sparta forever homepage
Jméno: heslo: ?
FB - Sparta ForeverTwitter: Sparta Forever (@spartaforever)Instagram: spartaforever_cz
zaregistruj se hledej

reklama

Co se děje

Turnaj poboček Fan clubu Sparty na Strahově

taborita1 25.06.2019 11:29

Čtvrtou červnovou sobotu hrálo nejen áčko v Benešově, ale na Strahově se rovněž uskutečnil v krásném počasí velký turnaj fanklubů Sparty a bylo opravdu na co koukat :) Bylo to velice příjemné setkání a ukázka toho, že sparťanští fanoušci nejsou žádní "teoretici", ale dokáží se řádně popasovat i s kulatým nesmyslem :) Ale fotbal byl stejně jenom záminka :)

V tutosobotu se sjelo do strahovského TCM čtrnáct fanouškovských týmů z celé republiky aby se utkaly o vítězství ve čtvrtém ročníku  turnaje poboček Fan Clubu Sparta. Mužstva byla rozdělena do dvou sedmičlenných skupin, ve kterých se utkala systémem “každý z každým”. První čtyři mančafty z obou skupin pak postoupily do vyřazovacího play off.

Skupina A vytvořily týmy FCS Žatec, FCS Přelouč, FCS Opolany, FCS Turnov, FCS Polička, FCS Zruč nad Sázavou a FCS Hostinné. Už od začátku potvrzoval roli jednoho z favoritů celého turnaje tým Opolan, jenž “áčko” nakonec s přehledem ovládl a spolu s ním do play off postoupila i mužstva Žatce, Bezna a Zruče nad Sázavou.

Ve skupině B se potkala mužstva FCS Lipník nad Bečvou, FCS Beznou, FCS Kadaň, FCS Lovosice, FCS Stod, FCS Týnec nad Sázavou a FCS Mladá Boleslav. Z výhry a postupu z prvního místa se nakonec radovala pobočka fanklubu z Lipníku nad Bečkou, druhé místo brala Kadaň, třetí skončili hráči Bezna a čtvtým postupujícim se stal tým Lovosic. A mohlo se jít do play off :)
Ve čtvrtfinále se hrála klasika A1 – B4, B1 – A4, A2 – B3 atd. Z těchto čtvrtfinálových klání postoupily do bojů o medaile týmy Opolan, Kadaně, Bezna a Zruče nad Sázavou. Líté semifinálové bitvy přinesly výhry Opolan nad Kadaní a Zruče nad Beznem. Poražení se utkali o třetí flek, který nakonec urvali borci Bezna a pak se mohlo jít na vrchol dne, zápas o první místo. V něm se utkaly týmy FCS Opolany a Zruče nad Sázavou. A jak to dopadlo? Modří už vědí :) Respektive modročervení, což byly barvy Opolan :) Ano, vítězem 4. ročníku turnaje poboček fanklubů Sparty na Strahově se stal tým FCS Opolany. Gartulace!

Konečné pořadí turnaje:

1. FCS Opolany
2. FCS Zruč nad Sázavou
3. FCS Bezno
4. FCS Kadaň
5. FCS Lipník nad Bečvou
6. FCS Lovosice
7. FCS Hostinné
8. FCS Žatec
9. FCS Přelouč
10. FCS Týnec nad Sázavou
11. FCS Mladá Boleslav
12. FCS Polička
13. FCS Turnov
14. FCS Stod
Nejlepší brankář:  Tomáš Dufek  - FCS Bezno
Nejlepší střelec: Lukáš Nykodým – FCS Opolany
Nejlepší hráč : Jáchym Zeman – FCS Zruč nad Sázavou

Ale gratulace patří všem zúčastněným, jak hráčům, tak fanouškům, fanynkám, fanoučatům a samozřejmě také organizátorům v čele s novým předsedou Fan Klubu Sparty Sváťou Kunertem, jemuž zdatně sekundovali pomocníci z řad členů poboček FCS (jmenovat radši nebudu, nerad bych na někoho zapomněl, ale zůčastnění ví :) )

Tento turnaj však nebyl jen o samotném fotbale, bylo to zejména setkání lidí, které spojuje jedno velké téma a to láska k modrožlutorudým barvám, ke Spartě. Setkání přátel, fanoušků, kteří tvoří srdce klubu, lidí, kteří jen nemudrují u monitorů počítačů či obrazovek televizí, ale aktivních fans, kteří svému klubu věnují podstatnou část svého volného času a nemálo peněz, aby byli vždy tam, kde Sparta hrála, hraje a bude hrát a k tomu drží prapor největšího a nejslavnějšího českého klubu ve všech možných končinách naší země.

P.S. Pro ty, co by se třeba ptali, proč se tento turnaj konal ve stejný den, kdy hrála i Sparta, tak vysvětlení je prosté. Tahle akce byla plánována a připravována půl roku dopředu, když ještě dlouho nebyly známy termíny přípravných zápasů Sparty. Ona to zase není taková sranda to uspořádat, všechno domluvit, zařídit, připravit, doladit, aby si lidi udělali čas atd. Bohužel s tím pak už nejde hnout. Hodně z přítomných z této kolize bylo celkem rozmrzelých, zejména ti, co nevynechají jediný zápas Sparty bez ohledu na místo konání či vzdálenost. Ale tak to prostě někdy je.

P.S.S. A díky Máňovi Mistrovi že si našel čas a zpříjemnil tak celý den všem přítomným!
Sparta Forever!


taborita1

Fotogalerie

TURNAJ FCS STRAHOV

Velký turnaj fanklubů Sparty v TCM na Strahově - 22.6. 2019 - pořadí na bedně: FCS Opolany, 2. FCS Zruč n/Sázavou, 3. FCS Bezno
 

Diskuze k článku

Komentáře (0)

Sdílej na FBSdílej článek na Twitter


  Novinky na internetu
hrac

12. hráč

známka:

6 0

zápasy: 1
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Hancko David

známka:

5 2

zápasy: 1
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Plavsić Srdjan

známka:

4 5

zápasy: 1
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Kanga Guélor

známka:

4 5

zápasy: 1
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Frýdek Martin

známka:

4 1

zápasy: 1
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

1.  funky  funky  45

2.  DAPDO  DAPDO  37

3.  raks  raks  36

3.  Morn  Morn  36

5.  spartak5  spartak5  34

5.  Pacajun.  Pacajun.  34

7.  Volf1893  Volf1893  33

7.  semoos  semoos  33

7.  steve17  steve17  33

10.  tomf  tomf  32

11.  vejvič  vejvič  31

reklama
reklama
Facebook
Toto jsou stránky, které si tvoří samotní fanoušci fotbalové Sparty. Za jednotlivé příspěvky odpovídá jejich autor a nemusí vyjadřovat názory a stanovisko redakce.
Pokud chceš přispět i ty, neváhej a kontaktuj nás na fanousci@spartaforever.cz .
Zasláním jakéhokoli materiálu dává jeho odesílatel redakci automaticky svolení k jeho publikování na tomto webu a právo k případnému dalšímu využití.
Zároveň tím potvrzuje, že je jeho autorem. Jakékoliv užití obsahu těchto stránek včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, videí a fotografií je bez písemného souhlasu Sparta Forever zakázáno.
2004 - 2020 (c) Sparta Forever (fanousci@spartaforever.cz) Follow spartaforever on Twitter
reklama
reklama