sparta forever homepage
Jméno: heslo: ?
FB - Sparta ForeverTwitter: Sparta Forever (@spartaforever)Instagram: spartaforever_cz
zaregistruj se hledej

Co se děje

Připravovaná velká choreografie na utkání s Plzní odložena na lepší časy

Redakce 11.03.2020 09:00

V neděli měl čekat Spartu jeden z vrcholů jarní ligové sezony na Letné, utkání s Viktorií Plzeň. A mělo to mít grády nejen na hřišti, ale i v hledišti.

Čekala se zaplněná Letné a s ní i spousta fanouškovských aktivit a to včetně velkého chorea na celé protilehlé tribuně, jak bývá zvykem u podobných klání. Avšak do všech těchto příprav a i do samotného utkání promluvila současná situace ohledně šíření nebezpečného viru Covid-19 a s ní spojená bezpečnostní opatření.

Bezpečnostní rada státu v úterý dopoledne oznámila, že se s platností od 10. března od 18:00 zakazuje pořádání veškerých sportovních a kulturních akcí v zemi s účastí přesahující sto osob. V návaznosti na to LFA, po níž spadá I. a II. liga rozhodla, že všechna utkání těchto soutěží se až do konce března budou hrát bez účasti fanoušků a jen s nutným počtem osob, potřebným k odehrání zápasu a nepřesahující počet 100 lidí.

Jak jsme psali výše, na nedělní domácí utkání s Plzní se chystala velká kartoniáda na protilehlé tribuně, na kterou byly již zakoupeny kartóny a další materiál potřebný k její realizaci. Vzhledem k okolnostem tak vše zůstane uskladněno na stadionu a bude využito v budoucnu při podobném vhodném utkání.

Všichni doufáme, že celá současná vážná situace kolem coronaviru se nepřelije v ještě něco mnohem horšího, ale postupně se bude stabilizovat a časem nabere pozitivní kurz. A i nejen fotbaloví fanoušci se pak vrátí na stadiony, protože bez fanoušků je fotbal (a sport obecně), je jako teplý pivo bez pěny.

A také věříme, že nadcházející důležité bitvy na fotbalových trávnících zvládnou naši hoši i bez naší podpory (pokud se všechno nakonec ještě třeba neodloží). Sparta tempo!

AKTUALIZACE - 12.3. 2020 14:30: Vzhledem k vyhlášení stavu nouze v ČR jsou rovněž zakázány, krom jiných, i veškeré sportovní akce nad 30 účastníků, v návaznosti na to jsou tudíž i všechna fotbalová utkání nejen I. a II. ligy (tedy i včetně zápasu Sparta - Plzeň) až do odvolání odložena. O dalším postupu se bude jednat.

Redakce

Diskuze k článku

Komentáře (0)

Sdílej na FBSdílej článek na Twitter


  Novinky na internetu
hrac

Kotal Václav

známka:

6 5

zápasy: 4
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Moberg Karlsson David

známka:

6 5

zápasy: 3
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

12. hráč

známka:

6 1

zápasy: 5
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Hancko David

známka:

5 9

zápasy: 5
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Štetina Lukáš

známka:

5 7

zápasy: 3
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

1.  Kiri  Kiri  166

2.  bbs  bbs  151

3.  lukas01.lukas  lukas01.lukas  150

3.  Morn  Morn  150

5.  BFG  BFG  148

6.  recchi  recchi  146

7.  ajosek  ajosek  140

7.  steve17  steve17  140

9.  Skříň  Skříň  137

10.  vapno23  vapno23  136

11.  noe  noe  134

reklama
reklama
Facebook
Toto jsou stránky, které si tvoří samotní fanoušci fotbalové Sparty. Za jednotlivé příspěvky odpovídá jejich autor a nemusí vyjadřovat názory a stanovisko redakce.
Pokud chceš přispět i ty, neváhej a kontaktuj nás na fanousci@spartaforever.cz .
Zasláním jakéhokoli materiálu dává jeho odesílatel redakci automaticky svolení k jeho publikování na tomto webu a právo k případnému dalšímu využití.
Zároveň tím potvrzuje, že je jeho autorem. Jakékoliv užití obsahu těchto stránek včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, videí a fotografií je bez písemného souhlasu Sparta Forever zakázáno.
2004 - 2020 (c) Sparta Forever (fanousci@spartaforever.cz) Follow spartaforever on Twitter
reklama
reklama