sparta forever homepage
Jméno: heslo: ?
FB - Sparta ForeverTwitter: Sparta Forever (@spartaforever)Instagram: spartaforever_cz
zaregistruj se hledej

Co se děje

Magická hranice překonána! Web Sparta Forever slaví!

Redakce 04.08.2019 14:14

Psal se únor 2004 a my jsme spouštěli Sparta Forever. S obrovskými sparťanskými srdci, nadšením, láskou ke klubu a elánem se tehdejší první krůčky v uplynulých více než 15 letech proměnily v současnou podobu webu a všemožné aktivity pod hlavičkou Sparta Forever – srdeční záležitost!

Za celou tuto dobu se společně s mnohými z vás podařily neskutečné věci. Mnohé z nich byly ve fanouškovském prostředí naprosto nové až průkopnické. Celá řada z nich plnila nedosažitelné sny. Jiné třeba posouvaly laťky ve sparťanské a i celé české fanouškovské scéně (třeba i světové :-) ). To vše ve jménu Sparty, její podpory, fandění a rozvoji celého klubu i našeho fanouškovského tábora.

V uplynulých dnech se podařilo pokořit i jednu magickou hranici. V červenci se průměrná denní návštěvnost tohoto webu v jednom měsíci přehoupla přes magickou hranici 10 000. Poprvé v historii webu Sparta Forever! Každý den sem nyní průměrně chodí přes 10 000 lidí (unikátních uživatelů)! Měsíčně potom několik set tisíc. Děkujeme!

Děkujeme nejen za vaši pasivní online přízeň, ale mnohem více za vaši aktivitu při fandění, za finanční podporu choreo aktivit i webu, psaní článků, zasílání fotografií i nápadů a především čas, který věnujete webu a aktivitám Sparta Forever. Bez vás by to všechno nebylo možné. Právě sdružovat nás sparťany a posilovat náš fanouškovský tábor a tím i podporu klubu je jedním ze základních principů Sparta Forever od svého založení. Jedeme dál – Sparta forever tempo!

Virtuálně tedy připíjíme na zdraví a růst Sparta forever. A doufáme, že celá řada piv bude vypita i v hospůdkách, restauracích, doma i na stadionu.

Sparta navždy!


Redakce

Diskuze k článku

Komentáře (5)

Sdílej na FBSdílej článek na Twitter


  Novinky na internetu
hrac

12. hráč

známka:

6 1

zápasy: 5
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Kotal Václav

známka:

6 1

zápasy: 5
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Moberg Karlsson David

známka:

6 1

zápasy: 4
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Hancko David

známka:

5 7

zápasy: 6
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Štetina Lukáš

známka:

5 4

zápasy: 4
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

1.  Kiri  Kiri  185

2.  recchi  recchi  172

3.  Morn  Morn  169

4.  lukas01.lukas  lukas01.lukas  164

5.  Skříň  Skříň  163

6.  spartak5  spartak5  161

7.  bbs  bbs  156

7.  steve17  steve17  156

9.  BFG  BFG  153

10.  majk  majk  152

11.  vapno23  vapno23  151

reklama
reklama
Facebook
Toto jsou stránky, které si tvoří samotní fanoušci fotbalové Sparty. Za jednotlivé příspěvky odpovídá jejich autor a nemusí vyjadřovat názory a stanovisko redakce.
Pokud chceš přispět i ty, neváhej a kontaktuj nás na fanousci@spartaforever.cz .
Zasláním jakéhokoli materiálu dává jeho odesílatel redakci automaticky svolení k jeho publikování na tomto webu a právo k případnému dalšímu využití.
Zároveň tím potvrzuje, že je jeho autorem. Jakékoliv užití obsahu těchto stránek včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, videí a fotografií je bez písemného souhlasu Sparta Forever zakázáno.
2004 - 2020 (c) Sparta Forever (fanousci@spartaforever.cz) Follow spartaforever on Twitter
reklama
reklama