sparta forever homepage
Jméno: heslo: ?
zaregistruj se hledej

reklama

Navštívili jsme

Další plichta (Teplice - Sparta, 22. kolo I. ligy 2017/18)

roboACS 02.04.2018 19:33

O Velikonočním víkendu, v sobotu 31.3.2018, hrála Sparta od 18 hodin v Teplicích. Jelikož můj obvyklý řidič měl tentokrát úplně plné auto vypadalo to, že po delší době zase vyrazím na výjezd vlakem. Ale nakonec se ozval jeden kámoš, toho času bydlící v Modřanech, a tak jsem přece jen jel zase autem. Bez zastávky na pumpě ve tři parkujeme kousek od stadionu.

Teplice nás přivítali dešťovou přeháňkou, výborným pivkem a dobrým jídlem v mini pivovaru Monopol. Ve městě bylo sice liduprázdno, ale u pokladen jsme si přece jen museli počkat ve frontě. Vstupenka za 130,- a sedněte si kam chcete. Šacing minimální, šlo by pronést cokoliv. Sedli jsme si hned vedle sektoru hostů. Místním pořadatelům se to moc nelíbilo, ale pochopili, že několik stovek fandů asi jen tak lehce nevyvedou a nechali nás na pokoji.

Sparta nastoupila bez Davida Lafaty. Kapitánem byl Venca Kadlec. Jinak sestava celkem očekávaná. Z navrátilců byl Jonathan Biabiany na lavičce a Lukáš Vácha vůbec nebyl v nominaci. Fotbal? Jestli se vám tohle pane Hapal líbilo, tak to ani raději snad nechci vědět, kam chcete náš klub dotáhnout. S takovouto holomajznou to ale do Evropy nebude. Snad jen závěr prvního poločasu snesl nějaká přísnější měřítka a v té době taky padl náš jediný gól. Z trmy vrmy ve vápně na třikrát nakonec dostal míč do branky Niko Stanciu a do kabin jsme tak šli s vedením 1:0. Jenže po přestávce se opět potvrdilo, že poslední dobou se soupeři nebojí Sparty, ale Sparta soupeře a tak nepříliš kvalitní utkání skončilo zaslouženou remízou 1:1. Sice jsme již 7 kol neprohráli, ale pět nerozhodných výsledků v řadě nás vzdaluje nejen od Ligy Mistrů, ale i od předkola Evropské ligy. Ano opravdu reálně hrozí, že by Sparta po 36 letech nemusela v sezoně 2018/2019 hrát v pohárech.

V sobotu našim hráčům nepomohl ani hodně solidně zaplněný a dobře fandící kotel, který jim na Stínadlech vytvořil domácí prostředí. Sice si kotelníci mohli odpustit pyrotechniku na hřišti a hlavně (ne)oblíbené bomby, ale jinak byl support pod vedením několika speakrů, megafonu a bubnu fakt dost dobrej

Příští sobotu odpoledne hostíme na Letné Duklu, tedy soupeře který obvykle odjíždí do Dejvic poražen. Potvrdíme to a přiblížíme se pohárovým příčkám nebo zažijeme další zklamání?

roboACS


FK Teplice – AC Sparta Praha 1:1 (0:1)

Branky: 57. Červenka - 40. Stanciu. ŽK: Ljevaković - Zahustel. Rozhodčí: Emanuel Marek - Zdeněk Dobrovolný, Dušan Pospíšil. Diváci: 10114.

Teplice: Diviš - Vondrášek, Jeřábek, Král, Krob - Hyčka, Ljevaković, Trubač, Kučera, Hora (90. Shejbal) – Červenka (72. Vaněček).

Sparta: Nita - Zahustel, Costa, Štetina, Frýdek (46. M. Kadlec) - Kulhánek – Stanciu (59. Ristić), Kanga, Sáček, Plavšić - V. Kadlec (74. Šural).

Fotogalerie

Teplice - Sparta

Další výkon nehodný jména Sparty a pátá remíza v řadě, tentokrát 1:1
 

Diskuze k článku

Komentáře (0)

  Novinky na internetu
hrac

Nita Florin

známka:

6 1

zápasy: 10
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Nhamoinesu Costa

známka:

6 0

zápasy: 7
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Stanciu Nicolae

známka:

6 0

zápasy: 10
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Ćivić Eldar

známka:

5 7

zápasy: 1
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Štetina Lukáš

známka:

5 6

zápasy: 1
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

1.  shvexa  shvexa  233

2.  bbs  bbs  228

3.  Vencano  Vencano  225

4.  Fotr  Fotr  223

5.  milhaus9  milhaus9  221

6.  noe  noe  216

7.  Potajcuk  Potajcuk  215

8.  *n*  *n*  214

8.  lukas01.lukas  lukas01.lukas  214

10.  Harry72  Harry72  205

11.  vráťa  vráťa  204

reklama
reklama
Facebook
Toto jsou stránky, které si tvoří samotní fanoušci fotbalové Sparty. Za jednotlivé příspěvky odpovídá jejich autor a nemusí vyjadřovat názory a stanovisko redakce.
Pokud chceš přispět i ty, neváhej a kontaktuj nás na fanousci@spartaforever.cz .
Zasláním jakéhokoli materiálu dává jeho odesílatel redakci automaticky svolení k jeho publikování na tomto webu a právo k případnému dalšímu využití.
Zároveň tím potvrzuje, že je jeho autorem. Jakékoliv užití obsahu těchto stránek včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, videí a fotografií je bez písemného souhlasu Sparta Forever zakázáno.
2004 - 2018 (c) Sparta Forever (fanousci@spartaforever.cz) Follow spartaforever on Twitter
reklama
reklama