sparta forever homepage
Jméno: heslo: ?
FB - Sparta ForeverTwitter: Sparta Forever (@spartaforever)Instagram: spartaforever_cz
zaregistruj se hledej

reklama

Co se děje

DERBY 22.9.2019 - Krysa pro krysu!

DZ 11.09.2019 08:06

Sparťani, derby se nezadržitelně blíží. Jak všichni jistě víte, v dresu našeho soupeře se to poslední dobou jen hemží našimi bývalými hráči. Někteří jsou dokonce odchovanci našeho klubu, jeden nejmenovaný hráč se pak ještě nedávno bil do prsou, že bez zisku trofeje ze Sparty v žádném případě neodejde. Neuběhlo ani půl roku a už se fotil v tom nejodpornějším dresu na světe.

Derby je pro každého z nás zápas sezóny. Kdy jindy dát tedy najevo, že pro nás Sparta rozhodně není pouze „džob“ a KLUBISMUS je stále důležitou součástí fanouškovského života.

Pojďme proto vytvořit na Letně bouřlivou atmosféru, ze které se soupeři rozklepou kolena ještě před začátkem. Dejme najevo všem těm, kteří zahodili svou Sparťanskou minulost do koše, že u nás nejsou vítáni! Vyburcujme naše hráče k té nejdůležitější výhře, na kterou čekáme už více než tři a půl roku.

Vzhledem k událostem, které se v posledních přestupových obdobích dějí, jsme si proto připravili jednu speciální akci. Nakupme v co největším množství plyšové krysy, hady nebo prasata a věnujme je před zahájením utkání při příchodu hráčů na plochu všem těm, kteří pro „pár špinavých zlaťák“ prodali svou důstojnost. Tuto událost doprovoďme také vzkazy, nápisy, transparenty na adresu našeho rivala a žoldáků v jejich dresu. Fantazii se meze nekladou. Plyšáky nakoupíte ve většině hračkářství nebo všemožně na internetu.

K události byla také vytvořena facebooková událost, ke které se můžete přidat níže a kde případně najdete další podrobnosti a kam můžete směřovat i dotazy: www.facebook.com/events/387351705288007/

Šiřte tuto informaci mezi své přátele, sdílejte ji na sociálních sítích, vykupujte hračkářství, objednávejte v eshopech atd. Derby už klepe na dveře, tak ať jsme včas připraveni!

SPARTA JSME MY!

DZ

AKTUALIZACE! Pozor! Sbírka bude zrealizována již před samotným zahájením zápasu a to při příchodu hráčů na hrací plochu. Nebudeme tak dávat rozhodčím příležitost pro přerušení zápasu ihned po úvodním hvizdu. Plyšáci o standardních rozměrech budou na stadion bez problému vpuštěni, předzápasový program “vlajkonošů” bude také lehce upraven. Během samotného utkání nic na hřiště neházejte!

Sdílej na FBSdílej článek na Twitter


  Novinky na internetu
hrac

12. hráč

známka:

6 0

zápasy: 2
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Kotal Václav

známka:

5 5

zápasy: 1
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Moberg Karlsson David

známka:

5 5

zápasy: 1
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Hancko David

známka:

5 1

zápasy: 2
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Plavsić Srdjan

známka:

4 8

zápasy: 2
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

1.  funky  funky  84

2.  Morn  Morn  78

3.  recchi  recchi  75

4.  Pacajun.  Pacajun.  68

4.  bbs  bbs  68

6.  MrSpartan  MrSpartan  66

7.  Kiri  Kiri  65

7.  spartanekk  spartanekk  65

9.  raks  raks  64

10.  Míra U.  Míra U.  61

10.  jihocech  jihocech  61

12.  tomf  tomf  60

reklama
reklama
Facebook
Toto jsou stránky, které si tvoří samotní fanoušci fotbalové Sparty. Za jednotlivé příspěvky odpovídá jejich autor a nemusí vyjadřovat názory a stanovisko redakce.
Pokud chceš přispět i ty, neváhej a kontaktuj nás na fanousci@spartaforever.cz .
Zasláním jakéhokoli materiálu dává jeho odesílatel redakci automaticky svolení k jeho publikování na tomto webu a právo k případnému dalšímu využití.
Zároveň tím potvrzuje, že je jeho autorem. Jakékoliv užití obsahu těchto stránek včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, videí a fotografií je bez písemného souhlasu Sparta Forever zakázáno.
2004 - 2020 (c) Sparta Forever (fanousci@spartaforever.cz) Follow spartaforever on Twitter
reklama
reklama