sparta forever homepage
Jméno: heslo: ?
FB - Sparta ForeverTwitter: Sparta Forever (@spartaforever)Instagram: spartaforever_cz
zaregistruj se hledej

Co se děje

VLÁDCI PRAHY - JARDA BLAŽEK ZVE NA DERBY!

Redakce 27.10.2018 19:31

Asi jste všichni zaznamenali, že JAROMÍR BLAŽEK, sparťanská legenda mezi tyčemi, působí u futsalového týmu AC Sparta Praha futsal, který je VLÁDCEM PRAHY, neboť v posledním derby 12.10.2018 porazili futsalisté slavii 3:1. Dne 30.9.2018 pak hráči Rugby Clubu Sparta Praha zase porazili své soupeře ze slavie..prostě SPARTA = VLÁDCI PRAHY. Zbývá už jen fotbalové Áčko, které dne 4.11.2018 na vyprodané Letné hostí sešívanou slavii. Připravili jsme pro vás akci právě spojenou s VLÁDCOVSTVÍM PRAHY.

Oblíbené tričko VLÁDCI PRAHY vám může nyní přinést nejen vkusný doplněk do šatníku, ale také setkání na pivu právě s VLÁDCEM PRAHY, JAROMÍREM BLAŽKEM.

Jak se k možnosti setkání na pivu s JARDOU BLAŽKEM dostat?

Každý kdo si v e-shopu zde www.spartani.net/tricka/t-porad-vladci-/ nebo v tradičním sparťanském obchodě Stylsportu na adrese Havanská 12, Praha 7, zakoupí právě tričko VLÁDCI PRAHY, které jsme jen pro tuto akci speciálně zlevnili na částku 250,- Kč, bude zařazen do slosování o účast na exkluzivním setkání s JARDOU BLAŽKEM, s kterým zajdeme na pivo, všechno pochopitelně zaplatíme a probereme vše možné. Vylosováni budou přesně 3 z těch, kdo si tričko počínaje tímto okamžikem až do pátku dne 2.11.2018 zakoupí buď na e-shopu nebo v kamenném obchodě.


V následujících dnech po derby bude 5 výherců kontaktováno na e-maily a vyrozuměno o podrobnostech setkání s JARDOU BLAŽKEM.

SPARTA FOREVER!

Redakce
Kdo je JAROMÍR BLAŽEK? Blbá otázka, ale medailonek této sparťanské legendy přinášíme zde:

JAROMÍR BLAŽEK je český fotbalový brankář, který většinu své profesionální kariéry strávil právě v naší Spartičce, kdy vychytal mnoho nul a výher. Je členem Klubu ligových brankářů, kde je hned na druhém místě za Petrem Čechem se 164 vychytanými nulami.

V minulosti prošel kluby AC SPARTA PRAHA, sk slavia Praha, Bohemians, FK Marila Příbram, FK Viktoria Žižkov, České Budějovice a Vysočina Jihlava, kde profesionální kariéru na nejvyšší úrovní zakončil. Krátce působil i v 1. FC Norimberk v Německu, jeho rozlučka na Letné před odchodem právě do Neměcka, kdy celý stadion zpíval "Jardo Blažku, my ti děkujem", byla nezapomenutelná. Fotogalerii z tohoto zápasu Sparta - Most můžete vidět například zde: www.spartaforever.cz/foto.php?allpic=1&fotoalbum=1069&parent=127

V době posledního zápasu za Jihlavu mu bylo 42 let a pět měsíců a byl nejstarším hráčem v historii české ligy.

Jaromír Blažek i pochopitelně reprezentoval naší zemi, kdy v reprezentačním dresu A-týmu debutoval 29. března 2000, když si zachytal v přátelském utkání proti Austrálii, který skončil výhrou českého týmu 3:1. Zúčastnil se jako brankářská trojka Mistrovství Evropy 2000 (reprezentace nepostoupila ze skupiny), poté jako dvojka za Petrem Čechem Mistrovství Evropy 2004 (reprezentace skončila v semifinále, na tomto turnaji Blažek odchytal jedno utkání ve skupině proti Německu, v němž česká reprezentace zvítězila 2:1), Mistrovství světa 2006 (základní skupina) a Mistrovství Evropy 2008 (základní skupina). Na svém kontě má celkem 14 reprezentačních startů a 1080 odchytaných minut.

Diskuze k článku

Komentáře (0)

Sdílej na FBSdílej článek na Twitter


  Novinky na internetu
hrac

Dočkal Bořek

známka:

7 1

zápasy: 3
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Kanga Guélor

známka:

6 7

zápasy: 8
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Hložek Adam

známka:

6 5

zápasy: 10
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

12. hráč

známka:

6 2

zápasy: 10
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Drchal Václav

známka:

6 1

zápasy: 6
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

1.  noe  noe  276

2.  Vencano  Vencano  269

3.  Malej Ondra  Malej Ondra  262

4.  Ládínek  Ládínek  253

5.  Richtric  Richtric  247

6.  spartanekk  spartanekk  243

7.  tony68  tony68  240

8.  vlada  vlada  237

9.  recchi  recchi  235

9.  pepe.spartan  pepe.spartan  235

11.  vímvše  vímvše  234

reklama
reklama
Facebook
Toto jsou stránky, které si tvoří samotní fanoušci fotbalové Sparty. Za jednotlivé příspěvky odpovídá jejich autor a nemusí vyjadřovat názory a stanovisko redakce.
Pokud chceš přispět i ty, neváhej a kontaktuj nás na fanousci@spartaforever.cz .
Zasláním jakéhokoli materiálu dává jeho odesílatel redakci automaticky svolení k jeho publikování na tomto webu a právo k případnému dalšímu využití.
Zároveň tím potvrzuje, že je jeho autorem. Jakékoliv užití obsahu těchto stránek včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, videí a fotografií je bez písemného souhlasu Sparta Forever zakázáno.
2004 - 2019 (c) Sparta Forever (fanousci@spartaforever.cz) Follow spartaforever on Twitter
reklama
reklama