sparta forever homepage
Jméno: heslo: ?
FB - Sparta ForeverTwitter: Sparta Forever (@spartaforever)Instagram: spartaforever_cz
zaregistruj se hledej

Co se děje

Přijď pomoci s přípravou chorea pro Tomáše Rosického

Redakce 08.06.2018 08:30

Velká sobotní sláva na Letné je už za dveřmi a s ní i finišují přípravy na její hladký průběh. A součástí této velké události jsou samozřejmě i fanouškovské aktivity, mezi které bude patřit i tentokrát velké choreo na protilehlé tribuně.

Všichni víme, že je s těmito aktivitami spousta práce a samo se to neudělá a tak prosíme, kdo má čas, přijďte přiložit ruku k dílu a pomoci s roznosem chorea, aby vše bylo připravené na sobotu. Sraz dobrovolníků je dnes v pátek 8.6. v 17:00 před Zákaznickým centrem Sparty na Letné. Čím více nás dorazí, tím dříve to bude hotovo. Díky!

Samotné choreo pak proběhne v 10. minutě sobotního zápasu. Prosíme tak všechny na protilehlé tribuně, aby v této minutě zvedli barevné igelity nad hlavu. Dbejte pokynů organizátorů a spíkra u mikrofonu. Igelity před tím také nijak neničte či nezahazujte, chceme přeci, aby to měl Rosa pěkné, ne?

Součástí rozlučky Tomáše Rosického bude spousta doprovodných akcí, jak na samotném stadionu, tak v jeho okolí a tak se máme na co těšit. Stadion bude otevřen už od 15 hodin a tak dorazte včas, ať o nic nepřijdete. Více info zde: Rozlučka TR10: bohatý program na hřišti i mimo něj

Připomínáme, že v sobotu je na programu nejen Tomášova rozlučka, ale i utkání roku pro naši devatenáctku, přímý zápas o titul, navíc v derby se slavií. Výhra v tomto utkání = vítězství v I. lize dorostu. Tak pojďme naše kluky v tomto utkání podpořit a dotlačit je k zisku titulu. Zápas Sparta U19 - slavia U19 začíná na Strahově v sobotu v 11:00 hod. Po jeho skončení pak bude dostatek času na přesun na Letnou, nějaký ten obídek, pivečko a pak hurá na Rosu.

Sparta forever a TR10!

Redakce

Diskuze k článku

Komentáře (0)

Sdílej na FBSdílej článek na Twitter


  Novinky na internetu
hrac

Dočkal Bořek

známka:

7 1

zápasy: 3
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Hložek Adam

známka:

6 2

zápasy: 17
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Kanga Guélor

známka:

6 1

zápasy: 11
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

12. hráč

známka:

5 9

zápasy: 16
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Drchal Václav

známka:

5 8

zápasy: 11
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

1.  Vencano  Vencano  371

1.  Ládínek  Ládínek  371

3.  tony68  tony68  355

4.  Malej Ondra  Malej Ondra  350

5.  noe  noe  346

6.  Morn  Morn  343

7.  Průcha  Průcha  342

7.  vlada  vlada  342

9.  vráťa  vráťa  338

10.  radamell  radamell  327

11.  inNatura  inNatura  326

reklama
reklama
Facebook
Toto jsou stránky, které si tvoří samotní fanoušci fotbalové Sparty. Za jednotlivé příspěvky odpovídá jejich autor a nemusí vyjadřovat názory a stanovisko redakce.
Pokud chceš přispět i ty, neváhej a kontaktuj nás na fanousci@spartaforever.cz .
Zasláním jakéhokoli materiálu dává jeho odesílatel redakci automaticky svolení k jeho publikování na tomto webu a právo k případnému dalšímu využití.
Zároveň tím potvrzuje, že je jeho autorem. Jakékoliv užití obsahu těchto stránek včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, videí a fotografií je bez písemného souhlasu Sparta Forever zakázáno.
2004 - 2019 (c) Sparta Forever (fanousci@spartaforever.cz) Follow spartaforever on Twitter
reklama
reklama