sparta forever homepage
Jméno: heslo: ?
FB - Sparta ForeverTwitter: Sparta Forever (@spartaforever)Instagram: spartaforever_cz
zaregistruj se hledej

reklama

Co se děje

Fotbalový kemp mistra světa ve freestylu Honzy Webera

Redakce 08.06.2020 06:24

Situace v Česku se po kovidové "kalamitě" pomalu vrací do normálu a s tím i různé sportovní aktivity určené pro děti a mládež, včetně různých fotbalových prázdninových kempů.

A jedním z těchto prázdninových fotbalových kempů je 1. ročník Fotbalové školy s Honzou Weberem, který je nejen jediným českým profesionálním freestylistou a sedminásobným mistrem světa, ale i velkým fanouškem Sparty.

Na účastníky čeká pět dní zaměřených na zlepšení fotbalových technik a dovedností, včetně hry 1 proti 1. Jedním z trenérů bude i nejlepší český street fotbalista a přeborník v této disciplíně Martin Gajdoš. Běžné fotbalové tréninky a klasické metody tedy rozhodně nečekejte.

„Kemp bude zaměřen čistě na techniku, a to nejen držení míče ve vzduchu, což souvisí se zpracováním, prvním dotekem, voleji a half voleji, ale také hru jeden na jednoho, kde bude celou dobu přítomen náš nejlepší český street fotbalista Martin Gajdoš. Ten umí neuvěřitelné kousky a stovky kliček, na které se všichni mohou těšit. Zároveň se je naučí ve speciální street fotbalové aréně k tomu určené. Kemp nebude žádný dril, bude hodně zážitkový, kde naše techniky umožňují zábavnou výuku formou hry a různých výzev,“ popisuje Honza Weber.

Jeho příměstský fotbalový kemp si klade za cíl během týdne účastníkům ukázat efektní a zároveň efektivní techniky, které se dají využít ve fotbale. „Nejsem zatím takový optimista, abych si myslel, že čistě freestyle fotbal by natolik zaujal, a proto ty nejlepší freestylové techniky použijeme ke zlepšení klasické fotbalové hry. Dlouho takto trénuji mladé fotbalisty individuálně, včetně kluků ze Sparty či Slavie, a tak věřím, že tato forma má velký potenciál a může hodně pomoci právě v individuálním technickém rozvoji. Koneckonců takový Messi, Ronaldo, Pogba, Neymar, či Ronaldinho také základy freestylu bez problémů ovládají,“ říká Weber, který bude přítomen po celou dobu kempu. „Sám se na kemp moc těším a chci být u toho. Stejně tak street fotbalista Martin Gajdoš. Věřím, že účastníci se těší právě na netradiční formu a určitě tedy nechci být jen "tváří" kempu, která by se objevila na den nebo dva.“
Atraktivní fotbalový kemp proběhne od 3. do 7. srpna v nově zrekonstruovaném areálu SK Modřany. Kemp je určený pro děti ve věku od 9 do 13 let. Kapacita 1. ročníku je 30 účastníků a cena je 5 500 Kč. V té je zahrnutý i úvodní balíček v hodnotě 1 500 Kč s dresem s vlastním jménem účastníka, poloprofesionálním footbagem apod. V ceně je rovněž na každý den zajištěn oběd, dvě svačiny a celodenní pitný režim. Tréninky budou od 8.30 do 16.30 hodin.

„Myšlenka na pořádání kempu byla již dlouho, ale v létě je vždy hodně akcí a bylo tedy obtížné najít čas a zároveň jsem to nechtěl jen přehodit na někoho jiného, ale na vše si dohlédnout. V současném stavu to ale není problém a času mám spoustu. Kromě zmíněného individuálního technického rozvoje bude kemp hodně zážitkový a účastníky čeká workshop jednoho z našich nejlepších parkouristů, vyzkouší si fotbalovou střelnici, která objíždí ligové stadiony, kondiční trenér olympijského vítěze Lukáše Krpálka připraví zajímavou přednášku o výživě a samozřejmostí bude také známý fotbalový host. Každý den bude tedy nějaké zajímavé zpestření a na závěr i velký turnaj o celkového vítěze,“ láká Honza Weber.

Pro registrace a další pokyny pište na email: honzaweber@email.cz s předmětem "Fotbalový kemp".

Webové stránky Honzy Webbera: honzaweber.com


RedakceDiskuze k článku

Komentáře (0)

Sdílej na FBSdílej článek na Twitter
  Novinky na internetu

1.  koste  koste  31

2.  doca  doca  28

3.  tomf  tomf  27

4.  Martas007  Martas007  25

4.  lukas01.lukas  lukas01.lukas  25

6.  jižan  jižan  24

6.  Maverick65  Maverick65  24

8.  MrSpartan  MrSpartan  23

8.  mystifik23  mystifik23  23

10.  Jirka Stupka  Jirka Stupka  22

10.  mufety  mufety  22

10.  davidek98  davidek98  22

10.  akrij  akrij  22

14.  mowen  mowen  21

reklama
reklama
Facebook
Toto jsou stránky, které si tvoří samotní fanoušci fotbalové Sparty. Za jednotlivé příspěvky odpovídá jejich autor a nemusí vyjadřovat názory a stanovisko redakce.
Pokud chceš přispět i ty, neváhej a kontaktuj nás na fanousci@spartaforever.cz .
Zasláním jakéhokoli materiálu dává jeho odesílatel redakci automaticky svolení k jeho publikování na tomto webu a právo k případnému dalšímu využití.
Zároveň tím potvrzuje, že je jeho autorem. Jakékoliv užití obsahu těchto stránek včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, videí a fotografií je bez písemného souhlasu Sparta Forever zakázáno.
2004 - 2021 (c) Sparta Forever (fanousci@spartaforever.cz) Follow spartaforever on Twitter
reklama
reklama