sparta forever homepage
Jméno: heslo: ?
FB - Sparta ForeverTwitter: Sparta Forever (@spartaforever)Instagram: spartaforever_cz
zaregistruj se hledej

reklama

Co se děje

Sparťanský vlak nezastavíš! Je tu semifinále I. ligy ragby!

Redakce 21.10.2019 01:43

Ragbisté Sparty mají za sebou základní část I. Ligy ragby, včetně nástavby TOP6 a jejich účinkování v ní se nedá nazvat jinak než famózní. Ale teď se vše maže, je tu nejdůležitější část sezony – play off a my bychom u toho neměli chybět.

Sparťanští ragbisté odehráli v této sezoně v základní části a její nástavbě celkem sedmnáct utkání a ze všech odcházeli jako vítězové! Fantastická bilance! A nejde jenom o ni, ale i o předváděnou hru a styl, jakým k výhrám došli. Snaha o moderní, přímočaré, celoplošné ragby, podpořená připravenou a nastudovanou taktikou a individuálními výkony sparťanských borců, to vše zabaleno do toho nejdůležitějšího – týmového pojetí. Touha uspět, porvat se za Spartu, za spoluhráče, za tým, v jakékoli situaci a za jakéhokoli stavu, to jsou atributy, které činí sparťanský ragbyový tým úspěšným.

Teď je potřeba toto vše přenést i do nejdůležitější části sezony, do play off. V jeho semifinále hraném na jeden zápas se sparťaný utkají ve "vysočanském derby" se svým sousedem Pragou. Tyto zápasy vždy přinášejí zajímavé bitvy plné rivality, ale i vzájemné úcty a respektu k soupeři, tak, jak to má správně v ragby být. Toto semifinálové utkání se odehraje na domácím hřišti Sparty na Podvinném mlýně u UNYP Areny (Arena Sparta) v sobotu 26. října od 14:00 hod. A jelikož ve stejný den se utkají na Letné fotbalisté Sparty s Bohemians, je to krásná příležitost si užít parádní SPARTA DAY! Zápas na Letné začíná v 17:00, tak bude dostatek času se tam z Libně přesunout.

Nejen za celou dosavadní sezonu si ragbisté Sparty naši podporu zaslouží, ale i za ty správné hodnoty, které prezentují na hřišti a ve hře, které se ne nadarmo říká "hra gentlemanů". Navíc je opravdu skvělé vidět na vlastní oči, jak se jde rvát za Spartu, obrazně i doslova! Dorazme tak podpořit sparťanské ragbisty, berme vlajky, dresy, trika, šály, hlasivky atd. a přijďme před večerním zápasem na Letné na hřiště na Podvinném mlýně v co největším počtu, naši ragbisti si to bezesporu zaslouží. Občerstvení otevřeno, fanshop také, pěkné počasí objednáno, tak hurá na Podviňák! Sparta je jen jedna!

Tak si zapište do kalendáře: 26.10. - Sparta Day - ragby + fotbal!

A pokud ragbisté toto semifinále zvládnou, přivítají ve finále, které by se hrálo v tomto případě opět na Podvinném mlýně, vítěze zápasu Tatra – Říčany. Pokud v tomto semifinále zvítězí ragbisté ze Smíchova, tak při vzpomínce na to, se událo před loňským finále, bude mít to letošní opravdu o velký náboj postaráno.

Utkání RC Sparta – RC Praga je na programu 26. října od 14:00 na hřišti na Podviném mlýně vedle UNYP Areny, kousek od metra Českomoravská či zastávky tramvaje Divadlo Gong.

Kompletní sobotní program na Podvinném mlýně:

10.00 Kategorie U19 RC Sparta Praha vs. RC Mountfield Říčany
10.00 Promítání zápasu MS Anglie vs. Nový Zéland
11.45 Finále ligy žen XV RC Sparta Praha vs. Tatra/Donau
14.00 Semifinále mužů XV RC Sparta Praha vs. RC Praga Praha

Po skončení semifinále Sparta - Praga pak bude dostatek času na přesun na Letnou na zápas fotbalistů Sparty s Bohemians. Ragbyový zápas skončí přibližně v 15:35, cesta MHD na Letnou zabere maximálně 25 minut.

Sparťanskému ragby zdar! Tenhle vlak nezastavíš!

Redakce

Událost na FB: 1. Liga rugby semifinále RC Sparta Praha vs. RC Praga Praha

Diskuze k článku

Komentáře (0)

Sdílej na FBSdílej článek na Twitter


  Novinky na internetu
hrac

Kotal Václav

známka:

6 6

zápasy: 15
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Hancko David

známka:

6 4

zápasy: 14
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

12. hráč

známka:

6 3

zápasy: 9
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Moberg Karlsson David

známka:

6 1

zápasy: 13
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Kanga Guélor

známka:

6 1

zápasy: 14
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

1.  Kiri  Kiri  325

2.  steve17  steve17  323

3.  Morn  Morn  322

4.  recchi  recchi  316

5.  bbs  bbs  313

6.  Skříň  Skříň  311

7.  spartak5  spartak5  299

8.  fichyno  fichyno  292

9.  martinka  martinka  288

9.  ajosek  ajosek  288

11.  tomf  tomf  287

reklama
reklama
Facebook
Toto jsou stránky, které si tvoří samotní fanoušci fotbalové Sparty. Za jednotlivé příspěvky odpovídá jejich autor a nemusí vyjadřovat názory a stanovisko redakce.
Pokud chceš přispět i ty, neváhej a kontaktuj nás na fanousci@spartaforever.cz .
Zasláním jakéhokoli materiálu dává jeho odesílatel redakci automaticky svolení k jeho publikování na tomto webu a právo k případnému dalšímu využití.
Zároveň tím potvrzuje, že je jeho autorem. Jakékoliv užití obsahu těchto stránek včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, videí a fotografií je bez písemného souhlasu Sparta Forever zakázáno.
2004 - 2020 (c) Sparta Forever (fanousci@spartaforever.cz) Follow spartaforever on Twitter
reklama
reklama