sparta forever homepage
Jméno: heslo: ?
FB - Sparta ForeverTwitter: Sparta Forever (@spartaforever)Instagram: spartaforever_cz
zaregistruj se hledej

Co se děje

DERBY!

Redakce 12.04.2019 10:19

V neděli nás čeká první ze tří jarních DERBY v Edenu. Není u nás nic většího, než tato utkání odvěkých rivalů a tentokrát si to na jaře tedy užijeme mírou vrchovatou. Soupeř je v laufu, vede ligu o "parník", daří se mu i v evropských pohárech. Ale to neznamená, že do Edenu půjdeme předem poražení a při*osraní. Naopak, musíme ukázat, že jsme SPARTA, na hřišti i v hledišti.

Naše hra sice občas skřípe, ale v podobných utkáních rozhoduje především nasazení, víra a touha soupeře pokořit, znemožnit, udolat a nejlépe zadupat do trávníku. Hráči to musí odjezdit po zadku, aby si po konci utkání mohli říci, že pro výhru udělali všechno! A my fanoušci? Za fotbalisty do na hřišti po zadku odjezdit nemůžeme, ale na tribuně za to musíme pojmout podobně. Fandit co se dá, podporovat svůj tým a zbytek už bude na hráčích.

Pochod na derby

Stejně jako při každém derby v Edenu se do Vršovic vydají fanoušci Sparty pochodem. Pod taktovkou Letenských se vyráží od stadionu Sparty na Letné v neděli ve 13:30 hod. Sraz je už od 12:30, aby byl dostatek času se řádně připravit. Na místě srazu budou k dispozici i speciálně k derby vyrobené šály "VLÁDCI PRAHY", které si budete moc zakoupit na stánku v podloubí u graffitů. Cena šály je lidových 200,- Kč.


Dress code je stejný jako v posledních letech - jde se v černém! Trasa samotného pochodu je pak tato: Stadion Letná - Letenské sady - Štefánikův most - Revoluční - Na příkopech - Václavské náměstí - Želivského - Cirkus Eden. Takže kdo by náhodou nestíhal sraz na Letné, může se přidat cestou.

Organizátoři také apelují na všechny účastníky pochodu, aby si rozmysleli, jaké množství alkoholu jsou schopni snést a dopředu se tak vyvarovali zbytečných excesů, které nepřiměřené chování může způsobit.

Další aktuální informace nejen co se týká samotného pochodu, ale i dění v sektoru můžete nají na FB stránce Letenští: www.facebook.com/letensti/? či na jejich instagramu: www.instagram.com/letensti/

A v Edenu pak nesedíme, nečučíme, ale fandíme! Sparta tempo!

P.S. Během první půle je přichystaná choreografie tvořená malovanou plachtou doplněnou kartóny. Proto dbejte na pokyny spíkrů a neničte ani nijak nepřesouvejte připravené věci!

Jedno město, jeden klub!

Redakce

Diskuze k článku

Komentáře (0)

Sdílej na FBSdílej článek na Twitter


  Novinky na internetu
hrac

Dočkal Bořek

známka:

7 1

zápasy: 3
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Hložek Adam

známka:

6 1

zápasy: 18
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Kanga Guélor

známka:

6 0

zápasy: 12
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

12. hráč

známka:

5 9

zápasy: 17
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Drchal Václav

známka:

5 8

zápasy: 11
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

1.  Vencano  Vencano  405

2.  Ládínek  Ládínek  399

3.  tony68  tony68  382

4.  Malej Ondra  Malej Ondra  381

5.  vlada  vlada  375

6.  vráťa  vráťa  373

7.  Průcha  Průcha  369

8.  noe  noe  366

9.  Morn  Morn  360

10.  vladiček  vladiček  356

11.  radamell  radamell  353

reklama
reklama
Facebook
Toto jsou stránky, které si tvoří samotní fanoušci fotbalové Sparty. Za jednotlivé příspěvky odpovídá jejich autor a nemusí vyjadřovat názory a stanovisko redakce.
Pokud chceš přispět i ty, neváhej a kontaktuj nás na fanousci@spartaforever.cz .
Zasláním jakéhokoli materiálu dává jeho odesílatel redakci automaticky svolení k jeho publikování na tomto webu a právo k případnému dalšímu využití.
Zároveň tím potvrzuje, že je jeho autorem. Jakékoliv užití obsahu těchto stránek včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, videí a fotografií je bez písemného souhlasu Sparta Forever zakázáno.
2004 - 2019 (c) Sparta Forever (fanousci@spartaforever.cz) Follow spartaforever on Twitter
reklama
reklama