sparta forever homepage
Jméno: heslo: ?
FB - Sparta ForeverTwitter: Sparta Forever (@spartaforever)Instagram: spartaforever_cz
zaregistruj se hledej

Co se děje

Startuje jarní část TIPOVAČKY 2020!

Redakce 08.02.2020 10:49

Protože se množí dotazy nedočkavých tipérů, kdy se na SF spustí jarní tipovačka, tak tu máme dobrou zprávu, zahájení JARNÍ ČÁSTI TIPOVAČKY v sezoně 2019/2020 je tu.

Konec zimní pauzy, která byla celkem dlouhá, je za dveřmi a tak je ideální čas začít pomalu oprašovat svá tipařská umění a znalosti. Opět budete moci tipovat jak zápasy nejen prvního mužstva SPARTY, ale i třeba našeho béčka, dorostuu či žen, stejně jako utkání v dalších světových ligách, reprezentace, poháry, přáteláky, atd.

Každý týden tak bude na výběr klasicky 10 - 20 zápasů. Nové kolo bude většinou zveřejněno v rozmezí neděle - úterý, první zápas bude nejdříve 48 hodin po zveřejnění tipovačky. Občas se můžou objevit i nějaké zajímavé novinky a experimenty, to se vždy včas dovíte ve fóru v sekci k tomu určené s názvem TIPOVAČKA.

A startujeme právě teď úvodním SPECIÁLEM, jenž je součástí jarní tipovačky!

Ve SPECIÁLU dejte pozor co tipujete 21 - kolo - konec znamená, že se počítají i nadstavby, play outy, baráže, zápasy o EL atd. Pokud hráč v rámci ligy přestoupí, počítá se mu vše dále. Pokud odejde mimo ligu, smůla. U trenérů se počítají odkoučované zápasy přímo ve jmenovaném týmu. U hokeje se počítají vyhrané zápasy, jedno zda jde o výhru po 60 minutách nebo v prodloužení či na nájezdy.

Nezapomeňte, že v případě přesných tipů můžete získat více bodů, pokud trefíte přesný počty, na podzim bylo dost tipů 1:0 či 0:1. U známkování se bere výsledek po konci sezony, je to tedy včetně poháru. KB jsou kanadské body. Rozhodující jsou statistiky livesport.cz, jiné neplatí.

Nezapomeňte, že jakmile natipujete, nejde to změnit. Tak pokud si někde nejste jistý, radši se první optejte.

Snad vše jasné, případné dotazy v sekci TIPOVAČKA.

A klasické první kolo bude pak zveřejněno příští týden v pondělí či úterý! Na ty nejúspěšnější z vás čekají po skončení tohoto jarního půlročníku jako vždy pěkné ceny se sparťanskou tématikou z eshopu spartani.net a obchodu Stylsport.

Vyhlášení výsledků podzimní části Tipovačky 2019/2020 přineseme jako vždy během prvních jarních kol a tak se nebojte, o nic nepřijdete ;-) Výherci poté budou kontaktování ohledně předání cen.

Tak hodně štěstí!

Redakce

Diskuze k článku

Komentáře (0)

Sdílej na FBSdílej článek na Twitter


  Novinky na internetu
hrac

Moberg Karlsson David

známka:

6 3

zápasy: 5
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

12. hráč

známka:

6 1

zápasy: 5
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Kotal Václav

známka:

6 1

zápasy: 6
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Hancko David

známka:

5 8

zápasy: 7
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Drchal Václav

známka:

5 4

zápasy: 1
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

1.  Kiri  Kiri  186

2.  recchi  recchi  178

3.  Morn  Morn  172

4.  Skříň  Skříň  169

5.  lukas01.lukas  lukas01.lukas  165

6.  spartak5  spartak5  162

7.  BFG  BFG  159

8.  vapno23  vapno23  157

8.  bbs  bbs  157

8.  steve17  steve17  157

11.  ajosek  ajosek  156

reklama
reklama
Facebook
Toto jsou stránky, které si tvoří samotní fanoušci fotbalové Sparty. Za jednotlivé příspěvky odpovídá jejich autor a nemusí vyjadřovat názory a stanovisko redakce.
Pokud chceš přispět i ty, neváhej a kontaktuj nás na fanousci@spartaforever.cz .
Zasláním jakéhokoli materiálu dává jeho odesílatel redakci automaticky svolení k jeho publikování na tomto webu a právo k případnému dalšímu využití.
Zároveň tím potvrzuje, že je jeho autorem. Jakékoliv užití obsahu těchto stránek včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, videí a fotografií je bez písemného souhlasu Sparta Forever zakázáno.
2004 - 2020 (c) Sparta Forever (fanousci@spartaforever.cz) Follow spartaforever on Twitter
reklama
reklama