Praha. Tak dorazme kluky podpořit v co největším počtu, aby svou misi dotáhli do konce. Když s Meteorem uspějí, budou mít sparťani v neděli 11. června v 10:00 hod. opět na Strahově mečbol a to proti Příbrami. Pokud však slávisti nebudou bodovat tuto neděli v Příbrami, slavit se může i dříve ;-)

Ve stejné dny jako U16 hraje svá poslední utkání také již zmíněná mistrovská Sparta U17. A to ve středu 31.5. od 16:15 a v neděli 11.6. od 12:15. Tak můžeme přijít klukům pogratulovat ;-)

Do finále spěje i sezona nejstaršího dorostu, Sparty U19. Našim dorostencům se díky úterní výhře 4:3 na Slovácku podařilo obhájit titul v I. lize dorostu a proto bychom jim určitě měli přijít pogratulovat a "oslavit" s nimi titul tento pátek 2. června, kdy se devatenáctka utká na Strahově od 11:00 hod. s Viktorií Plzeň, týmem, který byl jejich nejvážnějším konkurentem v letošní sezoně. Kluci si naše poděkování za celou sezonu, která pro ně nebyla z mnoha důvodů vůbec jednoduchá jistě zaslouží. Dali do toho vše a odměna se dostavila. This is Sparta!

Kompletní přehled zápasů mládeže do konce sezony zde: Příští zápasy

A jako takový bonbonek tu máme i pozvánku na playoff Extraligy rugby. Ragbisté RC Sparta ovládli suverénně jak základní část, tak i nadstavbu a jsou největším favoritem na zisk titulu. V semifinále se sparťanští ragbisté utkají se svým sousedem z Vysočan, Pragou. První semifinálový zápas je na pořadu už tuto sobotu 3. června od 14.00 hod na hřišti RC Praga u Rokytky. Druhé utkání se pak hraje v sobotu 10. června na domácím hřišti Sparty na Podvinném mlýně u Areny Sparta.

Pojďme podpořit sparťanské ragbisty, užít si tento skvělý sport a trochu se odreagovat od zpackané fotbalové sezony a užít si Spartu před letní pauzou.

Letní přestávka pak pro nás končí na konci června, kdy začíná fotbalová příprava a s ní i spojené přípravné zápasy áčka Sparty. Více o programu zde: Letní příprava

Sparta Forever!

Redakce

Diskuze k článku

Komentáře (0)

  Novinky na internetu

1.  THRASHER  THRASHER  30

2.  martanek  martanek  26

3.  riss  riss  25

3.  miloš  miloš  25

3.  Vejvi  Vejvi  25

6.  ffontan  ffontan  24

7.  prso  prso  23

7.  FVL  FVL  23

7.  Pavel Bednar  Pavel Bednar  23

7.  doca  doca  23

11.  manics  manics  22

reklama
reklama
Facebook
Toto jsou stránky, které si tvoří samotní fanoušci fotbalové Sparty. Za jednotlivé příspěvky odpovídá jejich autor a nemusí vyjadřovat názory a stanovisko redakce.
Pokud chceš přispět i ty, neváhej a kontaktuj nás na fanousci@spartaforever.cz .
Zasláním jakéhokoli materiálu dává jeho odesílatel redakci automaticky svolení k jeho publikování na tomto webu a právo k případnému dalšímu využití.
Zároveň tím potvrzuje, že je jeho autorem. Jakékoliv užití obsahu těchto stránek včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, videí a fotografií je bez písemného souhlasu Sparta Forever zakázáno.
2004 - 2018 (c) Sparta Forever (fanousci@spartaforever.cz) Follow spartaforever on Twitter
reklama
reklama