sparta forever homepage
Jméno: heslo: ?
zaregistruj se hledej

reklama

Co se děje

Liga mistryň na Letné - podpořme sparťanské holky!

Redakce 22.09.2018 11:48

Pohárové Evropy co se týká áčka Sparty jsme si letos moc neužili, tak pojďme udělat co nejvíce proto, abychom se dočkali co nejvíce pohárových zápasů se sparťanskými holkami.

Ženy Sparty v minulé sezóně sesadily po třech letech z trůnu slavii a získaly mistrovský titul. V letošní sezóně zatím kráčejí ligou také suverénně, když např. vyhrály i derby v Edenu. Díky svému umístnění v lonské sezóně se naše holky kvalifikovali i do nejprestižnější ženské pohárové soutěže – Ligy mistryň. A v ní ji los přisoudil jednoho z nejtěžších možných soupeřů v osudí, Ajax Amsterodam.

V prvním zápase v Nizozemí měly holky Sparty celkem trvalou převahu, nastřelily břevno, dostaly se do dalších stoprocentních čancí, soupeřky přestřílely, ale bohužel je zradila špatná koncovka. To hráčky Ajaxu vytěžily z minima maximum a díky dvěma brankám zvítězily 2:0. Ale vůbec nic není ztraceno, naopak, sparťanky si dokázaly, že se soupeřkami dokáží hrát více než vyrovnanou partii a pokud zlepší finální část a začnou trefovat zařízení, mohou směle pomýšlet na postup do dalšího kola.

Pojďme jim v tom našimi hlasivkami pomoci! Dorazme holky podpořit v co největším počtu! Dotlačme je k postupu do dalšího kola Ligy mistryň! A užijme si s nimi další pohárová utkání! Holky si naši podporu určitě zaslouží a udělají první poslední, aby postoupily dál a budou se rvát v rudém dresu ze všech sil. A vzkazují nám: "Čau Sparťani, ve středu nás čeká důležitý zápas v Lize Mistryň o postup mezi nejlepších 16 týmů v Evropě. Hrajeme proti Ajaxu Amsterdam, kdy jsme na jejich hřišti bohužel prohrály 2:0, ale i přesto věříme, že nepříznivý stav dokážeme otočit. Moc by nám pomohlo kdybyste nás přišli podpořit a hnali za vítězstvím na našem stadionu na Letné! Vaše Sparťanky!"

Tak je v tom nenechejme!

Odvetné utkání 1. kola Ligy mistryň Sparta – Ajax se hraje ve středu 26. září od 18:00 hod. na hlavním stadionu na Letné. Otevřena bude hlavní tribuna, vstupné činí 100,- Kč, permanentkáři mají vstup zdarma.

Všichni ve středu na Letnou, hraje SPARTA!

Redakce

Diskuze k článku

Komentáře (0)

  Novinky na internetu
hrac

Stanciu Nicolae

známka:

6 2

zápasy: 12
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Nita Florin

známka:

6 0

zápasy: 13
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Nhamoinesu Costa

známka:

5 9

zápasy: 10
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Ćivić Eldar

známka:

5 7

zápasy: 2
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Tetteh Benjamin

známka:

5 7

zápasy: 13
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

1.  shvexa  shvexa  320

2.  bbs  bbs  315

3.  Fotr  Fotr  311

4.  lukas01.lukas  lukas01.lukas  304

5.  milhaus9  milhaus9  291

5.  Skříň  Skříň  291

7.  Vencano  Vencano  286

8.  Průcha  Průcha  284

9.  noe  noe  277

10.  FVL  FVL  276

11.  mufety  mufety  275

reklama
reklama
Facebook
Toto jsou stránky, které si tvoří samotní fanoušci fotbalové Sparty. Za jednotlivé příspěvky odpovídá jejich autor a nemusí vyjadřovat názory a stanovisko redakce.
Pokud chceš přispět i ty, neváhej a kontaktuj nás na fanousci@spartaforever.cz .
Zasláním jakéhokoli materiálu dává jeho odesílatel redakci automaticky svolení k jeho publikování na tomto webu a právo k případnému dalšímu využití.
Zároveň tím potvrzuje, že je jeho autorem. Jakékoliv užití obsahu těchto stránek včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, videí a fotografií je bez písemného souhlasu Sparta Forever zakázáno.
2004 - 2018 (c) Sparta Forever (fanousci@spartaforever.cz) Follow spartaforever on Twitter
reklama
reklama