sparta forever homepage
Jméno: heslo: ?
FB - Sparta ForeverTwitter: Sparta Forever (@spartaforever)Instagram: spartaforever_cz
zaregistruj se hledej

reklama

Co se děje

A jde se do FINÁLE! Podpořme ragbisty SPARTY!

Redakce 04.11.2019 11:07

Ragbisté Sparty mají před sebou vrchol sezóny, den zúčtování, finálové utkání play off I. ligy ragby.

Celosezónní snažení se blíží do finiše! Sparťanští ragbisté, kteří nepoznali během celého letošního ročníku ragbyové ligy jediné zaváhání, porazili před týdnem v semifinále Pragu a probojovali se tak do finále, ve kterém přivítají na svém hřišti na Podvinném mlýně v sobotu po obědě svého odvěkého rivala z druhé strany řeky, smíchovskou Tatru!

Kdo trochu sleduje naší domácí ragbyovou scénu, tak má jistě ještě v živé paměti události před loňským finále, ze kterého byli sparťanští ragbisté kvůli údajné administrativní chybě, na kterou upozornili právě smíchovští, "vyloučeni" a tak se konečně letos uskuteční ta správná finálová konfrontace dvou současných nejlepších českých ragbyových týmů, vše se rozhodne přímo na hřišti a ne u bafuňářského stolu. A o tom, že tento už tak vždy prestižní souboj, loňskými událostmi dostal další jiskrný náboj, nikdo nepochybuje. Máme se opravdu na co těšit!

A my bychom u toho samozřejmě neměli chybět. My, jako sparťanští fanoušci. Ragby sice u nás "netrpí" takovou popularitou jako třeba fotbal či hokej (na rozdíl od jiných zemí, čehož jasným důkazem bylo letošní skvělé Mistrovství světa), ale o to víc si zachovává svoji osobitost a důraz na své hodnoty. A právě proto bychom měli svou fanouškovskou přízeň věnovat i sparťanským bojovníkům, kteří nejen v letošní sezóně ukazují, jaké je to rvát se za Spartu, bojovat za tým a že u nic opravdu platí "Jeden za všechny, všichni za Spartu!"

Tak buďme u toho! Udělejme si další SPARTA DAY! Fotbalisté Sparty hrají ve stejný den od 17 hodin v Jablonci, finálové utkání ragby na Podvinném mlýně začíná ve 12:30, předpokládaný konec je zápasu je kolem 14:00 a tak bude opravdu dostatek času se přesunout na sever a podpořit naše fotbalisty.

Tak berme šály, dresy, vlajky atd. a přijďme podpořit v sobotu naše ragbisty ve finále! Určitě si to zaslouží, nejen za letošní sezonu, ale i za celou propagaci sparťanského ragby a sparťanských barev! Jo a hlasivky s sebou, budou opravdu potřeba!

Fanshop a občerstvení otevřeno, počasí sice tentokrát asi moc neovlivníme, ale ani to by nás nemělo odradit. Hyjééé na Podviňák!

Finále play off I. ligy ragby RC Sparta - RC Tatra Smíchov je na pořadu v sobotu 9.11. od 12:30 na hřišti na Podviném mlýně, hned vedle UNYP Areny (dříve Arena Sparta), domovského stánku futsalistů a florbalistů Sparty.

Areál se nachází blízko stanice metra Českomoravská, či zastávky tramvaje Divadlo Gong.

Přijď podpořit Spartu na cestě za zlatem. Po dvaceti letech můžeš znova vidět finálový zápas na Spartě. Toto si nesmí nechat ujít žádný Sparťan!!!

Sparta je jen jedna a my chceme titul!

Sparta Forever!

Redakce

Událost na FB zde: Finále 1. Ligy rugby RC Sparta Praha vs. RC Tatra Smíchov


Diskuze k článku

Komentáře (0)

Sdílej na FBSdílej článek na Twitter


  Novinky na internetu
hrac

Nita Florin

známka:

6 7

zápasy: 3
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Kotal Václav

známka:

6 6

zápasy: 17
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Hancko David

známka:

6 5

zápasy: 16
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

12. hráč

známka:

6 3

zápasy: 10
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Moberg Karlsson David

známka:

6 1

zápasy: 15
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

1.  Morn  Morn  371

2.  recchi  recchi  370

3.  steve17  steve17  363

4.  spartak5  spartak5  360

4.  Skříň  Skříň  360

6.  jana  jana  357

6.  Kiri  Kiri  357

8.  martinka  martinka  355

9.  bbs  bbs  351

10.  radamell  radamell  346

11.  Vencano  Vencano  343

reklama
reklama
Facebook
Toto jsou stránky, které si tvoří samotní fanoušci fotbalové Sparty. Za jednotlivé příspěvky odpovídá jejich autor a nemusí vyjadřovat názory a stanovisko redakce.
Pokud chceš přispět i ty, neváhej a kontaktuj nás na fanousci@spartaforever.cz .
Zasláním jakéhokoli materiálu dává jeho odesílatel redakci automaticky svolení k jeho publikování na tomto webu a právo k případnému dalšímu využití.
Zároveň tím potvrzuje, že je jeho autorem. Jakékoliv užití obsahu těchto stránek včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, videí a fotografií je bez písemného souhlasu Sparta Forever zakázáno.
2004 - 2020 (c) Sparta Forever (fanousci@spartaforever.cz) Follow spartaforever on Twitter
reklama
reklama