sparta forever homepage
Jméno: heslo: ?
FB - Sparta ForeverTwitter: Sparta Forever (@spartaforever)Instagram: spartaforever_cz
zaregistruj se hledej

Co se děje

Liga mistryň na Letné - podpořme sparťanské holky!

Redakce 22.09.2018 11:48

Pohárové Evropy co se týká áčka Sparty jsme si letos moc neužili, tak pojďme udělat co nejvíce proto, abychom se dočkali co nejvíce pohárových zápasů se sparťanskými holkami.

Ženy Sparty v minulé sezóně sesadily po třech letech z trůnu slavii a získaly mistrovský titul. V letošní sezóně zatím kráčejí ligou také suverénně, když např. vyhrály i derby v Edenu. Díky svému umístnění v lonské sezóně se naše holky kvalifikovali i do nejprestižnější ženské pohárové soutěže – Ligy mistryň. A v ní ji los přisoudil jednoho z nejtěžších možných soupeřů v osudí, Ajax Amsterodam.

V prvním zápase v Nizozemí měly holky Sparty celkem trvalou převahu, nastřelily břevno, dostaly se do dalších stoprocentních čancí, soupeřky přestřílely, ale bohužel je zradila špatná koncovka. To hráčky Ajaxu vytěžily z minima maximum a díky dvěma brankám zvítězily 2:0. Ale vůbec nic není ztraceno, naopak, sparťanky si dokázaly, že se soupeřkami dokáží hrát více než vyrovnanou partii a pokud zlepší finální část a začnou trefovat zařízení, mohou směle pomýšlet na postup do dalšího kola.

Pojďme jim v tom našimi hlasivkami pomoci! Dorazme holky podpořit v co největším počtu! Dotlačme je k postupu do dalšího kola Ligy mistryň! A užijme si s nimi další pohárová utkání! Holky si naši podporu určitě zaslouží a udělají první poslední, aby postoupily dál a budou se rvát v rudém dresu ze všech sil. A vzkazují nám: "Čau Sparťani, ve středu nás čeká důležitý zápas v Lize Mistryň o postup mezi nejlepších 16 týmů v Evropě. Hrajeme proti Ajaxu Amsterdam, kdy jsme na jejich hřišti bohužel prohrály 2:0, ale i přesto věříme, že nepříznivý stav dokážeme otočit. Moc by nám pomohlo kdybyste nás přišli podpořit a hnali za vítězstvím na našem stadionu na Letné! Vaše Sparťanky!"

Tak je v tom nenechejme!

Odvetné utkání 1. kola Ligy mistryň Sparta – Ajax se hraje ve středu 26. září od 18:00 hod. na hlavním stadionu na Letné. Otevřena bude hlavní tribuna, vstupné činí 100,- Kč, permanentkáři mají vstup zdarma.

Všichni ve středu na Letnou, hraje SPARTA!

Redakce

Diskuze k článku

Komentáře (0)

Sdílej na FBSdílej článek na Twitter


  Novinky na internetu
hrac

Kotal Václav

známka:

6 5

zápasy: 4
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Moberg Karlsson David

známka:

6 5

zápasy: 3
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

12. hráč

známka:

6 1

zápasy: 5
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Hancko David

známka:

5 9

zápasy: 5
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Štetina Lukáš

známka:

5 7

zápasy: 3
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

1.  Kiri  Kiri  166

2.  bbs  bbs  151

3.  Morn  Morn  150

3.  lukas01.lukas  lukas01.lukas  150

5.  BFG  BFG  148

6.  recchi  recchi  146

7.  ajosek  ajosek  140

7.  steve17  steve17  140

9.  Skříň  Skříň  137

10.  vapno23  vapno23  136

11.  noe  noe  134

reklama
reklama
Facebook
Toto jsou stránky, které si tvoří samotní fanoušci fotbalové Sparty. Za jednotlivé příspěvky odpovídá jejich autor a nemusí vyjadřovat názory a stanovisko redakce.
Pokud chceš přispět i ty, neváhej a kontaktuj nás na fanousci@spartaforever.cz .
Zasláním jakéhokoli materiálu dává jeho odesílatel redakci automaticky svolení k jeho publikování na tomto webu a právo k případnému dalšímu využití.
Zároveň tím potvrzuje, že je jeho autorem. Jakékoliv užití obsahu těchto stránek včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, videí a fotografií je bez písemného souhlasu Sparta Forever zakázáno.
2004 - 2020 (c) Sparta Forever (fanousci@spartaforever.cz) Follow spartaforever on Twitter
reklama
reklama