FB - Sparta ForeverTwitter: Sparta Forever (@spartaforever)Instagram: spartaforever_cz
zaregistruj se hledej

Co se děje

TIPOVAČKA K ZÁPASU S JABLONCEM

Redakce 18.11.2018 22:26

I na další ligový zápas Sparty jsme se pro vás připravili speciální TIPOVAČKU K ZÁPASU S JABLONCEM. Kromě toho samozřejmě na našich stránkách probíhá klasická TIPOVAČKA dlouhodobá, kde vyhlášení bude až po podzimní části sezóny.

Redakce Sparta Forever si pro Vás připravila tipovačku i k zápasu Sparty Jabloncem, který se hraje již 25.11. od 17:00 hodin na Letné. Toho, kdo bude mít správný tip oceníme zajímavými cenami. Jak se zúčastnit?

Je to jednoduché. Do komentářů k tomuto článku zde na webu přidejte svůj tip na PŘESNÝ VÝSLEDEK ZÁPASU SPARTY S JABLONCEM DNE 25.11.2018 a do závorky uvěďte i střelce a minutu kdy padnou góly. Ten z Vás, kdo jako první (dle data a času příspěvku) trefí přesný výsledek i střelce a minuty gólů, oceníme POUKAZEM NA 500,- Kč do FORTUNY, tričkem VLÁDCI PRAHY a půllitrem SPARTA FOREVER! Pokud by nikdo netrefil výsledek i střelce i minuty, odměníme toho, kdo jako první trefí alespoň výsledek a střelce, pokud ani takový tip nebude správný ani jeden, pak postačí na výhru pouze tip na správný výsledek.

HLASOVAT můžete právě ...3....2....1..... TEĎ!