sparta forever homepage
Jméno: heslo: ?
FB - Sparta ForeverTwitter: Sparta Forever (@spartaforever)Instagram: spartaforever_cz
zaregistruj se hledej

reklama

Co se děje

Na výjezd se jede už v sobotu!

Redakce 02.09.2020 11:25

V dnešní složité době se bohužel zatím příliš sparťanů na venkovní ligový zápas nedostane. Nicméně, (pokud znovu nezasáhne čínská chřipka) můžeme poprvé vyjet již tuto sobotu, a to do Benešova, kde se v prvním zápase sezóny představí sparťanská rezerva.

A přesně tyto pohodové zápasy jsou ideálním způsobem, jak začít přenášet to naše pravé sparťanství i na náš nejmenší potěr. Ano, vyvezme děti na fotbal, podpořme sparťanské kořeny.

Naše béčko mělo kvůli korana krizi a karanténě první dva zápasy nového ročníku ČFL odloženy a tak bude toto utkání v Benešově (pokud zase nezasáhne na poslední chvíli nějaká vyšší moc) ostrou premiérou v nové sezoně.

Benešov jsme v posledním roce navštívili hned dvakrát, jednou na přípravě áčka (Pohodička, pivečko, klobáska, fotbálek a Sparta) a podruhé právě na zápase rezervy. A byl to nesmírně povedený výjezd, plný pohodové atmosféry a taky trochu té kultury na Konopišti :). A není důvod, aby tomu tuto sobotu bylo jinak. V Benešově mají útulný areál, příjemné prostředí, dost prostoru pro blbnutí dětí.

Pokud tedy nemáte tuto sobotu co na práci, vezměte děti, a pojeďte na vlakový výjezd do Benešova. Počasí by nám mělo přát, sobota bude jak malovaná. Ať žije Sparta!

Zápas ČFL skupiny A v SK Benešov - AC Sparta B začíná 5. 9. v 10:15 na Městském stadionu v Benešově, z Prahy je to vlakem kolem hodinky, cesta z nádraží zabere 10 minut.

Událost na FB zde: SK Benešov - Sparta B

PS: Po zápase začínají ve městě i Pivní slavnosti v místním pivovaru Ferdinand. A na nich si můžete udělat třeba i pár stylových fotek s našimi pivními tácky (www.spartani.net/drobnosti/tacky), budou se vám jistě brzo hodit, třeba do nějaké právě připravované soutěže na našem webu :)

Tácky on tour!

Redakce

Diskuze k článku

Komentáře (0)

Sdílej na FBSdílej článek na Twitter


  Novinky na internetu
hrac

Hložek Adam

známka:

7 0

zápasy: 7
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Nita Florin

známka:

6 7

zápasy: 5
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Moberg Karlsson David

známka:

6 5

zápasy: 9
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Štetina Lukáš

známka:

6 3

zápasy: 2
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Juliš Lukáš

známka:

6 2

zápasy: 13
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

1.  Vencano  Vencano  230

1.  ghosttt  ghosttt  230

3.  Fanda Fotbalu  Fanda Fotbalu  229

4.  vlada  vlada  227

5.  akcizur  akcizur  224

6.  Richtric  Richtric  222

7.  Průcha  Průcha  221

8.  Pacos  Pacos  220

9.  shvexa  shvexa  215

10.  inNatura  inNatura  212

11.  davidek98  davidek98  211

reklama
reklama
Facebook
Toto jsou stránky, které si tvoří samotní fanoušci fotbalové Sparty. Za jednotlivé příspěvky odpovídá jejich autor a nemusí vyjadřovat názory a stanovisko redakce.
Pokud chceš přispět i ty, neváhej a kontaktuj nás na fanousci@spartaforever.cz .
Zasláním jakéhokoli materiálu dává jeho odesílatel redakci automaticky svolení k jeho publikování na tomto webu a právo k případnému dalšímu využití.
Zároveň tím potvrzuje, že je jeho autorem. Jakékoliv užití obsahu těchto stránek včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, videí a fotografií je bez písemného souhlasu Sparta Forever zakázáno.
2004 - 2020 (c) Sparta Forever (fanousci@spartaforever.cz) Follow spartaforever on Twitter
reklama
reklama