sparta forever homepage
Jméno: heslo: ?
zaregistruj se hledej

reklama

Komentáře

Nejkrásnější podzim. Tome, díky!

SF Fans 21.12.2017 04:04

Z evropských pohárů jsme vyhučeli hned v předkole. Z toho českého pak v průběhu podzimu už v osmifinále. V polovině ligy ztrácíme propastných 18 bodů na první příčku. Hrozí, že Sparta nebude hrát po téměř čtyřech desítkách let žádné evropské poháry.

Ve vedení máme partu neschopných a fotbalem nepolíbených kamarádů majitele, kteří se v tom věru slušně plácají. Ze hry našeho týmu bolí nejen hlava a oči, ale je z ní šoufl komplet. V kabině to nešlape. Stejně tak je vidět propast mezi Strahovem a Letnou. Sparťanské hodnoty z klubu mizí, stejně jako fanoušci z ochozů. Pohled na celkový stav našeho klubu není pěkný. Marně se hledá alespoň jedna oblast, kde to funguje. Přesto jsme zažili jeden z nejkrásnější podzimů.

Legenda klubu Tomáš Rosický odehrál v nejkrásnějším rudém dresu 11 ligových zápasů a vsítil pěkný gól proti Karviné. Navíc na Letné. Plnil se tak sen téměř všech sparťanských fanoušků. Mohli jsme si užívat každý jeho dotyk s míčem, neuvěřitelné přihrávky, jeho šatličky, neskutečnou práci s míčem, přehled ve hře, kličky při nich pasoval soupeře do role kuželů.... prostě každou minutu, kterou nám dával fotbalovou a sparťanskou radost. A hrdost. Nyní se rozhodl ukončit svou úspěšnou kariéru.

Obrázek o důvodech si každý může z Tomášových vyjádření udělat sám. Zároveň není třeba opakovat vše, co již bylo řečeno a napsáno. Stejně jako jeho návrat do našeho klubu, tak i středeční den byl a je plný emocí. A smutku. Ten rok a půl s Tomášem však stál sakra za to!

Tome, díky! Díky za vše! Budeme tě mít navždy v našich srdcích!

Sparta a Rosa forever!

SF fans

Fotogalerie

Tiskovka s T. Rosickým - konec kariéry

Tomáš Rosický dnes ukončil svou aktivní kariéru hráče - 201.12.. 2017
 

Diskuze k článku

Komentáře (2)

  Novinky na internetu

1.  StarejHomolka  StarejHomolka  0

1.  Fotr  Fotr  0

1.  Venca  Venca  0

1.  Tomie  Tomie  0

1.  k196  k196  0

1.  bruno_rossini  bruno_rossini  0

1.  Klerenc  Klerenc  0

1.  Průcha  Průcha  0

1.  Danysek  Danysek  0

1.  majk  majk  0

1.  HVK  HVK  0

1.  EasyRocker  EasyRocker  0

1.  n.ezn.amy  n.ezn.amy  0

1.  Gringo  Gringo  0

1.  prso  prso  0

1.  soty66  soty66  0

1.  ffontan  ffontan  0

1.  Vencano  Vencano  0

1.  mowen  mowen  0

1.  BRONA  BRONA  0

reklama
reklama
Facebook
Toto jsou stránky, které si tvoří samotní fanoušci fotbalové Sparty. Za jednotlivé příspěvky odpovídá jejich autor a nemusí vyjadřovat názory a stanovisko redakce.
Pokud chceš přispět i ty, neváhej a kontaktuj nás na fanousci@spartaforever.cz .
Zasláním jakéhokoli materiálu dává jeho odesílatel redakci automaticky svolení k jeho publikování na tomto webu a právo k případnému dalšímu využití.
Zároveň tím potvrzuje, že je jeho autorem. Jakékoliv užití obsahu těchto stránek včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, videí a fotografií je bez písemného souhlasu Sparta Forever zakázáno.
2004 - 2018 (c) Sparta Forever (fanousci@spartaforever.cz) Follow spartaforever on Twitter
reklama
reklama