sparta forever homepage
Jméno: heslo: ?
FB - Sparta ForeverTwitter: Sparta Forever (@spartaforever)Instagram: spartaforever_cz
zaregistruj se hledej

reklama

Co se děje

Rozhovor s I. vicemiss SPARTA FOREVER 2018 Jíťou

Redakce 27.06.2019 09:57

Nedávno jsme vám přinesli rozhovor s třetí nejkrásnější fanynkou Sparty pro rok 2019 Editou a dnes přichází na řadu dívka na druhém místě - I. vicemiss Sparta Forever 2018 Jíťa. Tak příjemné čtení.

Ahoj, gratulujeme k zisku titulu I. VICEMISS SPARTA FOREVER 2018! Jaké to je být 2-3. z 36 krásných sparťanek?

V první řadě bych ráda poděkovala Všem fanouškům, kteří pro mě hlasovali. Neměli to vůbec lehké a je pro mě velkým úspěchem skončit na 2. až 3. místě. Mít dvě pozice v soutěži se všem jen tak nepodaří. Věřím, že by každá žena byla za tento titul opravdu šťastná a vděčná. Je to krásný a nepopsatelný pocit. 
 
Vybírala jsi z více fotek, kdy jsi se nemohla rozhodnout nebo padla jasná volba na tu soutěžní?

Byla to jasná volba, neboť to byla moje první fotka ve sparťanském. Původní záměr pořízené fotografie byl přítel, kterému jsem chtěla udělat radost.  Žádnou jinou fotografii jsem v té době neměla, a tak jsem se
nemusela dlouho rozhodovat.
 
Kdo fotil onu úspěšnou fotku a kdo tě do soutěže o nejkrásnější fanynku sparťanku přihlásil?

Soutěžní fotku jsem si fotila sama a do soutěže jsem se také přihlásila já. Na nejkrásnější fanynku jsem si nevěřila, ale chtěla jsem si tuto soutěž vyzkoušet. Člověk nemá co ztratit, ale pouze získat. Proto bych ráda vzkázala dalším ženám či dívkám, aby se nebály a přihlásily se do dalšího kola této soutěže.

Za 202 bodů od tvých fanoušků se sluší poděkovat. Co bys vzkázala všem co pro tebe hlasovali?

Nesmírně si Vašeho hlasování vážím. Udělali jste mi velikou radost a úsměv na tváři. Patří Vám to NEJVĚTŠÍ DĚKUJI, neboť nebýt Vás, tak bych na tomto místě nebyla a o titulu bych si mohla nechat pouze zdát.
 
Která z tvých konkurentek si podle tebe zasloužila vyhrát a proč, kdyby bylo jen na tobě?

Každá fanynka je svým způsobem krásná. Fandíme tomu nejlepšímu týmu a můžeme nosit ty
nejkrásnější barvy. Je těžké vybrat pouze jednu, ale kdybych opravdu musela, tak mi je velmi sympatická Pája. 

Jak často chodíš na zápasy Sparty a na jakou tribunu?

Pokud byste mi tuto otázku položili před několika lety, musela bych se přiznat, že jsem ještě neměla tu čest. Jsem ve Spartičce spíše takový nováček. Když se vrátím v čase, vzpomínám si na okamžik, kdy mi chtěl přítel udělat radost tím, že koupil lístky na jedno z předkola boje o Evropu. Moje reakce tehdy byla docela chladná a těšila jsem se, až zápas budu mít za sebou, jelikož v dřívější době mě fotbal skoro nezajímal a ve většině případů u televize spíše nudil. Všechno se ale změnilo právě po tomto zápase o Evropskou ligu. Najednou jsem cítila, že chci zažít tu atmosféru vítězství, zpívat osobně hymnu na stadionu s šálou v ruce, být hrdá za to, že jsem Sparťanka a mohu být součástí klubu. Myslím si, že to byl můj osudový okamžik, za který bych ráda příteli chtěla zpětně poděkovat. Nebýt jeho, neprobudila by se ve mně nejspíše taková láska ke Spartě. Každý zápas je originál, a proto se vždy těším na další setkání s hráči. Na stadionu se cítím jako doma. Takto by to měl mít každý fanoušek, který chce svůj tým naplno podpořit. V minulé sezóně jsme vynechali pouze 3 zápasy, včetně venkovních zápasů a poháru. Osobně preferuji dolní část stadionu, např. sektor A16-A19.Jaké suvenýry Sparty kromě soutěžního trička vlastníš? Chodíš ve sparťanském i mimo zápasy Sparty?

Sparťanské suvenýry se rychle rozšiřují.  Najdete u mě mikiny, trička, šály, sklenice, odznaky a spoustu dalších pokladů, ale ten nejcennější poklad jsem měla možnost získat až při jednom z posledních výjezdů. Po jednom z utkání, dodnes si budu pamatovat, že to bylo v Opavě, jsem si vyhlédla jednoho z hráčů, který mi věnoval dres. V tu chvíli jsem byla v sedmém nebi a řadím tento suvenýr na první místo.

Prozraď čtenářům tohoto webu nějaké zajímavosti o sobě? Co děláš nebo studuješ? Jaké jsou tvé záliby? Oblíbená knížka? Hudební kapela? Jídlo? Parfém? Barva? Dovolená? atd. Můžeš prozradit cokoli a pokud možno co nejvíc – třeba míry :-)

Nyní pracuji jako prodavačka v hračkářství, kde dětem velmi ráda rozdávám sparťanské bonbónky.
Moje oblíbené kapely jsou různé. Ať už české (např. Chinaski, Mirai, O5 a Radeček), tak i zahraniční (nesmí chybět skupina Queen). Interpretů je moc, a tak ráda poslouchám od každého stylu něco. Možná si budete klepat na čelo, ale můj oblíbený zpěvák je Michal David. A oblíbený film? Jak jinak, než Diskopříběh. Mám ráda opět české i zahraniční filmy. Z novodobého je to například Bohemian Rhapsody. Můj oblíbený herec je Adam Sandler. Komedie s ním jsou vždy bezkonkurenční. Oblíbené jídlo? Rozhodně losos a mořské plody. No a oblíbené pití? Víno. Téma dovolená mám také jasno. Jsem věrná Řecku. Láka mě ale i Mexiko, Thajsko a podobné destinace. 

Co tvoje rodina? Je taky/celá sparťanská nebo jsi výjimka?

Co se týče mojí rodiny, tak začnu u osoby, díky které teď fandím klubu právě z Letné a tou je přítel. Jak už jsem dříve zmínila, tak byl to právě on, kdo mě přivedl ke sparťanství, dá-li se to tak nazvat. On osobně fandí Spartě od svých 5 let, takže jsem se měla od koho učit. Jinak, co se zbytku rodiny týče, tak nikdo moc fotbal, či sport obecně nesleduje, až na mého dědu, který říká: “fandím dobrému fotbalu“, ale nemá žádný konkrétní tým, který by podporoval. Takže, pokud bych měla odpovědět na otázku, tak jsem s přítelem spíše světlá výjimka.

Co říkáš nápadu volit fanouškovskou Miss Sparty, účastnila ses v jiných ročnících a zúčastníš se podobné akce i příště?

Je to skvělý nápad. Této soutěže jsem se zúčastnila poprvé a popřemýšlím, zda se zúčastním i dalšího ročníku. Proto neváhejte sledovat další soutěž Miss Sparta Forever 2019.

Sledovala jsi soutěž průběžně nebo sis počkala až na konečné výsledky?

Kdybych tvrdila, že jsem nenakoukla na průběh hlasování, tak bych Vám lhala. Jsem velmi zvědavý člověk, a proto jsem průběžně koukala. Počítání bodů jsem ale nechala na Vás a jsem ráda, že jsem je nemusela sčítat já osobně.

Co uděláš s výhrou?:)

Za výhru Vám ještě jednou moc děkuji. Vybrala jsem si mikinu, kterou jsem si dlouhý čas přála. Ráda v ní budu podporovat náš tým.

Co ti říká ženský fotbal, kopala si někdy sama do kulatého nesmyslu, nebo ti to nic neříká?

Ženský fotbal mi nic moc neříká. Sleduji dění v ženském fotbale jen okrajově a vím, že ženský tým Sparty je velmi úspěšný. Kdo ví, třeba se někdy s přítelem odhodláme k takovému zápasu. Může to být příjemné překvapení. Pokud si vzpomenu na svoje fotbalové léta, dá-li se to tak nazvat, tak naposledy jsem kopala do míče jako malé dítě, což je už spoustu let.

 
 Stal se ti ve spojení se Spartou nějaký zajímavý, nevšední zážitek? Máme na mysli zejména různé kuriózní situace jak doma, v zaměstnání, mezi přáteli…

Nevšední zážitek? Asi jich bylo mnoho, ale nejvíc mi utkvěl v paměti moment, kdy jsme chtěli vyrazit na poslední ligové derby na pražské Slavii, avšak bylo bezpodmínečně vyprodané. Zkusili jsme štěstí v soutěži, která se konala na Facebooku. Hodinu a půl před výkopem nám zazvonil telefon, že jsme se stali výherci. Byli jsme radostí bez sebe. I když to máme do Prahy bezmála dvě hodiny cesty, tak ani nevím jak, ale byli jsme za hodinku a čtyřicet minut v Praze a mohli si vychutnávat nevšední zážitek v podobě výhry VIP vstupenek na pražské derby. Ačkoliv se zápas odehrál v útrobách stadionu největšího rivala z Edenu, tak jsme si zápas velice užili a snad jako jediní v sektoru VIP fandili Spartě jako bychom byli v posvátném chrámu na Letné. Jednoduše řečeno, v cestě za vítězstvím a víře ve Spartu nás nic nezastaví.

Je nějaký zápas Sparty, na který nikdy nezapomeneš?

Na který zápas určitě nikdy nezapomenu a budu ho mít navždy v srdci, tak je poslední zápas s Opavou na venkovní hřišti. Po zápase jsem dostala dres od jednoho hráče a dres mám doma pečlivě uchován jako ten nejcennější a největší suvenýr vůbec. Třešničkou na dortu bylo setkání s hráči, podpisy a fotografie. Tento zážitek si budu navždy pamatovat. Fotbal umí být opravdu krásný, ale najdou se i okamžiky, na které bych ráda zapomněla. Myslím tím především ty zápasy, ve kterých převládají potyčky, pyrotechnika (dělobuchy) a násilí mezi fanoušky, kde se vytrácí všechna pozitiva.
 
Kdo ze současného kádru patří mezi tvé oblíbence a kterému hráči bys udělila titul Missák a proč?

Oblíbenců mezi hráči A-týmu Sparty Praha mám více. Nejvíce však David Moberg Karlsson a Václav Drchal. Titul Missáka bych udělila Davidu Mobergovi Karlssonovi hned z několika důvodů. Líbí se mi, jakým stylem se prezentuje na hřišti, ale i mimo něj. Jde na něm vidět, s jakou pokorou a odhodláním přišel do Sparty. Zmíním třeba i fakt, že pro cizince je český jazyk velmi náročný a on se nezalekl a zhostil se toho na výbornou.Je radost ho sledovat na hřišti, navíc je velmi pohledný muž. Vždy, když má balón na kopačkách, tak vyvolávám jeho jméno. Je to zkrátka můj oblíbenec a jsem moc ráda, že Sparta jeho příchod uskutečnila. Jsem velmi zvědavá, jak se mu podaří adaptovat na specifické prostředí v české lize v dalších letech. Také se velmi těším na nové hráče, kterým je např. Michal Trávník a David Lischka, kterému přeji zejména pevné zdraví, jelikož všichni víme, jak náročné a těžké období má za sebou. Je to neskutečný bojovník, jakého Sparta do svých řad potřebovala jako sůl.


 Máš nějaký oblíbený klub v zahraničí?

Zahraniční kluby nesleduji, ale doma mám fotbalového maniaka a tak se dozvídám různé informace z tohoto světa. Ať už o tyto informace stojím nebo nikoliv.
 
Znala jsi před účastí v soutěži web Sparta Forever? Chodíš na něj pravidelně?

Tento web jsem znala, ale díky této soutěži jsem na něj zavítala častěji.

Děkujeme za rozhovor.


Redakce

Diskuze k článku

Komentáře (0)

Sdílej na FBSdílej článek na Twitter


  Novinky na internetu
hrac

12. hráč

známka:

6 0

zápasy: 1
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Hancko David

známka:

5 2

zápasy: 1
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Plavsić Srdjan

známka:

4 5

zápasy: 1
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Kanga Guélor

známka:

4 5

zápasy: 1
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Frýdek Martin

známka:

4 1

zápasy: 1
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

1.  funky  funky  45

2.  DAPDO  DAPDO  37

3.  raks  raks  36

3.  Morn  Morn  36

5.  spartak5  spartak5  34

5.  Pacajun.  Pacajun.  34

7.  steve17  steve17  33

7.  Volf1893  Volf1893  33

7.  semoos  semoos  33

10.  tomf  tomf  32

11.  Kiri  Kiri  31

reklama
reklama
Facebook
Toto jsou stránky, které si tvoří samotní fanoušci fotbalové Sparty. Za jednotlivé příspěvky odpovídá jejich autor a nemusí vyjadřovat názory a stanovisko redakce.
Pokud chceš přispět i ty, neváhej a kontaktuj nás na fanousci@spartaforever.cz .
Zasláním jakéhokoli materiálu dává jeho odesílatel redakci automaticky svolení k jeho publikování na tomto webu a právo k případnému dalšímu využití.
Zároveň tím potvrzuje, že je jeho autorem. Jakékoliv užití obsahu těchto stránek včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, videí a fotografií je bez písemného souhlasu Sparta Forever zakázáno.
2004 - 2020 (c) Sparta Forever (fanousci@spartaforever.cz) Follow spartaforever on Twitter
reklama
reklama