sparta forever homepage
Jméno: heslo: ?
zaregistruj se hledej

reklama

Co se děje

Tomáš Rosický se stal nejlepším hráčem sezóny

Redakce 15.06.2018 10:17

Dobojováno. Náš milovaný klub zaznamenal velmi špatnou sezónu. Přesto se podíváme na žebříček nejlepších hráčů dle hodnocení fanoušků. Nejlepším hráčem sezóny se stal Tomáš Rosický následovaný Srdjanem Plavšičem a zimními posilami – Nicolaem Stanciem, Florinem Nitou a Guelórem Gangou.

Co překvapilo? Loňský vítěz, jímž byli fanoušci, se propadl na třinácté místo. To je sešup! A určitě k zamyšlení. Malou útěchou může být, že dvanáctého hráče jsme hodnotili jen na podzim. Potrénujme a doufejme, že nadcházející sezónu budeme lepší oporou našeho klubu.

Další zajímavostí je, že většina letních “posil” naprosto propadla. Naopak se zdá, že v zimě jsme vyskautovali dobře. Nebo je to pověstné jendooký mezi slepými králem? Uvidíme na podzim. V hlasování kabiny vyhrál Lukáš Štetina, který je u fanoušků až jedenáctý. A kdo byl dle nás nejslabší a dostal (naštěstí) už padáka? To vskutku není překvapením.

Vedení je ochráněno tím, že se známkují jen výkony na hřišti, nikoliv celkový stav klubu. Nicméně třeba do příští sezóny uděláme drobnou inovaci a budou se každý týden hodnotit i výkony vedení, hráčů občerstvení, týmu komunikace, marketingu či hráčů Fan shopu :-) Tedy všech, jejichž práci mohou zákazníci v podobě fanoušků a diváků vidět a ohodnotit. To by pak bylo něco! Fotbal je především zábava, stejně tak jako zdejší Známkování. Nezapomínejme na to.

Přidej se!

Na fanouškovském webu www.spartaforever.cz s novou sezónou opět odstartuje i nový ročník oblíbeného hodnocení fotbalistů našeho kádru. Po každém mistrovském utkání Spartičky můžete udělovat hráčům známky od jedné do deseti a hodnotit jejich zápasové výkony. Známky se následně sčítají a průměrují, aby z nich vznikl žebříček nejlepších hráčů sezóny. Každý může vyjádřit svůj názor. Vzniká tím zajímavý přehled o výkonnosti našeho kádru včetně trenérů i nás fanoušků. Vox populi, vox Dei.

Chcete se taky přidat a "říci" svůj názor? Není nic jednoduššího než v rubrice Známkování po každém utkání ohodnotit všechny výkony. Tak do toho!

Síň slávy nejlepších hráčů

2017/2018 – Tomáš Rosický

2016/2017 – Fanoušci

2015/2016 David Bičík

2014/2015 Pavel Kadeřábek

2013/2014 Costa

2012/2013 Fanoušci

2011/2012 Ladislav Krejčí

2010/2011 Leo Kweuke

Redakce

Diskuze k článku

Komentáře (0)

  Novinky na internetu

1.  pizzaletna.cz  pizzaletna.cz  0

1.  karolina  karolina  0

1.  maraml  maraml  0

1.  Hepy13  Hepy13  0

1.  Nesta  Nesta  0

1.  Antonioo23  Antonioo23  0

1.  raks  raks  0

1.  kakamil  kakamil  0

1.  djuky  djuky  0

1.  Dalos  Dalos  0

1.  S3310  S3310  0

1.  A380  A380  0

1.  collina  collina  0

1.  seagull  seagull  0

1.  David:D Limbersky  David:D Limbersky  0

1.  fichyno  fichyno  0

1.  doca  doca  0

1.  fabulus  fabulus  0

1.  alesmadle  alesmadle  0

1.  NineReniN  NineReniN  0

reklama
reklama
Facebook
Toto jsou stránky, které si tvoří samotní fanoušci fotbalové Sparty. Za jednotlivé příspěvky odpovídá jejich autor a nemusí vyjadřovat názory a stanovisko redakce.
Pokud chceš přispět i ty, neváhej a kontaktuj nás na fanousci@spartaforever.cz .
Zasláním jakéhokoli materiálu dává jeho odesílatel redakci automaticky svolení k jeho publikování na tomto webu a právo k případnému dalšímu využití.
Zároveň tím potvrzuje, že je jeho autorem. Jakékoliv užití obsahu těchto stránek včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, videí a fotografií je bez písemného souhlasu Sparta Forever zakázáno.
2004 - 2018 (c) Sparta Forever (fanousci@spartaforever.cz) Follow spartaforever on Twitter
reklama
reklama