sparta forever homepage
Jméno: heslo: ?
FB - Sparta ForeverTwitter: Sparta Forever (@spartaforever)Instagram: spartaforever_cz
zaregistruj se hledej

reklama

Komentáře

Letenský stadion se změnil na hotel

Kidsklubáci 07.09.2020 02:05

Místo historického tréninkového hřiště roste na Letné bohužel hotel. V pátek se navíc k letenském stadionu trousily desítky lidí, aby tam přespaly. Naštěstí jen dočasně. A ve stanech. Přímo na trávníku hlavního stadionu totiž pořádal akci Kids Club. Sparťanský klubový program pro nejmenší fanoušky.

Bezmála 35 jeho dětských členů strávilo se svým doprovodem noc z pátka na sobotu ve stanech přímo na ploše letenského chrámu v rámci unikátní akce Letenská noc. Ta každoročně patří mezi nejoblíbenější aktivity dětského klubového programu. Nám se podařilo na akci registrovat. Radost u nás doma zavládla nepředstavitelná! Vstupenka (na stan, nikoliv osobu) letos stála 990,- korun a pro členy Kids Clubu byla za polovic. Ti nakonec kapacitu vykoupili a tak do „volného“ prodeje pro další sparťany nešla žádná.

Pár dní před akcí přišel email se všemi instrukcemi, které byly více než jasné. Pak už jen stačilo, aby s blížícím se dnem D rostl doma fanatismus a natěšení. To se projevilo už při příchodu, když jsme dorazili o 30 minut dříve. Nicméně jsme nebyli první, takže to bylo v dalších rodinách asi podobné :-) Po registraci jsme se ubytovali v našem „apartmánu“ a šli hned vyzkoušet pažit, po kterém se prohání naši borci. Nádherný pocit! Nabídl se nám také výhled, který neznáme. Tedy z trávníku na tribuny. To musí být nádhera, když se nastupuje z tunelu k zápasu a hlediště bouří to naše Sparta, Sparta! To si mohly představit i děti, jelikož na trávník nastupovaly jako hráči za tónů sparťanské hymny. Jen fanoušci v ochozech a jejich skandování chybělo. Naopak na svých místech bylo několik desítek „fotografů“ v podobě rodičů. Pohled na tribuny z hřiště je vskutku magický. Tohle nesmí na Letné skončit! Ruce pryč od našeho stadionu! Potřebuje určitý facelift, to každopádně, ale stěhování mimo Letnou prostě ne! Po přivítání následoval dětský fotbalový turnájek na sluncem zalitém trávníku. Děti tak mohly předvést svá fotbalové kouzla přímo v místech, kde dělá nekompromisní skluzy Láďa Krejčí, elegantně kličkuje Adam Hložek, či přesně centruje a střílí Bořek Dočkal. Skvělý zážitek pro všechny účastníky! Telefony jely na plné obrátky- fotky, videa, no prostě všechno. Takový jedinečný zážitek se musel zaznamenat.

Podobně cennou fotografii bylo možné získat i s pohárem pro vítěze českého Mol Cupu, který Sparta urvala ve finále v Liberci. Konečně jsme se mohli s nějakou trofejí polaskat. Následovalo vyhlášení turnaj s písničkou Na srdci S od Vojty Dyka. Začínám ji mít čím dál raději. Je krásně monumentální! Týmy dostaly ceny v podobě sparťanských suvenýrů a někteří z účastníků rozdali rozhovory do Sparta TV. Pak už následoval odpočinek, hygiena a večeře. Je fajn, že Sparta účastníkům navařila teplou večeři v podobě kuřecích stripsů a boloňských těstovin. To vše se hned mohlo opět vyběhat na trávníku s míčem. Pak ještě proběhla pohádka na dobrou noc na velkoploškách a následně už hajdy na kutě! Snad se všem zdály nejkrásnější sparťanské sny. Třeba o dalších pohárech a prvenstvích.

Ráno jsme posnídali a hned po probuzení do konce akce využívali, že jsme měli hřiště hlavního stadionu pro sebe. To se nám hned tak zase nepoštěstí. Byla to fakt pecka! Letenská noc je skvělá akce a jsem nesmírně rád, že Sparta tyto jedinečné aktivity pro dětské fanoušky pořádá. Co si však budeme povídat, přespání na hlavním stadionu a mít možnost si zakopat na jeho trávníku je zážitek i pro nás dospělé. Už se těšíme na další akce Kids Clubu!
Ať žije Spartička!


Kidsklubáci

Diskuze k článku

Komentáře (0)

Sdílej na FBSdílej článek na Twitter


  Novinky na internetu
hrac

Hložek Adam

známka:

7 0

zápasy: 7
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Nita Florin

známka:

6 7

zápasy: 5
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Moberg Karlsson David

známka:

6 5

zápasy: 9
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Štetina Lukáš

známka:

6 3

zápasy: 2
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Juliš Lukáš

známka:

6 2

zápasy: 13
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

1.  ghosttt  ghosttt  230

1.  Vencano  Vencano  230

3.  Fanda Fotbalu  Fanda Fotbalu  229

4.  vlada  vlada  227

5.  akcizur  akcizur  224

6.  Richtric  Richtric  222

7.  Průcha  Průcha  221

8.  Pacos  Pacos  220

9.  shvexa  shvexa  215

10.  inNatura  inNatura  212

11.  davidek98  davidek98  211

reklama
reklama
Facebook
Toto jsou stránky, které si tvoří samotní fanoušci fotbalové Sparty. Za jednotlivé příspěvky odpovídá jejich autor a nemusí vyjadřovat názory a stanovisko redakce.
Pokud chceš přispět i ty, neváhej a kontaktuj nás na fanousci@spartaforever.cz .
Zasláním jakéhokoli materiálu dává jeho odesílatel redakci automaticky svolení k jeho publikování na tomto webu a právo k případnému dalšímu využití.
Zároveň tím potvrzuje, že je jeho autorem. Jakékoliv užití obsahu těchto stránek včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, videí a fotografií je bez písemného souhlasu Sparta Forever zakázáno.
2004 - 2020 (c) Sparta Forever (fanousci@spartaforever.cz) Follow spartaforever on Twitter
reklama
reklama